haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

arkadaşlaar neolur bi bilgi verin idrar etsti nezaman yapılmalı transferin 6. günündeyim.

yapma canım sonra çizgi çıkmaz falan zaten beş günde yerleşmeye çalışıyormus kuzun dur hele bir kana karışsın sonra bakarsın en az 9 10 günü bekle cnm

merhaba benimde 6. günüm bende test yapsammı bilemiyorum?:
benim 5 gün embriyosuydu ve tek koydular. embriyologa sordum ikiz olma ihtimalini çook düşük bir ihtimal dedi. yani zor dedi.
ama yinede Allah bilir.

canlarım evt ben yaptım şimdi düşündüğümde ne cesaret diyorum+:18:
benim 9.gün değerim 183 yani 6 ve 7.günde silik de çıkası normal gibi
ama değer 50 70 gibi çıkanlarda silik çıkarmıydı :44::44:
o nedenle çıkmazsa az da olsa üzülebilirsinz
ben yapın ya da yapmayın diyemem çünkü ben yaptım bi,liyosunuz
güzel haberlerinizi bekliyorz

arkadaşlaar neolur bi bilgi verin idrar etsti nezaman yapılmalı transferin 6. günündeyim.

canlar bnde gün yaklaştıkça korkular içindeyim size dün yazmayı unuttum bn dün bi hata yaptım ve test yaptım idrar testi eczaneye gitmiştim ilaçlarım bitti yenisini alayım diye şeyan dürttü bni bide idrar testi aldım ve bom boş tabiki boş çıkar dün transferin 5. günüydü .moralim bozuldu dün çok kötü oldum insan umut ediyo olmayacağinı bile bile yaptım ve çıkmadı sadece moralim bozuldu sizde bnm yaptıüım hatayı yapmayın Allahtan sabah moralim yerine geldi olmazsa olmaz rabbim sağlık versin önemli olan o cmartsi ye kadar denemeyi düşünmüyorum bakalım

Canım yaaa çok sağol valla çok korkuyorum doktorumda normal dedi ama içim hiç rahat değil...

canım 6. gün erken idrarı bırak kan testi için bile erken. sen 4 gün daha sabret 10. gün kan tahlilli yapır bence canım
çıkmazsa moralin bozulur boşu boşuna, az daha sabır..

tşk ederim cevabın için canım. zaman durdu zaman geçmiyo sinir , stres, ve neolacağını bilmeden umutla bekliyoruz Alah hepimizin dualarını kabul etsin Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

canımm benimde aklımdaydı test alıp da yapmak bekleyemiyorummm çok boşluğa düştümmm ne düşüneceğimi şaşırdımm

bütün olumlu düşünme,sabır limitlerimm dolmuşş artıkk boşluğa düşüverdimm

canım bir de senin de öle galliba transfer günü sayılmıyor normalde biz onu da sayıp 6.günümüzdeyiz diyoruz,,senin üstelik dün

4.gün oluyorr

dilerim allahtan bu mübarek günlerin hürmetine değerin kat be kat artarrrrr

MAŞALLAH SÜBHANALLAH, İNŞALLAH BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZ DA HAYIRLISIYLA POZİTİF SONUCU ALIRLAR...

kızlarrrrr dün kontrole gittik ve minik bir kesecik gördük transferin 20. günüydü yalnız dünden beri hafif bir kasık ağrım var neden olur acaba bilgisiolan varmı
canım ya benim transferin ilk gününden beri kasıklarımda batma oluyor zaman zaman. özellikle de wc'ye girdiğimde oluyor. ben de merak ediyorum, bu gün aile hekimliğindeki hemşireye sordum da normal dedi. inşallah normal bir ağrıdır...

Canım hayırlı olsun sen de hamilesin, Allahım tamamına erdirsin inşallah hepimizinkini :)

Son düzenleme:

canım inşallah değerin kat kat artar ve ikiz müjdesi verirsin

bizde iyiyiz teyzesi cuma randevumuz var bebişimi görcem sabırsızlıkla bekliyorum

kızlar estrofemi günde kaç kez kullanıyorsunuz?ve ne kadar dvm edecek?

canım bana transferle beraber başlattılar sabah akşam birer tane test günüde pozitiften sonra bırak dediler

daha duuu bi bakem yok öyle umutsuzluk inşallah test günü bekleyen tüm kızlarla beraber ramazan müjdesi bekliyoz canımcım

kesnlikle katılıyorm destinacma

arkadaşlar ben yapabildiğim kadarıyla bi liste oluşturuyum sizlerde kaç tane yasin okuyabileceğinizi yazın ona göre güncelleme yaparım

safak_d

zinureyn

kardelen_27__________1 tane okudu

melek181

nurdanur

canan456

sea1905

elif_su06

mıraclevalerıe

1demetumut

destina38

maaşallah yaa devamlı güzel haberler alıyoruz...

bu test sonucuna göre siz de hamilesiniz sağlıkla büyür sıkıca tutunur inşallah. kucağınıza aldığınız günleri de görün

canım tebriker allahım kucağına alıp kokusunu içine çekmeyi nasip etsin sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…