haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Arkadaslar sanirim ilk negatif haber benden gelecek..bgn transfer sonrasi 9. Gunum dayanamayip bhcg yaptirdim.sonuc 2,5 cikti..bu negatif demek degil mi???nolur yorumlarinizi paylasin(

o sonucu 3 kez görmüş biri olarak seni hiç bi şeyin teselli etmeyeceğini biliyorum canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun..sonrak aylarda kendiliğinden kalırsın inşallah müjdeli haberler verirsin..kendini bırakma canım..

Arkadaslar sanirim ilk negatif haber benden gelecek..bgn transfer sonrasi 9. Gunum dayanamayip bhcg yaptirdim.sonuc 2,5 cikti..bu negatif demek degil mi???nolur yorumlarinizi paylasin(

canım belli olmaz kanı bugün yaptırdıysan 2 gün sonra yeniden yaptır. gebeliğin hiç olmadığıo durumlarda değer 0,01 demektir. 2,5 gebelik olmuş demek 2 gün sonraki değer 2,5 tan yüksekse tutunmaya devam anlamına geliyor hadi güzel haberini bekliyoruz

merhaba arkadaşlar, bugün yumurtalarım toplandı 9 tane, 8 tanesini de işleme koymuşlar bakalım yarına kadar nasıl olacaklar. bu ikinci tüp denemem bu sefer inşş RABBİM sevindirir, çok stresli bi dönem ALLAH hepimize kolaylık versin.

Canım unutmaya çalışıyorum, kendimi oyalamaya çalışıyorum, boşlukta baya baya strese giriyorum.
Senin nasıl gidiyo belirti var mı? Çalışıyo muydn sen

bende öylede ne yapsam aklımdan çıkmıyo

hiç bi belirti hissetmiyorum canım yaa daha erken belirti için demi

ev hanımıyım canım

hayırlı olsun canım en zor kısmı atlatmışsın şimdi nasılsın ağrın varmı

canım üzüldüm umarım arkadaşın dediği gibi tutunma oluyodur ama sen yinede çok güvenme allah hayırlısını versin :26::26::26::26:

velocilaptor çok üzüldüm canım ama daha 3 gün var inşallah değerin artar. Benimde tedavim ertelendi. Doktorların izne ayrılacağı tutmuş. Ne güzel konsantre olmuştum yaa. Ramazan da giriyor. Ne yapacağım ben şimdi. Ramazanda tedavi olurmu hiç

hayırlı olsun canım en zor kısmı atlatmışsın şimdi nasılsın ağrın varmı

sağolasın canım, bence de bu tedavide en zor olan süreç yumurta toplama, çok şükür atlattım, ağrım var ne yazıkki. ama olsun sonuç iyi olsunda bunlar gelir geçer inşşş.. senin kaçıncı denemen bu, transferin oldu dimi yanlış anlamadıysam...

o zaman bir ay daha sabret ramazandan sonra başla. çünkü verilen iğneler ilaçlardan dolayı oruç tutman imkansız. sonradan da tutmak zor oluyor. bu değerli zamanları güzel kullan inşallah ramazandan sonra da başlarsın tedavine.

Canım bence hemen üzülme.3. gün embriyosu ve 9. günde test yaptırmışsın.3. gün embriyosuna bildiğim kadarıyla en erken 12. günde bakılıyor.Ayrıca 2,5 da şüpheli bir değer.3-4 defa gebelik testi yaptırdım hiç 1'in üstünde çıkmadı.Hep 0,01 gibi değerlerdi.Bence rahat olmaya çalış.

Canım ben banyoyu sordum.Doktorum ayakta ve ılık suyla alınan bir banyonun hiç bir zararı olmadığını söyledi.İçin rahat olsun.

arjincimm bide ben çalışıyorum transfer sonrasiiiii raporr alcemm.........baklımm nasıll gecirecegimm amaa boll flimi ve internetliii olcakk sanirim....

Canım bende çalışıyorum.Öğretmenim.Transferden sonra 5 gün rapor alacağım.Sen kamuda mı çalışıyorsun özelde mi?Bu arada bende

1 aydır hazırlık yapıyorum.Bahar temizliği, ev işleri okuldan geldikçe akşamları ve hafta sonları hallettim ki transfer sonrası rahat ve huzurlu olayım.Pazartesi transferim var.Tabi ki embriyolar sağlıklı çözünürlerse.Pazardan 2-3 günlük yemek bile yapacağım.Yaşadığım yerde hiçbir yakınım olmayınca böyle oluyor.

bende öylede ne yapsam aklımdan çıkmıyo

hiç bi belirti hissetmiyorum canım yaa daha erken belirti için demi

ev hanımıyım canım

Bence de erken belirti içinbugün tutunmaya başlamış olmaları gerekiyor, tutunma pazar tamamlanıyor. Pazartesiden itibaren azar azar bhcg salgılamaya başlaması gerekiyor...kanda belli olur seviyeye perş-cuma çıkar inşallah

merhaba canım ben de öğretmenim 10 gün rapor almıştım haftaa çarşamba hem test günüm hem raapor bitiyor.Eğer bebek tutarsa tekrar alıcam ama 2 rapor aras 1 gün çalışmak gerekiyo diye bi şey vardı.hala var mı öyle bi şey bi bilgin var mı?? Toplam kaç gün rapor alabiliyoruz?

Bir şey sorucam eşimden ve benden istenen testler var 500 tl civarında tutuyormuş.
Onları sağlık ocağıdan yaptırabiliyor muyuz? sonucu ne zaman verirler ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…