haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

maalesef bazı doktorlar sanki hepsi tutacakmış gibi yaklaşıyorlar...doktor seçerken herşeyi konuşmak lazım aslında kimisi ne olursa olsun tek diyor..bence ilerleyen denemelerde sayı artmalı

yaşım 31 olduğu için 2 tane koyamam dedi ve benim ikinci denememdi üstelik 2 tane dondurulmuşum vardı 1 tanesini koydu 1 tanesi hastanede belkide diğerinide koydurayım diye yine para vereyim diye 2 tane koymadı..rabbim görüyo doktorlarada inancım kalmadı..

slm kızlar...
perşembe günü transferim oldu 6 hücreli tek embriyo kondu 3 embriyomdan geriye bi tane kalmış....
inş o bana tutunur...15 temmuz pazartesi günü test günüm....

melegim üzme kendini. bebisin seninle ve seninle kalacak allahin izniyle. bakma sen o karamsar düsünceli doktorlara. Yüce Rabbim sana ve esine o bebisi yazdiysa istedigi kalite olsun farketmez. bebegine güven. ovulsun göbisler mutlu olsun bebisler :)

slm arkadaşlar bugün tranferimin 10. günü ve test tarihimdi bhcg 140 çıktı 2 gün sonra tekrar istediler nasıl bu değer bilğisi olan varmı

hamileligin hayirli ugurlu olsun. Yüce Rabbim kucagina almayi nasip eylesin insallah. cok güzel degerin var masallah

Eki Görüntüle 751020 Eki Görüntüle 751020

Kızlar Allahıma çooooook şükürler olsun ki hamileyim. Binlerce kez şükürler olsun. Darısı isteyen herkesin başına olsun inşallah...
HCG 625 Sabah 9.30 da gidip kan verdik, 15.30 da çıkar, biz ararız dediler. eve geldik, heyecenlı bekleyiş başladı ve saat tam 15.49 da tüp bebek hemşiremiz aradı gözünüz aydın, hayırlı olsun dedi. Allahım bu mutluluğu hepinize ve tüm isteyenlere yaşatsın inşallah bugün transferin 12. günüydü ama sonucu hemşireden duyana kadar korkumdan idrar testi yapmamıştım. hemşiremden güzel haberi alır almaz idrar testimi de yaptım, 2. çizgiyi gördüm

Kızlar Allahıma çooooook şükürler olsun ki hamileyim. Binlerce kez şükürler olsun. Darısı isteyen herkesin başına olsun inşallah...
HCG 625 Sabah 9.30 da gidip kan verdik, 15.30 da çıkar, biz ararız dediler. eve geldik, heyecenlı bekleyiş başladı ve saat tam 15.49 da tüp bebek hemşiremiz aradı gözünüz aydın, hayırlı olsun dedi. Allahım bu mutluluğu hepinize ve tüm isteyenlere yaşatsın inşallah bugün transferin 12. günüydü ama sonucu hemşireden duyana kadar korkumdan idrar testi yapmamıştım. hemşiremden güzel haberi alır almaz idrar testimi de yaptım, 2. çizgiyi gördüm [/QUOTE]

hadi cnm hayırlısı olsun yuce rabbım dılegını gerceklestırdı darısı hepımızın basına senın adına sevındım sıra diğer haberimizd eonu alamadık daha zinnureyn hadı nerdesın

cnm ozelmı senın devlet hastanesıyse yas sınırı var 35 yas ustunde 2 tane koyuyorlar onda da vardır bı hayır bak ben 37 yasındayın unuversıte hastanesındeyım bende yumurta 1 tane cıktı o sansım olmadı dvelet verdıgı halde rabbımın vardır bı bıldıgı

Ohh ohhh ne güzel allah kucağına da almayı kokusunu duymayıda nasip etsin hadi darısı bizlereee ohh ohh yandan

gözün aydııın...ne kadar güzel böyle haberleri almak
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip tsin inşallah
darısı bu yolda mücadele veren herkese olsun

kardelen cnm şuan o kadar mıtlu oldum ki gözlerim doldu rabbim bebeğini sana bağışlasın Allah tamamına erdirsin derısı umutla bekleyen bizlere olsun

gözün aydın canım, Allah tamamına erdirsin. değerin de çok güzel maşallah
hamişlerimiz çoğalıyor oh ohh

Mmalesef negatif(

Vardır rabbimin bir bildiği bizde kavusacagız kuzucuklarımız inş en kısa sürede bizde hamileyiz diye bağırırız buradan sıkma canını kız bizde pes yok güçlü annecikleri kuzucuklar bekletmez inş hayırlısı ile devam değil mi canım

canımm tebrik ediyorum çok sevindimm değeriinnn ne kadar güzel maşallahh

kızlar kardelenle beraber listenin 54. kişisinden 64.kişisine kadar hamile neredeye arada iki kişi kalmış sadece bu durum

tam motivelikk bir durumm

bende varım beni de ekleyin

yaş 29,1.deneme,dr ahmet bostancı

sebep: kromozom bozukluğu, tiroid

bugün 2.iğnemi vurdum

ben istanbul eurofertil tüp bebek merkezide yaptırdım özel hastane olmasına rağmen ve 2 tane donmuş emb. olmasına rağmen ve 2. denemem olmasına rağmen koymadı.. ama ona kızmıyorumki rabbim ol demedi olmaması olmasından daha hayırlıymış demekki.. şu mübarek günde inşallah sanada normal yolla bebeğini gönderir umut hep var deilmi:)

kızlarımızın bugün test günlerii güzel sonuçlarını bekliyoruzz inşallahh

canımmmm çok iyisin bizi hatırladığın için teşekkürler :))

canım salı günü yumurtaların toplanacaksa eğer
1.günü çrş
2.günü prş
3.günü cuma
4.günü cts
5.günü de pazara geliyor....

taşekkürler superiisi böyle bir link açtığın için. benim 18 temmuz test günüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…