haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

canim benim 21 hazirani not aldim kendime. tabii sen erkenci davranip öncesinde test yaptirmazsan. hayirlisi olsun birtanem. insallah ikiz haberlerini aliriz buradan :) kibrisi düsünmüyoruz. biz Cek cumhuriyetine gidecegiz :)

transferin simdiden hayirli ugurlu olsun. insallah güzel haberlerini de verirsin buradan. sen gönlünü ferah tut stres yapma yeterki. ne sekilde oturup kalkacaginin bir önemi yok. en büyük zarar stres

ne kadar güzel bir haber. hamileligin hayirli ugurlu olsun. degerin baya yüksek insallah ikizler geliyordur. cooooook güzel haber.

transferin hayirli ugurlu olsun. bebis haberlerini de buradan almayi dilerim. hersey gönlünce olur insallah
2 blast transverim oldu canım..ikiz olur hayırlısıyla inşallaaahhhhh......

masallah blastlara. insallah gönlünden gectigi gibi ikizlerine kavusursun. simdiden hayirli ugurlu olsun insallah.

kızlar bugün transferim oldu. Test tarihim 27 haziran. Hakkımızda hayırlısı olsun. :))

transferin hayirli ugurlu olsun. bebis haberlerini de buradan verirsin insallah. hersey gönlünce olur insallah

Son düzenleme:
Kizlarr herkese iyi aksamlarr aramizda crinone jel kullananlar vardir mutlaka benden baska, jeli kullandiktan sonra yuruyus yapiyomusunuz? Hemsire bana 30 dk yuru dedi, merak ettimm

canım evet jeli kullandıktan sonra yatmaman gerek evin içinde dolaş en azından 20 dk yürümelisin hayırlısı ile tutunsun kuzucuklarımız sağlıkla elimize almayı nasip etsin

hayır canım yanlış değil kapsül olanlarda 20-30 dk yatılması gerek jel kullananlar ise 20-30 dk hareket hani yürüyüş yapması gerek

benim de yedinci günüm ve dün çok kötü oldum. akşam yatmaya doğru kötü bir adet sancısı gibi ağrı. çok canım sıkıldı oturdum ağladım sinirimden. ben transfer günü yolculuk yaptım yaklaşık 1,5 saatlik falan. mecburen artık ne yapalım. benim de iki tane transfer edildi. erken yapanları görünce ben de yapsam mı diye düşünüyorum. az önce bir haber aldım bir akrabam da bekliyordu testini vermiş sonuç bekliyor idrarda çıkmış ama. çok sevindim.

kızlarrr transferin 4.günü bugün puzzle aldık haftasonu ona başladım ufak ufak renkleri ayırıyorum oyalanmama yardımcı oluyor şafak 7 diyorum hadi herkes güzel haberlerini teker teker versin hayırlısı ile de kucağımıza almayı nasip etsin güzel kokularını içimize çekmeyi nasip etsin

dualarım hepinize ve bana :)

Bu ay dondurulmuş embriyon transferim olacak lucrinle uzun protokol tedavime p.tesi başlıyorum.
İnşallah bu sefer tutacak, içimde güzel bir umudum var. Hepimize bol şans,nasip,kısmet diliyorum güzel Mevlamdan
merhaba canım bende lucrinle uzun protokol başladım ve senin gibi dondurulmuş deneyeceğim. inşallah pozitif sonuç alırız.

ben başka bir başlıkta lucrinin adeti geciktirdiğini okumuştum canım bende adet olunca estrafem başlayacağım bugün lucrinde 8. günüm

Kizlaarrrr 9. Gün sonucum : 209,4 nasillllll ??
canım gebeliğin hayırlı olsun benim ilk gebeliğimde taze embriyo kullanılmıştı ve 8. gün değerim 32 küsür çıkmıştı. doktorumu aradım bana hergün değerimin %33 artması gerektiğini söylemişti normalde değer artışı böyle hesaplanıyormuş değerlerin yüksek maşallah senin taze embriyo mu yoksa dondurulmuş mu?

blastsa belki çıkar ama çok zor çıkması hiç moralini bozma bence boşver bu kadar sene beklemişiz 2 gün mü bekleyemiycez biraz daha dur bence..adet ağrısına takmıyorum artık biraz topik gezdim tüple hamile kalanlar liste yapmış belirti listesi hep adet ağrısına benzer bi ağrı yazmışlar..yani pek ayırt edilmiyo bu sadece kanda anlaşılıyo diye düşünüyorum..hayırlısı olsun canım..

Kızlar dün opu yapılmıştı bugün aradilar 13 yumurtanın 7 si olgunmuş 4 ü döllenmiş canım sıkıldı iyimi kötümü bilemedim sizce nasıl

canim benim takma kafana rakam gercekten iyi. sonucta tek bir yumurta tek bir sperm yetiyor. 30 tane olsa ne olacak ki TR'de 1 veya 2 transfer ediyorlar zaten.

Kizlaarrrr 9. Gün sonucum : 209,4 nasillllll ??

harika bir sonuc. 7. gün degerin 2'ye degil 4'e katlanmis. bu da sanirim ikiz ihtimalini cok güclendiriyor. simdiden hayirli olsun. lütfen gönlünü fera tut ve stres yapma sakin.

Ne kadar güzel anlatmışsın yasadiklarini. Seni o kadar ıyi anliyorumki 7. Günde ben sabah kalktığımda ağrılarım gecmisti o kadar üzülmüştümki çok umutsuz başlamıştım güne. O güne kadar hep tuttu gibi geliyordu ama o gün birden yok olmuştu güzel herşey.. Bu dönem böyle işte bazen mutlu oluyorsun, bazen çok ümitli, bazen çok ümitsiz.. Ama şunu unutmayın bize Allah bu imtihanı vermiş. Başka insanlarada çocuklarını imtihan veriyor hamileyim diye ağlayan çok insan gördüm ben. Biz herzaman bunun şükrünü baskalarindan çok bileceğiz. Hamileyken cektigimiz sıkıntılara bile bebegimizi hissettirdiği için mutlu olacağız. Çok mutlu ve özel anneler olacağız inşallah. Ve bol bol dua edelim çok güzel bir hadis-i serif var ki ; ALLAH bir kulun dua etmesine izin vermişse, Mutlaka kabulünü de murad etmiştir.” [Hz Muhammed] (s.a.v)

ne kadar güzel bir haber. hamileligin hayirli ugurlu olsun. degerin baya yüksek insallah ikizler geliyordur. cooooook güzel haber.

Cookkk teşekkür ederim inşallah hayirlisi ile Allahim devam ettirsin. Sizinde az kalmış test zamanı hadi bakalım sizdende güzel haberler bekliyoruz biran önce

Tesekkür ederim. Iyidir inşallah ya ne bileyim insan bu dönemde herseyden korkuyor. Taze embriyo. Ilk gebeliginde nolmustu buarada

harika bir sonuc. 7. gün degerin 2'ye degil 4'e katlanmis. bu da sanirim ikiz ihtimalini cok güclendiriyor. simdiden hayirli olsun. lütfen gönlünü fera tut ve stres yapma sakin.

Ah onu gelde bana anlat ya katlanmazsa tekrar, kese görünmezse, kalp atisi yoksa diye daha sevinemedim bile yidim kendimi yidim
Anlayacaksın yakında beni bebislerin tutunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…