haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

arkadaşlaar neolur bi bilgi verin idrar etsti nezaman yapılmalı transferin 6. günündeyim.

yapma canım sonra çizgi çıkmaz falan zaten beş günde yerleşmeye çalışıyormus kuzun dur hele bir kana karışsın sonra bakarsın en az 9 10 günü bekle cnm

merhaba benimde 6. günüm bende test yapsammı bilemiyorum?:
benim 5 gün embriyosuydu ve tek koydular. embriyologa sordum ikiz olma ihtimalini çook düşük bir ihtimal dedi. yani zor dedi.
ama yinede Allah bilir.

kızlar gunaydın hayırlı ramazanlar aklıma bırsey takıldı sımdı 1)(zinnureyn bu gazı senden alıyorum cnm :) bugun 7 gunum ama 3 gun embrıyosuydu bı test yapsam mı acep bende başlayayaım 7 gunden ıtıbaren hergun test yapayım
2)sımdı bana tek yumurta koydular ya bu yumurta ıkız olabılırmı acaba olma sansı var gıbı geldı tek yumurta ıkızlerı bu sekılde mı oluyordu :)
(7 gunde bu hale geldım sıyırıyormuyum acaba ):KK52: :KK52: :KK52:

canlarım evt ben yaptım şimdi düşündüğümde ne cesaret diyorum+:18:
benim 9.gün değerim 183 yani 6 ve 7.günde silik de çıkası normal gibi
ama değer 50 70 gibi çıkanlarda silik çıkarmıydı :44::44:
o nedenle çıkmazsa az da olsa üzülebilirsinz
ben yapın ya da yapmayın diyemem çünkü ben yaptım bi,liyosunuz:KK37:
güzel haberlerinizi bekliyorz

arkadaşlaar neolur bi bilgi verin idrar etsti nezaman yapılmalı transferin 6. günündeyim.

canlar bnde gün yaklaştıkça korkular içindeyim size dün yazmayı unuttum bn dün bi hata yaptım ve test yaptım idrar testi eczaneye gitmiştim ilaçlarım bitti yenisini alayım diye şeyan dürttü bni bide idrar testi aldım ve bom boş tabiki boş çıkar dün transferin 5. günüydü .moralim bozuldu dün çok kötü oldum insan umut ediyo olmayacağinı bile bile yaptım ve çıkmadı sadece moralim bozuldu sizde bnm yaptıüım hatayı yapmayın Allahtan sabah moralim yerine geldi olmazsa olmaz rabbim sağlık versin önemli olan o cmartsi ye kadar denemeyi düşünmüyorum bakalım

Ahh bu kasık ağrıları. Korkma canım herkeste var bu benim de vardı çok şükür geçti. Hem de baya yoğundu adet olacakmış gibi. Vücuduna ufacık minicik bir beden yerleştirdi Allahım. O kadar yan etkisi olacak. Strese yer yok allahın izniyle. Doktorum ilk üç ay normal demişti .

Canım yaaa çok sağol valla çok korkuyorum doktorumda normal dedi ama içim hiç rahat değil...

canım 6. gün erken idrarı bırak kan testi için bile erken. sen 4 gün daha sabret 10. gün kan tahlilli yapır bence canım:KK16:
çıkmazsa moralin bozulur boşu boşuna, az daha sabır..

tşk ederim cevabın için canım. zaman durdu zaman geçmiyo sinir , stres, ve neolacağını bilmeden umutla bekliyoruz Alah hepimizin dualarını kabul etsin Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

canlar bnde gün yaklaştıkça korkular içindeyim size dün yazmayı unuttum bn dün bi hata yaptım ve test yaptım idrar testi eczaneye gitmiştim ilaçlarım bitti yenisini alayım diye şeyan dürttü bni bide idrar testi aldım ve bom boş tabiki boş çıkar dün transferin 5. günüydü .moralim bozuldu dün çok kötü oldum insan umut ediyo olmayacağinı bile bile yaptım ve çıkmadı sadece moralim bozuldu sizde bnm yaptıüım hatayı yapmayın Allahtan sabah moralim yerine geldi olmazsa olmaz rabbim sağlık versin önemli olan o cmartsi ye kadar denemeyi düşünmüyorum bakalım

canımm benimde aklımdaydı test alıp da yapmak:KK1::KK1::KK1: bekleyemiyorummm çok boşluğa düştümmm ne düşüneceğimi şaşırdımm

bütün olumlu düşünme,sabır limitlerimm dolmuşş artıkk:KK37::KK37: boşluğa düşüverdimm:KK14::KK14::KK14:

canım bir de senin de öle galliba transfer günü sayılmıyor normalde biz onu da sayıp 6.günümüzdeyiz diyoruz,,senin üstelik dün

4.gün oluyorr

canım dün neler oldu neler... merkeze gittik keseyi hayal meyal gördü dr. ben hiçbişey göremedim ama. 14. gün b-hcg 770 çıktı:KK43: ikiye katlanmamış.dr tekrarlıyalım dedi. ohss için bir prof a gittim. hala kritik durumdayım. napıcam bilemiyorum. rabbim hayırlısını versin. :KK43:
canım senin değerin kaçtı en son?

dilerim allahtan bu mübarek günlerin hürmetine değerin kat be kat artarrrrr:KK16::KK16:

TOPLAM 86 KİŞİ VAR;
HAMİLE OLAN:34 KİŞİ:KK49::KK49::KK49::KK49:
NEGATİF SONUÇ ALAN:14 KİŞİ (en kısa zamanda pozitif sonuçlarıylaa dönerler inşallahh)
TEST SONUCU BEKLEYEN:15 KİŞİİ(Hepsi de pozitiff olur inşallahh)
TEDAVİSİ DEVAM EDEN:8 KİŞİ(Allahım kolaylık verir inşallah bu süreçte)
TEDAVİSİ SONRAKİ AYLARA ERTELENEN:12 KİŞİ (en kısa zamanda tedavilerine başlamaları dileğiyle)
MAŞALLAH SÜBHANALLAH, İNŞALLAH BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZ DA HAYIRLISIYLA POZİTİF SONUCU ALIRLAR...

kızlarrrrr dün kontrole gittik ve minik bir kesecik gördük transferin 20. günüydü yalnız dünden beri hafif bir kasık ağrım var neden olur acaba bilgisiolan varmı
canım ya benim transferin ilk gününden beri kasıklarımda batma oluyor zaman zaman. özellikle de wc'ye girdiğimde oluyor. ben de merak ediyorum, bu gün aile hekimliğindeki hemşireye sordum da normal dedi. inşallah normal bir ağrıdır...

İşlem Adı Test Adı Ölçüm Sonuç R Birim Sonuç Y Min D-D2 Max D-D2
HCG BETA BETA HCG 95,03 mIU/mL 0 5
merhaba;
dün transferimin 9. günüydü, dayanamadım test yaptırdım; beta hcg değerim 95,03 çıktı?
sizlerin değerleri nelerdi? düşük mü bu değer?
Canım hayırlı olsun sen de hamilesin, Allahım tamamına erdirsin inşallah hepimizinkini :):nazar:

Son düzenleme:
aminn sağol canmm:KK16::KK16:
değerime artık iki gün sonra bakıcaz yükselme durumuna
artık ikiz mi tekiz mi rabbim sağlıcakla versin inşl:KK55:
duana ise içten koca bi am,innnn diyorum
bu arada seni de tebrikk ediyorumm
sağlıcakla devamı gelsin kucağında da gör inşlh

destinacm iskorpit canm çokkkk teşekkürler
iskorpit hadi senden hayırlı haberler bekliyoruz
destina siz de iyisinzdir i,nşlh meleğinle

canım inşallah değerin kat kat artar ve ikiz müjdesi verirsin :KK52::KK52::KK52::KK52:

bizde iyiyiz teyzesi cuma randevumuz var bebişimi görcem sabırsızlıkla bekliyorum :KK16::KK16::KK16:

kızlar estrofemi günde kaç kez kullanıyorsunuz?ve ne kadar dvm edecek?

canım bana transferle beraber başlattılar sabah akşam birer tane test günüde pozitiften sonra bırak dediler :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

kızlar bugün 6.günümdeyimm yolu yarıladıkkk ama zamann çok zorr geçiyorr:18::18::18:

belirti olursa eğer dün özellikle bacaklarımda çok batmalar hissettim bıcak saplar gibi çok irkildiğim oldu,

onun haricinde bişey yok:KK19::KK19::KK19:umutsuzluğa kapılmaya başlıyorum gibi:KK14::KK14::KK14::KK14:

daha duuu bi bakem yok öyle umutsuzluk inşallah test günü bekleyen tüm kızlarla beraber ramazan müjdesi bekliyoz canımcım :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

canım inşallah değerin kat kat artar ve ikiz müjdesi verirsin :KK52::KK52::KK52::KK52:

bizde iyiyiz teyzesi cuma randevumuz var bebişimi görcem sabırsızlıkla bekliyorum :KK16::KK16::KK16:

ayyy ya heyecan yatım bebişini göreceksin ya maşallah güzel haberlerle ge inşlh:KK16::KK16:

daha duuu bi bakem yok öyle umutsuzluk inşallah test günü bekleyen tüm kızlarla beraber ramazan müjdesi bekliyoz canımcım :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

kesnlikle katılıyorm destinacma

arkadaşlar ben yapabildiğim kadarıyla bi liste oluşturuyum sizlerde kaç tane yasin okuyabileceğinizi yazın ona göre güncelleme yaparım

safak_d

zinureyn

kardelen_27__________1 tane okudu

melek181

nurdanur

canan456

sea1905

elif_su06

mıraclevalerıe

1demetumut

destina38

İşlem Adı Test Adı Ölçüm Sonuç R Birim Sonuç Y Min D-D2 Max D-D2
HCG BETA BETA HCG 95,03 mIU/mL 0 5

merhaba;

dün transferimin 9. günüydü, dayanamadım test yaptırdım; beta hcg değerim 95,03 çıktı?
sizlerin değerleri nelerdi? düşük mü bu değer?

:nazar::nazar::nazar: maaşallah yaa devamlı güzel haberler alıyoruz...

bu test sonucuna göre siz de hamilesiniz :KK9::KK9::KK9: sağlıkla büyür sıkıca tutunur inşallah. kucağınıza aldığınız günleri de görün :KK16::KK16:

canım tebriker allahım kucağına alıp kokusunu içine çekmeyi nasip etsin sağlıkla büyütmeyi nasip etsin :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X