haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

ben ankarada tedavi oluyorum karamanda öğretmenim bizim iki hafta seminer sürecimiz var rapor almam lazım ama zar zor alabildim.

arkadaşım rapor için neler gerekiyo??
benim ikinci raporum olacak ama ilk raporda özelde yaptırdım tüp bebeği ve orada bize evrakları getir dediler hiç uğraşmadık... sen şimdi böyle deyince tırstım :18:neler yapmak gerekiyo:44: bana yardımcı olabilir misin??

aa canım kıyamam sanaaaa olumlu düşüüün lütfen!!!demekki bi tanesi tutmuş o nedenle değerin düşük her ne kadar 2 deneme yaptırdım ikisinde de negatifti ama bak ne güzel pozitif çıkmış bu mutluluğun tadını çıkarrrr kendini mutlu edecek aktivitelerde bulun kafan dağılsın film izle seni ziyarete gelsinlerrrr

canım sen aksilik yaşamışın ben iki kez rapor çıkardım çok zor dediler birinde ben hiç uğraşmadım hastanem çıkarttı..birinde ankara tıpta çıkardım..belgen eksik olmazsa çıkar..önceden tam öğrenip hazırlarsan sorun olmaz bence rapor işi baya uyguna geliyo denemekte fayda var.

2. tahlili yap rahatla canım şu an başka hiç bi şey rahatlatmaz seni..yükselmiycek değer bu kadar erken idrarda çıkmaz için rahat olsun bence ikiz bile olabilir hayırlısı olsun..

ben ankarada tedavi oluyorum karamanda öğretmenim bizim iki hafta seminer sürecimiz var rapor almam lazım ama zar zor alabildim.

canım bende öğretmenim.tedavi için başka bir şehre gidiyorum o yüzden de seminer döneminin ilk haftası idari izin aldım son haftası da kendim gittiğim yerden rapor alcam.öle konuştuk okul idaresiyle.ama benim adetim gelmedi yarın okula gitcem tıpış tıpış.adetimin başladığı gün başlatacaklar artık idari iznimi de

2. tahlili yap rahatla canım şu an başka hiç bi şey rahatlatmaz seni..yükselmiycek değer bu kadar erken idrarda çıkmaz için rahat olsun bence ikiz bile olabilir hayırlısı olsun..

Yaptırdım 1 saat sonra sonucu alacagim inşallah. Allah razı olsun destek oldugun için

Degerim düşük değil de çok şükür. 7.gün degeriydi bu . Inşallah devamida ıyi olur

sağol canım işi garantilemek için 21.gün gidem en iyisi..

ahh canımmm şuan bile sinirimden ölüceeemm... bir açıklama yuapmak zor geldi hastanede bana... uzun kısa hiç bişey demediler.. sadece hap bitiminde gel..hatta adet olursan daha erken gel dediler..

uzun mu ki diye bende şöyle tahmin ettim beni 21.gun cağırdı ya o bakımdan..

zaten uzunda ne tür ilaçlar kullanılıyor bilmiyorum da yani. insallah dediğin gibi oluurrr artık beklemeye tahammulum kalmadı 23 yaşımda evlendim şimdi oldum 29 oldumu 6 yıllık evlilik , artık benimde bebeğim olsuuuunnn

temmuza kaldım yaaaa... insalllaaahhh dahadaaa ağustos eylüll vs vs atmazlar beni diğer ayalara..beklemeyeyim daha fazlaaaa

tebrikler garantiledin işi bak üzülmene değmedi bile demekki 12. günü beklesen 500 ü filan görecekmişin canım hayırlı uğurlu olsun bebişin...bize de dua et lütfen..

Etmemmi ya Allahim herkesi sevindirsin burdaki hayırlı evlatlarımız olsun tez vakitte inşallah

inş canım benim hepimiz için dua ediyorum hiç bir kadının kucağı boş kalmasın. imkanınız varsa puzzle alın ben aldım kafa dağıtıyor iyi geliyor. oyalanmaya birebir[/QUOTE]
evet iyi fikir aslında:)
kızlar bugün transferim oldu. Test tarihim 27 haziran. Hakkımızda hayırlısı olsun. :))

hayırlı olsun tatlım

kızlar dün kardeşim gelmiş annemlere gitik-30 km falan,bugün de bir cemiyet vardı oraya gittik yemeğe.artık akşamına kalamadım...ya ben hep yatmam gerek gibi hissediyorum.sanki embriyocuk gidiverecek diye korkuyorumsiz neler yapıyorsunuz transferden sonra gün sayanlar?
bu arada amma yazışmışsınız okuyamadım kızlar varmı yeni hamişimiz??????

Kizlaarrrr 9. Gün sonucum : 209,4 nasillllll ??
Canim maşallah Rabbim hayirlisiyla once göbeğinde sonra kucaginda büyütmek nasib etsin yavrularini.banada ikiz gibi geldi.insallah öyledir. Rabbim guzel gönlüne gore versin insallah.

Canim o kadar kafaya takmamak lazim ilk 5 gun dikkat edelim.sonrasi zaten olan oldu biten bitti amuda kalksakta farketmez.ben transfer ertesi gun 300 km yol geldim tabi yatarak.evde wc yeme icme harici kalkmiyorum.zaten progesteron igne hergun, fitilide gunde 3,donmus tedavi baslarken estrofem kullaniyordum oda 5 tablete kadar cikmisti dr aynen devam dedi.bide asprin kan sulandirici.bu kadar ilaca 5 dk icinde sizip kaliyorum.igne yerlerim cok aciyor topalliyorum.bugun kasigimda baya sanci oldu belimde yatmaktan agriyor sanirim.bendeki degisiklik bu kadar.safak 10 :))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…