haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Destina38 mrh canım, nasılsın kendini nasıl hissediyorsun?

eminim stresle karışık heyecanlısındır.Allahım inşallah tamamına erdirirde bebişini kucağına alırsın.
bugün turgut beye gittim, pazar günü 12.30 da toplama işlemini yapalım dedi
bu gece son iğnemi çatlatma iğnesini vurulucam. buzamana kadar sakindim ama, heyecan başladı artık. hemşireler aç karnına gelmemi ve yanımda bişey getirmeme ihtiyaç olmadığını söylediler. senin nasıl geçmişti,tavsiyelerin varmı, toplama işleminden sonra çok ağrı oluyomu, ertesi güne işe gidebilirmiyim. ben transfer sonrası rapor alıyım diorum.toplama işleminden ne kadar süre sonra transfer işlemi oluyor?

Kızlar bu arada hepinize selamlar, destina38 ile doktorumuz aynı olduğu için ona soruyorum, yoksa hepinizin yazılarını deneyimlerini tektek okuyorum. ve hepimiz için dua ediyorum.

valla aynen öyle bi rahatlıyorum bi stres basıyo iki ara bi dere gidiyoz test gününe doğru hakkımızda hayırlısı

canım opuya giderken yanında çorap götür ameliyathaneden çıkınca üşürsün ...

ameliyathaneye giripte narkozu aldınmı gerisi kolay hiç kafanda büyütme ama sonrasında rapor alabilirsen senin için daha kolay olur çünkü transferin kaç gün sonra olacağı belli değil hemen 2-3 yada 5 gün sonra çağırcaklar

opudan çıkınca adet ağrısı gibi ağrın olcak ama nası diyim zamanla azalan bi ağrı zaten antibiyotik ağrı kesici falan veriyolar dediğim gibi izin alırsan daha iyi çünkü hemen ayağa kalkıp işe güce bakamıyosun ben öyleydim otururken falan ağrıyodu canım allah kolaylık versin duamdasın canım

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun, mutlu sona eriştirsin bizi.
Bol bol dua edelim kızlar.

senin yanında sedece eşinmi vardı, opu sonrası öle çok bakıma ihtiyac olmuyo dimi, ayaklanabiliyosun.

selam kizlaaar bugun acibademde opum vardi doktor beyin tabiriyle benim folluktan 27 yumurta toplamislar ama ben cok kotuyum ya hala yatiyorum oksuremiyorum gulemiyorum nefes alirken bile zorkaniyorum cok acim var benden baska bugun opusu olan var mi ayni yada ayni problemle karsilasan var mi

Yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım çok sevindim maşşalh değerinde çok iyi çıkmış ikzmiydi kız

canım bu mutluluğu Allah sana ve tüm bebek isteyenlere en kısa zamanda yaşatsın canım 1 embriyo koydular hcg yüksek mi ki ben anlamıyorum bu kan testinden sadece hamilesin dediler rakam iyiymiş yarın doktorumla konuşacağım asıl test günüm yarın ama ben dayanamayıp bugün yaptırdım çok mutluyummmmm

Son düzenleme:
Yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım hayırdır ne oldu

Karauslu34 acıbademdesin değil mi? Durumun nasıl?

evet canim.bugun opum.yapildi 27 yumurta toplanmis ama bende oldum ya herhalde sezeryanla dogum yapsam bile boule olurdu canim ozelden mail adresini yazarsan gorusutuz tabi senin icinde uygunsa ben ozelden mesaj atamiyorum ds

Selam Karauslu34.Yumurta sayın maşallah çok fazla.Yumurtalıkların aşırı büyümüştür.O nedenle olabilir.Doktoruna sormadın mı?Birde ohss diye bir rahatsızlık var.Yumurtalıkların aşırı uyarılması sonucu oluyor.

evet canim doktorum bana bastan beri soyluyor bu kadar yumurta olusunca sislikde acida cok olacsk dedi

Merhaba mavipembe38.Benim opudan sonra hiç ağrım olmadı.Hatta opudan önce yumurtaların yaptığı baskıdan dolayı daha çok ağrım vardı.Bende ağrı eşiği çok düşük biriyim.Buna rağmen sonrasında çok iyiydim.Ertesi gün hemen işe başlamıştım.Bu arada aç karına gelme olayı anasteziden dolayı. 6-7 saat öncesinde hiç bir şey yemeyip içmiyorsun.

evet canim acibademdeyim bugun opim oldu sende mi acibademdesin bilmiyordum sen hangi asamadasin

Gecmiş olsun canım. Maşallah epey yumurtan olmuş. İnşallah döllenir hayırlısı ile.
Ben de acıbademdeyim. Şu an iğne kullanmaya devam ediyorum. Pazartesi tekrar kontrolum var.heyecanla bekliyorum opu yü transferi ama sen öyle yazınca korktum ya niye öyle oldu doktora sordun mu?

yok canim.korkma bende polikistij overde var o yuzden oyle olmus olabilr hicbirsey duymuyorsun sonrasida artik kisiye gore degisiyor herhalde

transfer işleminde dinlenmeye daha çok ihtiyaç duyulduğu için almıyım istiyorum, inş operasyon sonrası bende hemen senin gibi olabilirim. transfer işlemin gerçekleştimi senin

Geçmiş olsun maşallah :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…