haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar tedavim yarıda kesildi yumurtalardan biri fazla gelişmiş diğerlerine göre, diğerlerinin gelişimini baskılar diye doktor tedaviyi bıraktı riske atmamak için devlette yaptırıyordum eğer ki özel de yaptırsaydım belki de ona rağmen tedaviye devam ederdi sanırım :26:adet olcam bi sonraki adetime 20 gün kala başlayacam ... rabbim sizleri yarı yolda bırakmasın

Hayirlisi olsun canim moralini bozma gec olsun guc olmasin..vardir bunda da bir hayr

Ben opu olduğun gün 1 günlük rapor almıştım. Yeter diye düşündüm. Doktor demişti istersen 2-3 gün vereyim diye. Transferden sonra 10 gün almak istediğim için göze batmak istememiştim. Ama keşke 2-3 gün rapor alsaymışım. Çok zor geçti işyerinde çok ağrım oldu. Otururken ve özellikle tuvalette çok zorlandım. Bende 18 tane toplanmıştı ohss riskim vardı doktorumun söylediğine göre.
Bence 2 gün rapor al. İşyerindekiler bilse ne olur boşver. Önemli olan senin sağlığın.Hem bilirlerse sana destek olurlar. Zor işlerden uzak durabilirsin. Yorulduğunda dinlenebilirsin.

Hayirli olsun canim . 2 gun sonra degerin 3-4 kat artar insallah. Degeri dusuk baslayip sonradan yukselen arkadaslar var, hakkinda hayirlisi olsun
tşk ederim canım sagol inşallah yükselir de sevincimiz yarım kalmaz dr umu aradım çok iyi dedi iki gün sonra tekrar test Rabbim tüm isteyenlere anne olmayı nasip etsin inşallah

tüp bebk yüzünden çıkartan işten hamile olduğunu öğrendiğinde hayli hayli çıkartır işten. Boşver onlar kaybetmiş baksana...

tebrik ederimm canımm değerin iyi bencekatlanarak artarr hiç stres yapma.değeri 9 olanlarr vardı artarak gitti.seninki kaçıncı gün transferiydi canım????

3. gündü 8 hücreli 1. kalite 2 embriyo konulmuştu çok şükür Rabbime. çok tşk ederim herkese. Rabbim kimseye evlat hasreti çektirmesin

bugün test yaptırdım sonuç negatif doktorumda izzinde bide dondurulmuş larımızla denicez bakalım bu sefer olur inşallah sonuç:0,100

hadi cnm hayırlısı olsun yuce rabbım dılegını gerceklestırdı darısı hepımızın basına senın adına sevındım sıra diğer haberimizd eonu alamadık daha zinnureyn hadı nerdesın[/QUOTE]

Tebrik tebrik tebrik tebrik teeebbbrrriiikkllleeeerrrrrr canım :)

İii CNm neolsun beklemelerdeyim nede güzel çıkmış değerin darısı bizlere inş ikizden fazla olabilirmi diyede düşündüm ...ikizsede sıkıca tutunmuşlar belliki... ne güzel ..dualarını bekliyorum ya 3 haftada belli olmazmıki kese ve kalp atışı

ozeller para almak ıcın ellerınden gelenı yapıyorlar aslında benım normal sansım yok tuplerım baglandı yapısıklık ve ıcınde sıvı bırıkımı vardı buda bebege zarar verıyormus laparoskopı oldu 1 ayı gectı sımdı transferım yapıldı 6 gun bugun ınsallah ısteyen herkese yuce rabbım hayırlısını nasıp eder[/QUOTE]

Ben doktora sordum biz 1 tane istiyorduk. Doktorum bana zaten 35 yaş altı için ilk iki denemede yasa gereği sadece 1 tane koyabiliyoruz zaten dedi. Ama transfer öncesi ameliyathanede ikiz için ne düşünüyorsun diye sordu. İstemiyorum dedim. Sanırım 2. yi isteseydim çaktırmadan koyacaktı. Doktorum hiç paragöz değil. Çok tatlı. :) Ama çok yoğun. İzmirde gitmek istediğim 2 doktor vardı zaten ama ikisi de yoğun. Bu sebeple doktoruma devam etmek isterim ...

slm arkadaşlar bugün tranferimin 10. günü ve test tarihimdi bhcg 140 çıktı 2 gün sonra tekrar istediler nasıl bu değer bilğisi olan varmı
hayırlı olsun canımmm Allahım kucağımıza sağlıklı sıhhatli alıp, analı babalı büyütmeyi de nasip eder inşallah bizlere...

hadi cnm hayırlısı olsun yuce rabbım dılegını gerceklestırdı darısı hepımızın basına senın adına sevındım sıra diğer haberimizd eonu alamadık daha zinnureyn hadı nerdesın

tşkler canım benim, darısı başına inşallah. zinnureyn i ben de çok merak ediyorum. inşallah o da pozitif sonucu almıştır...

Ohh ohhh ne güzel allah kucağına da almayı kokusunu duymayıda nasip etsin hadi darısı bizlereee ohh ohh yandan
güzel dileklerin için tşkler canım benim, inşallah canım inşallah siz de bu mutluluğu yaşarsınız...

gözün aydııın...ne kadar güzel böyle haberleri almak
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip tsin inşallah
darısı bu yolda mücadele veren herkese olsun
güzel dileklerin için sağolasın sdtivecim darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallah :)
,
kardelen cnm şuan o kadar mıtlu oldum ki gözlerim doldu rabbim bebeğini sana bağışlasın Allah tamamına erdirsin derısı umutla bekleyen bizlere olsun
teşekkür ederim canım, ilk defa pozitif sonuç alıyorum, hala rüyada gibiyim darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallah :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…