haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlarrrrr dün kontrole gittik ve minik bir kesecik gördük transferin 20. günüydü yalnız dünden beri hafif bir kasık ağrım var neden olur acaba bilgisiolan varmı

hadi canım gözün aydın.bebişin yer ediniyor büyüyor annesi korkma:) inş herşey güzel olucak alıcaksın kucagına

:64. ohhhh ohhhh yandann çpk şükür zinnureyn.. hadii bakalım darısı pıt pıtlara inş..
cnm aman yatt az daha iyice yerleşsin minişlerin:) inş ikizler zatenn..yerim onları ben

canmcmm çok sağol inşlh pıt pıt sevincini de palaşmak nasip olur
aslında çalışıyorum ama bi hafta daha rapor aldım
ve çok şükür akşamdan sonra gelen giden yok
ikizler midir ayy hayırlısı sağlıcakla olsn da

meerhaba arkadaşlar transferimin 6. günündeyimm içimde bi umutsuzluk var bilmiyorum neden olduğunu dün gece beniiim ayaklarım bir anda şişti ayağımın üstüne basamadım. böle bişi yaşayan varmı neden oldu acaba?
ve bugün idrar testi yapmalımıyım acaba??

canm bnm umutsuz olma bnmde trasferimin 6, günü dün bnmde çok moralim bozuktu belim ağrıyor anlamadım neden kötü mü iyi mi hiç bilemedim sonradanda düşündüm ki stres her şeyin başı bugün biraz daha iyim inşallah bu olanlar güzel şeylere işaret olur iyi düşünelim iyi olsun

canımm yolu yarıladıkkk yaklaştıkça bende korkular artmaya başladı:18::18::18::18:

korkmasam idrar testine başlayıp hergün yapıcam ama hiç cesaret yok

zaman durdu sanki belirti de yok zatenn

kızlar gunaydın hayırlı ramazanlar aklıma bırsey takıldı sımdı 1)(zinnureyn bu gazı senden alıyorum cnm :) bugun 7 gunum ama 3 gun embrıyosuydu bı test yapsam mı acep bende başlayayaım 7 gunden ıtıbaren hergun test yapayım
2)sımdı bana tek yumurta koydular ya bu yumurta ıkız olabılırmı acaba olma sansı var gıbı geldı tek yumurta ıkızlerı bu sekılde mı oluyordu :)
(7 gunde bu hale geldım sıyırıyormuyum acaba )

inş. canım ya zaman geçtikçe sanki umutlarım bitiyo çok karışığım yani
idrar testi yapmalımıyız acaba?

canm ya benim de aklım sende kaldı, bana 15 inde git kese görmeye dediler seninki çok erken zaten, görünmemesi normal yani canını sıkma, moralini bozma. hepsi düzelir inşallah canm. valla ben 12. gün merkezde kan verdim 669 çıkmıştı değerim. bidaha ölçtürmene gerek yok dediler 10 gün sonra kontrole gitmemi söylediler. ben de bidaha hcg ye baktırmadım. ne alemde değerim katlandı mı bilmiyorum yani..Allaha emanet..

merhaba benimde 6. günüm bende test yapsammı bilemiyorum?:
benim 5 gün embriyosuydu ve tek koydular. embriyologa sordum ikiz olma ihtimalini çook düşük bir ihtimal dedi. yani zor dedi.
ama yinede Allah bilir.

benide eklermisiniz yaş 35 - 1. deneme -çakmak erdem hastanesi- test tarihi 11 temmuz -sorun düşük amh

ada hoşgeldin.. inşallah tedavin pozitifolur bebeişini sağlıkla kucağına alırsın..sana sormak istediğim erdem hastanesinin fiyatları nasıl , bilgi verirsen sevinirim

merhaba benimde 6. günüm bende test yapsammı bilemiyorum?:
benim 5 gün embriyosuydu ve tek koydular. embriyologa sordum ikiz olma ihtimalini çook düşük bir ihtimal dedi. yani zor dedi.
ama yinede Allah bilir.[/QUOTE]

3 gun yada 5 gun embrıyosu arasında ne var fark kı keske tek yumurta da ıkı tane olsa ne ıyı olurdu hakkımızda hayırlısı mubarek gunler hurmetıne rabbım bızı bos cevırmese

çooooook güzel bu sonuçlar inş ben ve diğer bekleyen arkadaşlarda hamile diye yazılırız oraya

kızlarrrrr dün kontrole gittik ve minik bir kesecik gördük transferin 20. günüydü yalnız dünden beri hafif bir kasık ağrım var neden olur acaba bilgisiolan varmı

Ahh bu kasık ağrıları. Korkma canım herkeste var bu benim de vardı çok şükür geçti. Hem de baya yoğundu adet olacakmış gibi. Vücuduna ufacık minicik bir beden yerleştirdi Allahım. O kadar yan etkisi olacak. Strese yer yok allahın izniyle. Doktorum ilk üç ay normal demişti .

arkadaşlar bi önerim var hamiş olan arkadaşlar hep beraber tedavisi devam eden ve test gününü bekleyen kızlar için 41 yasin okusak ne dersiniz katılmak isterseniz mesajı beğenin

canım ben 1 tane okudum az önce. Kuran okumayı yeni yeni öğreniyorum. o yüzden yanlış okumaktan korktum ve latin harfleriyle yazılı şeklini okudum dilim döndüğünce. Allahım kabul eder inşallah... Tüm isteyenlerin sağlıklı, sıhhatli, hayırlı evlatları olur inşallah. Amin...

İşlem Adı Test Adı Ölçüm Sonuç R Birim Sonuç Y Min D-D2 Max D-D2
HCG BETA BETA HCG 95,03 mIU/mL 0 5

merhaba;

dün transferimin 9. günüydü, dayanamadım test yaptırdım; beta hcg değerim 95,03 çıktı?
sizlerin değerleri nelerdi? düşük mü bu değer?

arkadaşlaar neolur bi bilgi verin idrar etsti nezaman yapılmalı transferin 6. günündeyim.

canım 6. gün erken idrarı bırak kan testi için bile erken. sen 4 gün daha sabret 10. gün kan tahlilli yapır bence canım
çıkmazsa moralin bozulur boşu boşuna, az daha sabır..

gözün aydın canım süper hamişssin ve bence çok güzel 9. gün daha inş dahada çok çok artacak inş..

hayırlı olsun hamileliğin, değerin de güzel maşallah..artarak devam eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…