haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kızlar bugün bulunduğum yerde bir jinekoloğa muayene oldum.ne yazık ki kanama kese etrafındaymış.kendini duşuğe hazırla dedi.çok üzgünüm.

canım dur bi hemen bırakma kendini. progestan iğne vurunuyor musun? inşallah geçer kanaman ve hamileliğin devam eder ..kendine dikkat et, dinlen, ev işi falan yapma canm

oyyy maşallh test günün ne zaman az kalmış kızzzzzz çok heyecanlı

senle benim kırkımız karışcak ama şu altın konusunu tekrar konuşalım dünürüm

yok canım almadım duu bi bakim
ben bi hamile kalıyım inş söz senden altın falan istemicem.....
bu arada faceye mesaj yazmışsın benden sonra şimdi gördüm

canım dur bi hemen bırakma kendini. progestan iğne vurunuyor musun? inşallah geçer kanaman ve hamileliğin devam eder ..kendine dikkat et, dinlen, ev işi falan yapma canm

canım sürekli yatıyorum.sadece tuvalete kalk dediler.sabah akşam progestan iğne yapılıyor.iğneci ayarladık.hiç kalmayacağım eve gelecek. umudum yok.doktorda zaten hazırlıklı ol dedi

.tek istediğim olacaksa olsun bir an önce.çok kotuyum.bu stres bitsin.neden böyle oldu anlamadım.embriyolar 1.kalite blasttı.her şey çok güzeldi.değerim 12.gun 655 olmuştu.şans yok.zaten inanamıyordum.

hayır cnm demedi doktor bey, belki kalp atışını dinledikten sonra der. mantıklı olanda öyle gibi. inşallah o günlere gelebilirimde. hala sevinemiyorum. Rabbim hepimizin sevincini tam yaşatsın, tamamına erdirsin hamileliğimizi

canım geçmiş olsun inş bebeğin seni bırakmaz
kanda pıhtılaşma falan olmasın:26::26:
ay isteme zati kızz bizim etimiz ne budumuz ne canım dünürüm benim ama söylim iç güveyisi vermem oğluşumu
ama bende kızcemi yanımdan ayıramam ki:18::18::18:

aminnn canım aminnnnnnn valla kafamda hala kese boş çıkarmı kaygısı var bi taraftan bekleyip görcez

canım bak annem yanımda ayaklarının altına bikaç kat yastık koysun iyi gelir diyo

canım sakın ama sakın moralini bozma ve bebeğinden bu kadar çabuk vazgeçme ben geçen yıl bir düşük yaptım ve tek sebebi doktorun aynı sana yaptığı gibi sürekli olumsuz konuşup bende stres yaratmasıydı sen sakın moralini bozma bizim ailemizde 2 kişide de seninkiyle aynı durum oldu kese etrafında kan vardı ikiside sürekli yatak istirahati ile atlattılar ve şimdi bebeklerin biri 2,5 diğeri 1 yaşında o yüzden sakın moralini bozma

canım çok teşekkür ederim.tüp bebek doktorum sağolsun sadece dinlen ilaçlarını kullan dedi.buradaki göründüğüm jinekolok kesin düşük olacak gibi konuştu.

canım çok teşekkür ederim.tüp bebek doktorum sağolsun sadece dinlen ilaçlarını kullan dedi.buradaki göründüğüm jinekolok kesin düşük olacak gibi konuştu.

onlar bizim ne çapalarla bu bebekleri elde ettiğimizi bilmedikleri için abuk subuk konuşuyorlar öyle sen hiç takılma canım bol bol dinlen ve güzel şeyler düşün

kızlr poztifi görenleri tebrik ediyorum inşallah en kısa zamanda kucağınıza alırsınız darısı başımızanegatif alan akadaşlarada allahtan sabır diliyorum en kısa zamanda yeni denemelere inşallah...benim test günümde 16 temmuz..sanırım aynı gün başka sonuçlarda var gördüm çok heycanlandımrabbim yardımcımız olsun öpüyorum hepinizi

Slm canm bende varım 16 temmuz test günü de bekleyen varmi canım sende bi belirti korkuyorum ben ya geceleri surekli gerinerek uyandım bide araba yolvulugu falan oldu

Kızlar bugün bulunduğum yerde bir jinekoloğa muayene oldum.ne yazık ki kanama kese etrafındaymış.kendini duşuğe hazırla dedi.çok üzgünüm.

Canım ya başka bir dr gidebilsen onada git tüp bebek dr görüş başka yorumlar al iğneler var belki bir öneride bulunurlar o seninle düşmeyecek görürsün bak

Kuzecycim hala msj alamıyosun dolu dioo....nasıl gidiyo kesee ye nezaman gideceksin bulantın yada farklı bişiyin varmıı

arkadaşlar ben 2kere düşük yaptım 8ay arayla il başta hamile kalamadım eşimde sperm azlığı çıktı ameliyat oldu öylelikle hamile kalabildim daha 1aylıkken düştü ilk düşük diye çok fazla üzerinde durmadılar 3ay korunmanın ardından 6.ayımdan tekrardan hamile kaldım onda herşey yolunda gibi gözükürken 2aylıkkende onu kaybettim daha sonra testler falan falan yapıldı bebekde ve bende bişey çıkmadı bu seferde eşimin sperm yapısı bozuk çıktı düşüklerin bu yüzden olduğunu sölediler ilaç kullandı şu anlık onuda hallettik gibi dr sölemesine göre 4-5ay geçmesine rağmen ben hala hamile kalamadım hem kalsamda yine aynı sonuçlanıcak die korkuyorum acxaba tüp bebek mi yaptırsam diorum iyice kafam karışmış psikolojim bozulmuş durumda lütfen yardım edinnnn

cnm ya üzülme demek saçma farkındayım ama sabret bence bizim bi arkadaş kaç defa düşük yaptı yine normal yolla hamile kaldı ve tutundu bebek doğurdu bile...yani ümitli olmalısın ne güzel kalabiliyosun hamile ben kaç aşılama tüp denedim normal yolu artık hamilelik yolu bile görmüyorum zaten ..sıkma canını zaten kalıyosun sen hamile tüpe ihtiyacın yokki ...sadece tutunması konusunda sıkıntın var ama tüpte de kalsan bişi farkedecekmi...yani böle anlatmak zor karışık oldu farkındayım ama normalde kalıyosun ne güsel bunun kıymetini bil dene tekrar bence ...yumurtam var sperm var her yolu denedim normal de olmadı diğer türlüde

yata kalka zaman geçirmek ne kadar sıkıcı pazartesi günü gelsede ne olduğunu öğresem kararsız kalmaktan iyidir her şey sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…