haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

hayirli ugurlu olsun canim. allah sonuna kadar götürmeyi nasip eylesin. gönlünü ferah tut.

Eki Görüntüle 751296 Eki Görüntüle 751296

hope 73 sen ne yapmayı düşünüyorsun ????herkese dansözleri oynatıyorsun seninkini ne zaman oynatırızz o zaman onlar değil ben oynarım onların yerine :))) benimki yarım kaldı ağustosun sonu eylülün başına kaldı rabbim neyler neylerse güzel eyler bekliyorum umutlaaa!!!

hepinizi çok çoookk tebrik ederim. inşallah sağ salim kucağımıza alırız bebişlerimizi....

tedavinin neresinde kestiler peki? ne kadar kullandın iğneyi?

tedavinin neresinde kestiler peki? ne kadar kullandın iğneyi?

ben 3 gün kullandım gonal f 225 şeklinde bunu göbekten menogon u da 1 toz 1 su kalcadan kullandım ... 4 gün ultrasyonda sol da 13mm sağda 9-8-6 mm yumurta vardı inş belki onlar yanlışlıkla döllenir allahtan umut kesilmezz dimi
ama iğneden sonra o kıvamlı akıntı dün akşama kadar devam etti belki yine ediyordur ben fark etmedim henüz inş bu onların gelişmeye devam ettiğini gösteriyordur ya da çatladığını gösteriyor olabilir mi ki :44:

kızlar ya tedavisi yarı da kalıp o ay hamile kalan var mıdırr sizceee????:44::44::44::44:

yaa aslında benim yumurtalar da seninkilere benzer gidiyor sanki ama kesmediler benim tedavimi...neyse bakalım vardır bir hayır...

bence o önden giden büyüyüp çatlar... siz münasebeti eksik etmeyin

inşallahh canımmm hamişş kalırsında bebeği doğal yoldan anesine gelmişş yazarızz listeyeeAllahtan ümit kesilmezz ne mücizeleri varr Yüce yaradanınnn
inşşş allah büyük dert bizde derman onda şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine bizlere de nasip ederrr
yaa aslında benim yumurtalar da seninkilere benzer gidiyor sanki ama kesmediler benim tedavimi...neyse bakalım vardır bir hayır...

bence o önden giden büyüyüp çatlar... siz münasebeti eksik etmeyin

durmak yooook yola devaaammm valla eğerki olurda rabbim kendi verirse o aldığım kutu kutu ilaçları hayrıma bana dua etsin die ihtiyaç sahibine karşılık beklemek sizin vermeyi düşünüyorummm

TOPLAM 86 KİŞİ VAR;

HAMİLE OLAN:34 KİŞİ

NEGATİF SONUÇ ALAN:14 KİŞİ (en kısa zamanda pozitif sonuçlarıylaa dönerler inşallahh)

TEST SONUCU BEKLEYEN:15 KİŞİİ(Hepsi de pozitiff olur inşallahh)

TEDAVİSİ DEVAM EDEN:8 KİŞİ(Allahım kolaylık verir inşallah bu süreçte)

TEDAVİSİ SONRAKİ AYLARA ERTELENEN:12 KİŞİ (en kısa zamanda tedavilerine başlamaları dileğiyle)

cnm hayırlısı olsun rabbım kucagına almayı nasıp etsın[/QUOTE]

cnm hayırlısı olsun rabbım kucagına almayı nasıp etsın[/QUOTE]

Teşekkürler, inşalla😄darısı bu uğurda çabalayan herkesin başına

:64. ohhhh ohhhh yandann çpk şükür zinnureyn.. hadii bakalım darısı pıt pıtlara inş..
cnm aman yatt az daha iyice yerleşsin minişlerin:) inş ikizler zatenn..yerim onları ben

kızlarrrrr dün kontrole gittik ve minik bir kesecik gördük transferin 20. günüydü yalnız dünden beri hafif bir kasık ağrım var neden olur acaba bilgisiolan varmı

Canim nasilsin? Kese gormeye gittin mi dun? Gorundu mu? Ben de merakla bekliyorum ayin 15 ini daha once gitsem gorunmez mi acaba?

canım dün neler oldu neler... merkeze gittik keseyi hayal meyal gördü dr. ben hiçbişey göremedim ama. 14. gün b-hcg 770 çıktı ikiye katlanmamış.dr tekrarlıyalım dedi. ohss için bir prof a gittim. hala kritik durumdayım. napıcam bilemiyorum. rabbim hayırlısını versin.
canım senin değerin kaçtı en son?

kızlarrrrr dün kontrole gittik ve minik bir kesecik gördük transferin 20. günüydü yalnız dünden beri hafif bir kasık ağrım var neden olur acaba bilgisiolan varmı

tebrik ederim canım... sende b hcg de sorun yaşamıştın dimi? ama maşallah bebişinle ilk görüşmeyi yapmışsınız:) darısı ilk tekmelerine inş... amin
ilk 9 hafta kasık ağrısı sağlıklı gebeliğin işareti diye okudum bir yazıda. güzel düşünelim güzel olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…