haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Trkuazzz mrbbb ben murat bey ile gorustum 4 4.5 MİLYAR CİVARİ DEDİİ.CUKURAMBARDA MUAYENESİ COK Uzakk git git yollar bitmedii..illa muayene edeyim dedi ama yanimda okadar para yoktu tani 350 :-(BU SEKTOR TAM Bİ YOLMA sektoru olmus rabbim cabuk versin bebeklerimizii

maşallah yaaa inanmıyorum cok güzel bir haber bu.Rabbim kucağına da aldırsın sağ salim canım benim.

burdayım geldim canım müjdeli haberle hemde HAMİLEYİMMMMMMMMM

dansözümü istiyom ama pastadan çıksın taammı

maşallah size .cok sevindim çoooooooooook anlatamam.Rabbim ikinizin de sevincini tamamlasın inşallah.

:118::83::118::83::118::83::118::83::118::83::118::83::118::83::118::83::118::83::118::83::118::83::118::83:

hayırlı olsun canım. allah kucagına almayı nasip etsin inşallah. hepimize hayırlı evlat nasip etsin inşallahhhhh

mutlu canım saol allah razı olsun allahım tüm isteyenlere nasip etsin

destina canım hayırlı olsun. hamişlerin sayısı artıyor her gün . ne güzel. allahım evlat isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin... çabalarımızı boşa çıkarmasın... sizleri gördükçe bende çok umutlanıyorum. bu ayki adetle bende tüp bebek e başlıyacam . şimdi lucrin kullanıyorum.allah hepimize sabır ve güç versin

Canim ben basladim yarin 6.gun ultrason var femara cok farkli degil aslinda 5 gun onu ictim gunde 1 tane bir de ayni anda gonal f de basladim.yumurta rezervimde azalma oldugu icin onu verdiler bakalim yarin nasil sonuclar alicam. Senin de baslamistir heralde canim.hepimiz icin hayirli ve ugurlu olsun insallah::))

hayırlı olsun cnm ..kAÇ TANE KONULDU...İNŞ GÜZEL SONUÇLAR ALCAKSIN DUALARIM SENİNLE

Teşekkürler canım. 1 tane blastosist konuldu .İlk denemem benim. Opu işlemi sırasında 18 tane yumurtam toplanmıştı. 13 tanesi olgundu hepsini döllemişler.Ama 10 tanesi döllenmiş. 3. güne kadar gelmişti hepsi . Doktorum 5. gün transferi yapacağım sana, yumurtaların iyi dedi. Derken 5. güne kadar gelebilen 3 embriyodan 1 tanesini transfer ettiler dün . Diğer ikisi bu güne gelememiş.Aradılar beni dondurulabilecek embriyon kalmadı diye. O telefonu aldığımdan beridir canım sıkkın. Sanki bu da tutmayacakmış gibi hissediyorum. 20sinde progesteron e2 falan baktıracağım. 27 si de kanda gebelik testi baktıracağım. Hepimiz iyi sonuçlar alırız inşallah. Sebepsiz infertilite benimkisi.İzmirde İrenbeye gidiyorum.

Ikiniz adina da cook sevindim ya tebrikler hayirli olsun Allah tamamina erdirsin.Darisi bizlere de olsun. ::))

destinacığım gözün aydın Rabbim kucağına almayıda nasip etsin çok sevindim canım hopecim darısı başına

aminnnnnnn. valla kendim güzel haber almis kadar seviniyorum. Yüce Rabbim hicbir kadini bu güzel duygudan mahum birakmasin insallah.

melegim insallah 9 ay boyunca adet görmezssin. sanirim bur kadina edilecek en güzel iltifat. canim benim hayirli olsun. bakarsin bebisin sana kendiliginden gelir.

canim benim ne kadar sevindigimi bilemezsin. dün cok yogundum tekrar bakamadi ancak bu sabah gördüm. hayirli ve ugurlu olsun bebisler. nihayet getirttin bebisleri göbise. Yüce Rabbim kem gözerden melanetten korusun gözetsin insallah tüm hamisleri.

sözüm söz sana özel. nolur kizlar sizlere de oynatmistim ama kizmayin bana cünkü destinama özel. ona uzun süre önce söz vermistim.

Eki Görüntüle 738814 Eki Görüntüle 738813 Eki Görüntüle 738812 Eki Görüntüle 738815

ooooo yandan yandan calsin sazlar oynasin kizlarrrrrrrrrrrrrrrr :)

inş canım keşke öyle olsa ama bilmiyorum tek belirtim göğüslerim çok hassaslaşmıştı ama bugün yumuşamışlar bilmiyorum hiç böyle olmazdı

hayırlı sabahlar kızlar günlerdir pc nin karşısındayım ama sayfanızı yeni gördüm benimde transferimin 8. günü canlarım ama pek umudum yok sanki sürekli devam eden adet sancılarım özellik le de sabahları uyandığımda acı acı hissetiriyor kendini sanki umutlarım tükeniyor yarın kan vereceğim a bu arada göğüşler inanılmaz şiş ve acıyo daha çok yanlardan acıyo ve yanlardan bayağı bir genişledi yani südyenler artık olmuyo gibi bir şey bunları yaşayıp da hamile olduğunu öğrenenler ????

sirinem sen nasisin. nasil gidiyor hamilelik. fatosu da merak ediyorum valla. bir gittiniz pir gittiniz valla

Iyi gidiyo bidenemmm . oglusumla 6. ayimiza girdik cok sukur .. dun doktordaydik bi hafta onden gidiyomusuz gelisimi iyiymis masallah.. fatos da iyi, kiziyla ugrasiyo o da.. koca gobisli olduuukkkk darisi hepinizin basinaaaa :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…