haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

transfer işleminde dinlenmeye daha çok ihtiyaç duyulduğu için almıyım istiyorum, inş operasyon sonrası bende hemen senin gibi olabilirim. transfer işlemin gerçekleştimi senin

Canım benim şubatta olumsuz denemem var.O tedaviden kalan 3 tane dondurulmuşum var.Pazartesi onları transfer edecekler.Opu konusunda için rahat olsun inan benim ağrı eşiğim çok düşük ve hiç acı çekmedim.Evet bencede transferden sonra rapor al.O zaman daha çok ihtiyaç oluyor.

Bu arada sakıncası yoksa ne iş yapıyorsun?[/QUOT

bankacıyım canım, iş temposu yoğun olunca her zaman izin rapor olmuyo bizde.

Anladım canım.Bankacılık gerçekten çok zor.İşin de zor olduğu için transferden sonra ilk günler işe gitmek senin için sıkıntılı.İşi kolay olanlara 2-3 gün sonra başla diyorlar ama senin durumunda izine gerçekten ihtiyaç olacak.

Tedaviye başlayacak arkadaşlar gelin umutla, neşeyle başlayalım...
Deneyimlermizi paylaşalım, pozitifi yakalama şansımızı arttıralım :)
:nazar:haziran ayında tüpbebek tedavisine başlayacaklar:nazar:
sıra-isimyaşnedenkaçıncı denememerkezdurum
1-superisi_2125endometriozis(çikolata kisti)2.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
2-destina38291.denemekayseri acıbadem21 haziran test günü:KK9:
3-iskorpit2947xxx mozailliği1.denemeege üniversitesitedavisi temmuza ertelendi:nazar:
4-panterol29sperm hareketsizliği-troid1.denemeosm tüp bebek merkezi12 haziran:nazar:
5-sea190532rezerv azlığı2.denemekadıköy acıbadem24 haziran test günü:KK9:
6-deniz171729troid-5 nolu kromozom bozukluğu1.deneme
7-elifnaz2013294.denemekayseri acıbademtedavisi başladı:nazar:
8-melek18129erkek infertilitesi5.denemekadıköy acıbadem
9-musmutlukiz26sperm hareket yavaşlığı ve morfoloji1.denemeacıbadem maslak bülent Tıraştedavisi başladı:nazar:
10-canan45628erkek infertilitesi1.denemeizmir şifatedavisi başladı:nazar:
11-34kelebek3426azosperm1.denemebahçeci tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
12-aykiz928sayı,hız ve morfoloji1.denemebahçeci kliniğiHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
13-emos893524tüp tıkanıklığı1.denemeizmir bornova şifatedavisi başladı:nazar:
14-herseyhayal23sperm sorunu
15-eminemizankara murat sönmeztedavisi başladı:nazar:
16-pumpkin4321sebepsiz infertilite1.denemeankara Anatolia20 haziran test günü:KK9:
17-yekzeban26spermde hareket ve morfoloji problemibursa jineplus doç.dr murat arslan22 haziran test günü:KK9:
18-filologum28sperm sayısı ve morfoloji1.denemesamsun medical park eurofertiltedavisine temmuzda başlayacak:nazar:
19-umut198329pko2.deneme dondurulmuşeurofertil8 haziran transfer
20-yawyaw30pko1.denemeadana ankada
21-conqueror27sayı hız ve morfoloji2.deneme dondurulmuş embriyobeylikdüzü medicanatedavisi başladı:nazar:
22-arjin197736sebepsiz infertelite2.deneme dondurulmuş embriyoAdana Turan Çetin tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
23-ankara12362.denemetedavisi sonraki aylara ertelendi:nazar:
24-papatyamm38azosperm3.denemeAntalya IVF
25-ha_ya_t25sperm hareketsizliği2.denemeumut tüp bebek merkezi
26-tuana2626sebepsiz infertilite1.deneme dondurulmuş embriyoizmir irenbe tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
27-babex30sperm hareketsizliği2.deneme dondurulmuş embriyo,daha önceki mikro denemesinden bir kızı var:nazar:tedavisi başladı:nazar:
28-mavera1928sperm sayı ve hız düşüklüğü1.denemeacıbadem maslak bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
29-canobebek1.denemetedavisi başladı:nazar:
30-elifyesiller29yumurtlama bozukluğutedavisine temmuzda başlayacak:nazar:
31-MIRACLEVALERIE1.deneme
32-karauslu3423sebepsiz infertilite,pko2.denememaslak acıbadem bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
33-velocilaptor29rezerv azlığı1.denemebahçeci17 haziran test günü:KK9:
34-deti43yaştan dolayı1.denemeacıbadem maslak bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
35-hope0635rezerv azlığı2.denemehacettepe hastanesi
36-sedenim30sebepsiz infertilite1.denemebuca tınaztepe hastanesitedavisi başladı:nazar:
37-ygenc342.deneme dondurulmuşlarla,ilk denemeden 23 aylık bir oğlu varkonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
38-HndSLm25endometriozis1.denemehisar hastanesi19 haziran test günü:KK9:
39-esraberat31endometriozis4.denemeankara tıp murat sönmezer19 haziran test günü:KK9:
40-kelebekk8628rezerv azlığı2.denemefrankfurt24 haziran test günü:KK9:
41-esas9636sperm azlığı1.denemekonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
42-lilyum42281.denemekonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
43-zinnureyn32sperm sayı,morfoloji ve rezerv azlığı2.denemememorial
44-mavipembe30endometrozis1.denemekayseri acıbademtedavisi başladı:nazar:
45-incito31endometrozis ve rezerv azlığı2.deneme dondurulmuş embriyo
46-aHeN06sebepsiz infertilite2.denemeankara gatatedavisi başladı:nazar:
47-nur3838dışarıya canlı spermin gelmemesi1.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitemmuzda başlayacak:nazar:
48-TUTKU34441.denemeankara Recai Papuçcuadetini bekliyor
49-nurgokkpkoBahçecitedavisi başladı:nazar:

allah'ım tedavimizin sonucunu hayırlı kıl, okunan ayetel kürsi-yasin-i şerifleri kabul et.bize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et.amin

amin canıımmm
listeyi bu kadar dolu görmek beni duygulandırdı..baya kalabalığız....:KK14::KK14:kızlar benide eklerseniz sevinirim ..3. deneme ..:KK14:azospermi...yaşım 27 ..fertijin tüp bebek merkezi:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:kırmızıları bekliyorum tedaviye başlamak için ..öpüyorum sizi rabbim sonuç bekleyen tedavide olan olmayan olumsuzlukla sonuçlanan herkeze yardımcı olsun inş..:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Anladım canım.Bankacılık gerçekten çok zor.İşin de zor olduğu için transferden sonra ilk günler işe gitmek senin için sıkıntılı.İşi kolay olanlara 2-3 gün sonra başla diyorlar ama senin durumunda izine gerçekten ihtiyaç olacak.

transfer sonrasına alırım rapor o dönem dinlenmek gerekiyo, gerçi evde yat yat zamanda geçmesde. bebişlerimize kavuşmak için dayanıcaz

selam kizlaaar bugun acibademde opum vardi doktor beyin tabiriyle benim folluktan 27 yumurta toplamislar ama ben cok kotuyum ya hala yatiyorum oksuremiyorum gulemiyorum nefes alirken bile zorkaniyorum cok acim var benden baska bugun opusu olan var mi ayni yada ayni problemle karsilasan var mi

Karauslu34 çok geçmiş olsun, inşallah hayırlısıyla gebe kalacaksın. Maslak Acıbadem'de Bülent Bey'de mi yaptırdın? Ben de araştırıyorum şu an aysonu adet olunca artık ya aşılama tada tüp bebek olacak, yaş 34. 27 yumurta maşallah, nasıl normal mi, doktorun yorumu neydi? Umarım çok ağrın yoktur, bu durum için ilaç vermişlerdir umarım. Hayırlısını diliyorum:)

kızlaaaaaaaaaaaaaaaar!!!!!!!!!!!!!!!!:KK16:
transferim oldu.1 tane embrio koydular.:emir_bebek:.iki tane koyun dedik ama doktor böyle daha ii olacak falan dedi.ikna olduk.neler yapmam lazım?bu bebişin bana sıkı sıkı tutunması için yapçak bişi var mı???????????????
ayyyy bi tuhafım ben.napçam şaştım.oturcamı kalkçaamı bilemedim..:KK53:

transferim oldu.1 tane embrio koydular.:emir_bebek:.iki tane koyun dedik ama doktor böyle daha ii olacak falan dedi.ikna olduk.neler yapmam lazım?bu bebişin bana sıkı sıkı tutunması için yapçak bişi var mı???????????????

Canim hayrli olsuun! Kacinci gun embryosu? Kac hucreli? Yarin benim de transferim varrr :)

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun, mutlu sona eriştirsin bizi.
Bol bol dua edelim kızlar.

senin yanında sedece eşinmi vardı, opu sonrası öle çok bakıma ihtiyac olmuyo dimi, ayaklanabiliyosun.

canım hastanede eşimle teyzem vardı ha bide söylim opudan sonra bişeyler yemeden kalkma canımcım

ilk gün narkozun etkisiyle uyuyosun zaten ben öyeydim evdede bi kaç saat uyudum..ertesi gün biraz kalktım ama çabuk yoruluyodum yanında biri olursa daha rahat edersin şunuda söylim yumurta sayısına göre durumun ağır yada kolay geçer benden 15-20 tane yumurta aldılar umarım faydası olur canım

evet canim.bugun opum.yapildi 27 yumurta toplanmis ama bende oldum ya herhalde sezeryanla dogum yapsam bile boule olurdu canim ozelden mail adresini yazarsan gorusutuz tabi senin icinde uygunsa ben ozelden mesaj atamiyorum ds

meraba karauslu geçmiş olsun canım umarım çabuk toparlarsın kendini :KK19::KK19:

hehehehheh aramıza hoşgeldin cananım :KK48::KK48::KK48::KK48:

kızlar bugün transferim oldu suan yatmaya gidiyorum haber vereyim dedim 24 haziranda kan testi yapacağız inş bende güzel sonuçlar bende veririm
benim de benim de:KK55::KK55::KK55:
Canim hayrli olsuun! Kacinci gun embryosu? Kac hucreli? Yarin benim de transferim varrr :)
musmutlucum cok sevindim bölünmüşler inşallahdevamı gelecek canım:))))))))))
hehehehheh aramıza hoşgeldin cananım :KK48::KK48::KK48::KK48:
hoşulduk canım:KK16:

ayy hiç bana kaç hücreli olduunu söylemediler:KK43:
benim çarşamba günü opum vardı bugün de transfer ,3.gün emb mu oluyor kızlar yoksa 2.gün mü???????

Arkadaşlar merhaba. Bende listede varım görmüşsünüzdür. Bugün transferden sonraki 7. Günüm idrar testı yaptım dayanamadım kardeşimın ısrarları üzerine. Ve ikinci pembe çizgi çıktı. Sonra gidip kan verdim sonuç 55,96 çıktı. Sizce herşey yolunda mı

Arkadaşlar merhaba. Bende listede varım görmüşsünüzdür. Bugün transferden sonraki 7. Günüm idrar testı yaptım dayanamadım kardeşimın ısrarları üzerine. Ve ikinci pembe çizgi çıktı. Sonra gidip kan verdim sonuç 55,96 çıktı. Sizce herşey yolunda mı

Hayirli olsun bebegin allah sag salim kucagina nasip.etsin bence hersey yolunda massqllah tebrikler darisi bize insallah

Tebrik ederim.7. gün için çok güzel bir değer.Hamilesin

benim de benim de:KK55::KK55::KK55:

musmutlucum cok sevindim bölünmüşler inşallahdevamı gelecek canım:))))))))))

hoşulduk canım:KK16:

ayy hiç bana kaç hücreli olduunu söylemediler:KK43:
benim çarşamba günü opum vardı bugün de transfer ,3.gün emb mu oluyor kızlar yoksa 2.gün mü???????

Transfer günü sayılmıyor.Bugün 2. gün sayılıyor canım.Umarım olumlu sonuç alırsın hayırlı olsun.

Hayirli olsun bebegin allah sag salim kucagina nasip.etsin bence hersey yolunda massqllah tebrikler darisi bize insallah

Ay inşallah ya valla içime su serpiliyor içim icimi yedi acaba bir anormallikmi var acaba ilactan falanmi gerçi birtek crinone jel kullanıyorum. Inanın her namazda sizede dua ediyorum Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

X