haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar ben progestan kapsül kullanıyorum.hap gibi bir şey.içime koyuyorum.hiç bana gez falan diyen olmadı.hatta özellikle yatmadan koyuyorum ,ya da 15dk falan kalkmıyorum.acaba yanlış mı yapıyorummm????????????????? :44::44::44:

Kizlarr herkese iyi aksamlarr aramizda crinone jel kullananlar vardir mutlaka benden baska, jeli kullandiktan sonra yuruyus yapiyomusunuz? Hemsire bana 30 dk yuru dedi, merak ettimm

verdiğiniz cevaplar için teşekkürler kıslar, doktordan hemşireden daha çok yardım alıyorum sizlerden, paylaşımlarınız çok değerli benim için.

crione jele bugün başlıycam ilk gün için gece yatmadan önce, sonrası günde bi kes sabahları uyguluycaksın dediler. uygulamadn sonra 2 dk yatıp 10 dakika yürüyüş şeklinde aktivite dedi. sabah işe gitmeden yapmam gerekiyor benim, peki geri akıntı şeklinde çıkıyomu dışarı?

birde eşim eczaneden ilaçları alırken crinone kullanırken yanına Cumlaude Lab Higiene İntima Diaria die bi losyon gibi krem vermiş, eczane kalabalıktı çokta anlatamadı ama eş zamanlı kullanması iyi olur demiş. internetten baktım dezenfekte edici temizleyiciymiş. sizede verdilermi? crıoneden hemen önce her defasında temizlencekmi, mantar oluşumunu önlemek içinmi acaba

Ben de progestan kapsul kullanıyorum. hangi merkezde tedavi görüyorsun sen ? ya bakıyorum herkes crinone jel kullanıyor sanki bir eksiklik varmış gibi hisseiyorum. ben de yatmıyorum sıkıntı olmaz yani o jel oludğu için geri gelmesi daha kolay olur.

Cok az cikiyo canim. Bana oyle bi temizleyici vermediler hic bilmiyorumm. Bu arada ben gunde 2 kullaniyorum. Sbh ve aksam

kızlar bi de benim bugün 6.günüm yaklaşık iki saattir bir mide bulantısı,ter basması var sanki adet olacakmışım gibi. kasıklarımda ağrı var. korkmaya başladım :2:

Ben ağızdan alıyordum onu fakat bazen alttan da koyunca bende yatiyordum biraz yinede bir hemsireye danismakta fayda var

bende onu kullanmıştım, progestan hem ağızdan hem de fitil gibi kullanılan bi ilaç! dediğin gibi bende akşam yatarken sabah uyandığımda ama kalkmadan kullanıyordum :26:

evt haklısın canım:) ben izmir de şifadayım,sen?
bende onu kullanmıştım, progestan hem ağızdan hem de fitil gibi kullanılan bi ilaç! dediğin gibi bende akşam yatarken sabah uyandığımda ama kalkmadan kullanıyordum :26:
aynen öyle yapıyorum günde 3 kez
Ben ağızdan alıyordum onu fakat bazen alttan da koyunca bende yatiyordum biraz yinede bir hemsireye danismakta fayda var

kimseye bir şey demediklerine göre sıkıntı olmaz inşallah kızlar.yoksa birimizden birine söylerlerdi di mi?

evt haklısın canım:) ben izmir de şifadayım,sen?

aynen öyle yapıyorum günde 3 kez

kimseye bir şey demediklerine göre sıkıntı olmaz inşallah kızlar.yoksa birimizden birine söylerlerdi di mi?

Merhaba.Bende progestan kapsül kullanıyorum.Fitil olarak.Günde 3 defa.crinone jel vermek istedi.Ama ben progestan ı tercih ettim.Çünkü progestan kapsülde kullanım sonrası yürüme yok.Crinone jel i günde 2 defa kullanacağımı söylediler.Bu arada kızlar benim de yarın transferim var.Tabi embriyolarım sağlıklı çözünürse.Bana şans dileyin

Ben progestan kapsülü ağıozdan almak istemiştim.Ama fitil olarak daha etkiliymiş.

Ben progestan kapsülü ağızdan almak istemiştim.Ama fitil olarak daha etkiliymiş.

Sağol canım ya inşallah güzel olsun herşey hepimiz için herkesin hayırlı ikizleri olsun

canım merhaba sende tüp bebek yaptırmışsın sorun kimdeydi?kaçıncı denemendi? nerede yaptırdın? bende yaptırdım 3.günüm transferde ama hiç bir belirti yok sende belirti falan oldumu? 7. gün mü yaptırdın tahlilini? çok soru sordum ama kusura bakma :)

benimde 26 sına test tarihim ama o gün nasıl gidip yaptıracam o cesaretim yok

Merhaba canım ikimizdede az çok sorun vardı..ben endometriozis hastasıyım esimdede hareket azligi var. 1. Denemem. Hisar hastanesinde yaptırdım. 3. Gün bende olan tek şey şiddetli agrilardi ama herkeste belirti olmuyor. Sabırsız ben ilk tahlilimi 7. Gün yaptırdım olumlu çıktı elhamdulillah sizinde güzel haberlerinizi bekliyorum inşallah 16:

Şükür Allahıma 7. güne geldik..Artık belli olmuştur tutnup tutunmadığı ama ben 10. günü bekliycem yinede..Geçen sefer(yine 5. gün embriosuydu) tüm belirtilerim vardı kendimi o kadar hamile gibi hissediyordum ki 2 tabak turşu bile bitirmiştim daha 3. günde:) Artık hiç bi belirtiye inanmıyorum ve idrar testine de..Bu kadar sabrettim bekliycem inşallah..12. günü bekleyemem ama:)
Dün yediğim közde sarımsak ve patlıcan salatası yüzünden sanırım, müthiş karın ağrısı,kramplar çektim bağırsaklarım horon tepti resmen mahvoldum.Gece uykumda hala karnıma kramplar giriyodu.İnşallah bi zararı olmamıştır..
Göğüsler şiş ve ağrıyo başka da bi değişiklik yok.Bu kadar hormon iğnesine de normal heralde bu şişlik..
Birazdan progestana gitcem nefret ediyorum bi iğneden..Artık hemşireler aşıcıyo morlukları görünce yaa..Bi de çok yağlı bi çözeltiymiş..Dünkü hemşire yeni mezundu sanırım çok tatlıydı.Acımasın diye yavaş yavaş verdi ilacı..Daha çok acıdı ama çok kibardı söyleyemedim:)Tam kanka olmuştuk ki ben dün 3 saatlik yolculukla memlekette geldim..İlk günler yolculuk yapmak istemedim o yüzden kardeşimin öğrenci evinde kaldım.Finalleri başlayınca da geldim artık yazık benle uğraşmaktan ders çalışamıycaktı.Şİmdi biraz kalkıp geziniyorum,ekmek arası falan bi şeyler yapıyorum.Aç kalmam artık eşim de öğlen uğrar.Akşam erken gelir idare etcez artık..Başka kimseye söylemedim zaten..

Sizde durumlar nasıl??

Esracimmm mrbbb insallahh rabbim bu sikintilarini gorur ve mukafatini saglikli bi bebek olarak gonderir.bende seni takipteyim sen ankaradami yaptirdin tup bebegini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…