haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Canim o kadar kafaya takmamak lazim ilk 5 gun dikkat edelim.sonrasi zaten olan oldu biten bitti amuda kalksakta farketmez.ben transfer ertesi gun 300 km yol geldim tabi yatarak.evde wc yeme icme harici kalkmiyorum.zaten progesteron igne hergun, fitilide gunde 3,donmus tedavi baslarken estrofem kullaniyordum oda 5 tablete kadar cikmisti dr aynen devam dedi.bide asprin kan sulandirici.bu kadar ilaca 5 dk icinde sizip kaliyorum.igne yerlerim cok aciyor topalliyorum.bugun kasigimda baya sanci oldu belimde yatmaktan agriyor sanirim.bendeki degisiklik bu kadar.safak 10 :))

benim dün 2.gündü.ikindiye kadar senin gibiydim.:KK6:sonra kardeşim gelince dayanamadım.yni yine hep dikkatliyim ama evdeki gibi olmuyor tabi.bir de biz hiçkimseye söylemedik.:KK17:aileler bilmiyor..bugün saat 3 gibi eve geldim.yine yatar oturur durumdayım:KK51: işte.doktor bana ertesi gün normal hayatına dönebilirsin dedi.ama insanın içi rahat etmiyor işte:44:.

:KK49:geçsin bu günle
dolsun göbüşler
gelsin bebişler

teşekkürler gayet iyiyim cnm.korktuğum gibi olmadı.12.30 da aldılar, sonrası filan ağrım olmadı.olmaz gibimede geliyor, benim kaygım hala yarın işe gitmek olduğu için. 11 tane toplanmış, yarın gelişimi hakkında bilgi verirler dedi turgut bey. şimdi verdiği ilaçlara bakıyodum. ağrı olursa parol, antibiyötik monodoks, prednol ve bi jel var crinone die.
kıslar iğne filan diolardı konuşmalar esnasında o transfer sonrasımı veriliyor.

teşekkürler gayet iyiyim cnm.korktuğum gibi olmadı.12.30 da aldılar, sonrası filan ağrım olmadı.olmaz gibimede geliyor, benim kaygım hala yarın işe gitmek olduğu için. 11 tane toplanmış, yarın gelişimi hakkında bilgi verirler dedi turgut bey. şimdi verdiği ilaçlara bakıyodum. ağrı olursa parol, antibiyötik monodoks, prednol ve bi jel var crinone die.
kıslar iğne filan diolardı konuşmalar esnasında o transfer sonrasımı veriliyor.

çok geçmiş olsun canım banada aynı ilaçları vermişti ama parolu hiç kullanmadım :KK31::KK31::KK31:

11 yumoş iyi canım inşallah hepsi olgun çıkar :KK52::KK52:

transferden sonra veriyolar canım muhtemelen sanada vercekler

r
çok geçmiş olsun canım banada aynı ilaçları vermişti ama parolu hiç kullanmadım :KK31::KK31::KK31:

11 yumoş iyi canım inşallah hepsi olgun çıkar :KK52::KK52:

transferden sonra veriyolar canım muhtemelen sanada vercekler

Teşekkürlerr, ben daha ağrılı bi operasyon bekliyodum ama korktuğum gibi olmadı. transfer işlemindede anastezi oluyomu. bide toplama işleminden ne kadar süre sonra transfer oluyor. ben iğne yapamıyorum kendime kan tutuyo, tansiyonum düşüyo. bugün hemşire damar yolu açarken biras zorlandı, damarı patlattı, benim tansiyon kan şekeri hemen düşüyor:) o yüsden jele seve seve razı oldum. gerçi bu yolda herşeye sorgulamasız razıyısda.

canım meraba sen kafana boşuna taktın zaten 7. gün değeri için değerin çok iyiyidi :KK52::KK52:

ama şimdi için daha rahat olsun çok çok iyi bi değer ikizdi demi ???????

Bilmemki canimcim iki embriyo koydular ama ikiside tuttumu keseleri görmeden belli olmuyor sanırım :KK22: :KK16::KK16:
Sizinkileride bir an önce duymak istiyorum cokkk sevinicem :KK64::KK64:

r

Teşekkürlerr, ben daha ağrılı bi operasyon bekliyodum ama korktuğum gibi olmadı. transfer işlemindede anastezi oluyomu. bide toplama işleminden ne kadar süre sonra transfer oluyor. ben iğne yapamıyorum kendime kan tutuyo, tansiyonum düşüyo. bugün hemşire damar yolu açarken biras zorlandı, damarı patlattı, benim tansiyon kan şekeri hemen düşüyor:) o yüsden jele seve seve razı oldum. gerçi bu yolda herşeye sorgulamasız razıyısda.

Masallah güzel olmuş yumurtalar inşallah hepsi birbirinden kalitelidir :KK16: transfer işlemi çok basit bişey anestezi falan olmuyor 5 dk da bitiyor sonra bebisler içinde olduğu için daha rahat hissediyorsun kendini :KK16: jel kolay ya iğne tabiside daha zor hiç sevmem iğneleri :KK14:

Kizlarr herkese iyi aksamlarr :KK66: aramizda crinone jel kullananlar vardir mutlaka benden baska, jeli kullandiktan sonra yuruyus yapiyomusunuz? Hemsire bana 30 dk yuru dedi, merak ettimm

r

:KK9::KK9::KK9:yok canım ne anestezisi olmuycak canımcım

transferin süresini embriyoların gelişimi belirliyo canım 3 gün içinde belli olur

doktorun verdiği iğne progestan onu sağlık ocağında yaptırıyosun canım kalçadan yapılıyo

inşallah pozitif olsunda bugünleri unuturuz

Kizlarr herkese iyi aksamlarr :KK66: aramizda crinone jel kullananlar vardir mutlaka benden baska, jeli kullandiktan sonra yuruyus yapiyomusunuz? Hemsire bana 30 dk yuru dedi, merak ettimm

Bana 5dak yat dedi ama eczaneden ilacı alırken verilen ilacın tanıtım broşurunde emilimin sağlanması içingünlük aktivitenize hemen başlamanız tavsiye edilir yazıyordu ben de 1 dak kadar yatıyorum sonra unutuyorum yani kahvaltı hazırlıyorum biraz oturuyorum tv ye bakıyorum...

Bana 5dak yat dedi ama eczaneden ilacı alırken verilen ilacın tanıtım broşurunde emilimin sağlanması içingünlük aktivitenize hemen başlamanız tavsiye edilir yazıyordu ben de 1 dak kadar yatıyorum sonra unutuyorum yani kahvaltı hazırlıyorum biraz oturuyorum tv ye bakıyorum...

canım bana 5 dakka yat 10 dakka yürü dediler

Sagolun kizlarr cevaplariniz iciin :KK66:)

X