haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Canım 2 rapor arası 1. gün çalışmayı ben ilk kez duyuyorum.Bence alabilirsin.Hatta aldığım raporlarda raporun uzatılması durumunda ekleme yapılması için bölümler vardı.Zaten artık raporu okula hemen götürmene bile gerek yok.Yeni yasaya göre faks yada e-mail yoluyla da gönderebiliyorsun.Sonra aslını iletiyorsun.Ama kaç gün sonra hatırlamıyorum.

Bildiğim kadarıyla parça parça toplamda 40 gün alabiliyorsun.Ama heyet raporu olursa çok daha uzun süre alabilirsin.

Allah korusun belki ilacın tepkisidir bozma moralini adet olmayacakmış gibi düşün başka şeylerle meşgul ol.. dergi oku film seyret bişeyler yap

Facebookta Baby SHOP diye adres var oraya bak biraz çok değişik ürünler var ben hep bakarım bebeğim olsun neler alacam ordan moralin yükselir sende vakit geçir biraz orda :)

bende oralar bakmak istiyom ama korkuyorum çok ümitlenmektende allah'ım inş hepimizin yüzünü güldürsün tşkrler cnm desteğin ,için:)
canım adet olacakmış gibi ağrı olması normalmiş merak etme bebeklerin tutunuyordur benim de dün ağrım çok oldu endişelenme

inş öyledir yolundan geliriz aykızım maşallah değerinde ne güzel çıkmış rabbim nazarlardan korusun kucağına almayıda nasip etsin

Arkadaslar sanirim ilk negatif haber benden gelecek..bgn transfer sonrasi 9. Gunum dayanamayip bhcg yaptirdim.sonuc 2,5 cikti..bu negatif demek degil mi???nolur yorumlarinizi paylasin(

velocilaptor neolur bekle brz daha çok erken tatlım test günün katlanmış olur değerin inşda bebişimi niye üzüdüm die pişman olursun

Kizlar yarin transferim var, 2 yumurtam bolunmus. Biri 2 biri 3 hucreli. Insallah hayirlisi olur dua edin bana..
rabbim yardımcın olsun inş yarından itibaren hep yanında olurlar seni hiç bırakmazlar:)

benmde bugün 6 bitti.bel ağrısı batmalar falan var.doktorum çok fazla merdiven inip çıkma dedi sizede dediler mi acaba

benmde bugün 6 bitti.bel ağrısı batmalar falan var.doktorum çok fazla merdiven inip çıkma dedi sizede dediler mi acaba

işte aşırı hareketten kaçın demek istemiştir genel olarak herkese söylüyolar canım..bana ilk 3 gün dinlen sonra normal hayatına dön ama ağır iş yapma dedi hemşire..benim 5. gün arada geziniyorum,namazz,abdest,başka iş yapmıyorum canım.Namazımı oturarak kılıyorum.şu an ben de estrafem,elevit,hibor(kan sulandırıcı),progestan iğne,coraspin kullanıyorum. bel ağrısı falan yok şimdilik pek bi şey yok bende..

3. denemem 11 haziranda transferim oldu.2 tane 2. kalite fragmantasyon 5 biri 6 hücreli biride 8 hücreli üçüncügün embriyosu transfer edildi. dördüncü günüm kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor.dua edelim arkadaşlar hepizin yüzü gülsün

Ne testiymis canim o? Bizden istemediler test falan?
Bu arada kontrolun nasil gecti?

Merhaba, kontrolden geldim :) bugün tedavinin 7. günü.
yarın sabah yine gidicem :) çatlamayı önleyici iğne yaptılar .
yarın çatlatma için karar verilecekmiş.
Bu sefer bülent bey baktı. 5 yumurta 4 tanesi iyi dedi.
Yanlız odalardan birinden çok fena sesler geliyordu. Birisi sinir krizi geçiriyordu.
nedenini öğrenemedim.
biraz ona üzüldüm:/ senin nasıl geçti?
Testler şöyle
HbsAg
Anti hbs
Anti hcv
Hıv

Arkadaşlar tedavimin 7. Günündeyim. 4. Gün kontrole gittiğimde bir hemşire bir test listesi verdi yaptıracaksınız zorunlu dedi "Hastanede pahalı 500 tl civarı bence sağlık ocağında yaptırın" dedi.
HbsAg
Anti hbs
Anti hcv
Hıv

Siz nerede yaptırdınız nedir? Yahu sadece benden mi istediler ki..
Eşim tc vatandaşı değil yabancı ondan mı ki?
Birde neden ücretin içinde değil bu testler?

2. denememde kimyasal gebelik oldu.çok sitres olmuştum hergün aglıyordum düşükle sonuçlandı .herkese tavsiyem sitres yapmayın nezaman neolacağı belli olmuyor.vicdan azabı duydum 3. denemem inş tutar

Bu testleri bizde özel olarak yaptırdık, toplam iki kişi için 170tl tuttu

Banadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cevappppppppppppppppppppppppppppppp

lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

2. denememde kimyasal gebelik oldu.çok sitres olmuştum hergün aglıyordum düşükle sonuçlandı .herkese tavsiyem sitres yapmayın nezaman neolacağı belli olmuyor.vicdan azabı duydum 3. denemem inş tutar

İnşallah allahım nasip eder tutar canım, sonçta biz elimizden geleni yapıyoruz

Bugün ben de çatlamayı önleyıcı iğne vurundum. Bana pazartesı gel dedıler telefonda. Büyük ıhtımal haftaya Çarşamba opu olur cumartesı pazar gıbı de transfer dedi ama bakalım. Pazartesı daha da netleşir. O zamana kadar 175 puregona devam. niye kriz geçirmiyordu acaba yazık iyiki ben orda yoktum canım o bahsettiğin testleri ben de istanbula gelmeden sağlıkocagında yaptırmıştım. Herkesten isteniyor o testler. Hepatıt a b C bır de aıds testı onlar. Sağlıkocagında aile hekimine git yaptır bosuna 500 tl verme

evet canım oldu bugün 5.günümüz bebişlerimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…