haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Herşeyin başı stresten uzak durup moralli olmak ama elden gelmiyo işte ben ikisinde de bu ay olmaz deyip dediğimde hamile kaldım şimdi dr beni takibe falanda almadı 2-3ay daha deneyip gidicem yine dr allah hakkımızda hayırlısını versin biran önce sağsağlim kavuşuruz inş bebişlerimize

herşeyin başı stresten uzak durup moralli olmak ama elden gelmiyo işte ben ikisinde de bu ay olmaz deyip dediğimde hamile kaldım şimdi dr beni takibe falanda almadı 2-3ay daha deneyip gidicem yine dr allah hakkımızda hayırlısını versin biran önce sağsağlim kavuşuruz inş bebişlerimize

heh şöyle süpersiiinnn

Günaydın bayanlar. test yaptıracaklara şimdiden Allah yardımcınız olsun diyorum beklerken. İnşallah hayırlı sonuçlar alırsınız. Ben de bugün bebişimin kalp atışlarını dinlemeye gidicem. Sabah sabah duanızı eksik etmezseniz sevinirim.

Tatil konusunu sıkıntı etme onlar kendilerini ayarlarlar sen merak etme. Benim bu transferde yumurta gelişimim biraz yavaş oldu doktor bir önceki deneyimden dolayı ilaç düzeyimi azalttı. Normal zamanda olsaydı eşimin sınav tarihine denk geliyordu çok sıkıntı ettim ne olacak nasıl olacak derken çok stres yaptım. Bir hafta sonra yapıldı opu. Cuma opu yapıldı işte 3.gün embriyosu transfer edildi iki tane pazartesiye. İnşallah bugün bakalım kalp atışlarını dinleyecez. Korku heyecan hepsi var :18::18::18::18:
:KK16::KK16::KK16:ne güzeeellll canım !!!!!
kalp atışlarını duymak istiyorum ben de adet günün geçeli kaç gün oldu şafakçım.ya da transfer yapılalı kaç gün oldu????
ben şimdi kendi doktoruma uzağım.burada bir devlet hastanesine gidicem de o yüzden ona göre gidiyim.bir de alttan muayene ile mi duyuluyor bu pıt pıt lar???

Ya canım benimde bugun transfer sonrasi 4. Gunum ilk gunden bu yana geceleri sürekli gerinerek uyandım korkuyorum hic belirtimde yok korkuyorum senin nasıl olmustu
gerinmek kötü mü yaaa:44:
Kızlar bugün bulunduğum yerde bir jinekoloğa muayene oldum.ne yazık ki kanama kese etrafındaymış.kendini duşuğe hazırla dedi.çok üzgünüm.
canım öyle ben şanssızım filan gibi düşünme ne olur.söylemesi kolay diyosun belki ama ... şu an o hala seninle.inşallah hep öyle olur.dualarımdasın kardeşim...

Slm canm bende varım 16 temmuz test günü de bekleyen varmi canım sende bi belirti korkuyorum ben ya geceleri surekli gerinerek uyandım bide araba yolvulugu falan oldu
cnm şu an hissedeceğimiz herşey gebelik belirtisi değil kullandığımız ilaçların belirtisidir..gebelik belirtileri için çok erken:18::18:beklemekten başka çaremiz yok cnm:emir_bebek::emir_bebek:karnının üstüne yatmadığın sürece yatış pozisyonunu kafana takma kader kısmet cnm nasipse tutunacaklar inşallah canavar gibi:nazar::nazar:kaç embriyo transferin oldu cnm??

cnm şu an hissedeceğimiz herşey gebelik belirtisi değil kullandığımız ilaçların belirtisidir..gebelik belirtileri için çok erken:18::18:beklemekten başka çaremiz yok cnm:emir_bebek::emir_bebek:karnının üstüne yatmadığın sürece yatış pozisyonunu kafana takma kader kısmet cnm nasipse tutunacaklar inşallah canavar gibi:nazar::nazar:kaç embriyo transferin oldu cnm??

3 tane blast canım inşallah tutarlar senin kac tane

:KK16::KK16::KK16:ne güzeeellll canım !!!!!
kalp atışlarını duymak istiyorum ben de adet günün geçeli kaç gün oldu şafakçım.ya da transfer yapılalı kaç gün oldu????
ben şimdi kendi doktoruma uzağım.burada bir devlet hastanesine gidicem de o yüzden ona göre gidiyim.bir de alttan muayene ile mi duyuluyor bu pıt pıt lar???

gerinmek kötü mü yaaa:44:

canım öyle ben şanssızım filan gibi düşünme ne olur.söylemesi kolay diyosun belki ama ... şu an o hala seninle.inşallah hep öyle olur.dualarımdasın kardeşim...

Ya canim vucut geriliyor ya bilmiyorunki bende emin olamadim korktum .

kızlar listemizde ekli değilsinizz bilgilerinizi verirseninizz eklerimmm isimini hatırlayamadığım diğer arkadaşlar da söyleyebilirr:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

birde uzun zamandır ekli olup hiç girmeyen arkadaşlar var hiç haber alamadığımız onları da listemizden çıkartıyorum kızlar haberiniz olsunn:KK14::KK14::KK14::KK14:

Son düzenleme:
kızlar listemizde ekli değilsinizz bilgilerinizi verirseninizz eklerimmm isimini hatırlayamadığım diğer arkadaşlar da söyleyebilirr:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

birde uzun zamandır ekli olup hiç girmeyen arkadaşlar var hiç haber alamadığımız onları da listemizden çıkartıyorum kızlar haberiniz olsunn:KK14::KK14::KK14::KK14:[/QUOTE]

cnm ekle benıde daha once bılgı gectım ama gozden kactı sanırsam
yas 37 ilk tup bebek 2 asılama oldu 15 yıldır ıstıyoruz ege unıversıtesı tupler kapalıymıs laparoskopı olduk ardına transfer oldu test gunu 17 temmuz bu kadardı sanırım eksık varmı ?

tuanacımm test günümüzz aynı canımm:KK16::KK16::KK16: seninki kaçıncı gün embriyosu canım kaç tane konuldu???

tuanacımm test günümüzz aynı canımm:KK16::KK16::KK16: seninki kaçıncı gün embriyosu canım kaç tane konuldu???
cnm 3. gün embriyoları konuldu üç adet..ikisi 1. kalite birisi orta kaliteymiş..hayırlısı olsun...senin kaç adet oldu cnm???blastmı??beraer sayıcaz desene:nazar::nazar::nazar:

3 tane blast canım inşallah tutarlar senin kac tane

eslem sena inşallah sağlıklı sıhatli ve hayırlı bir şekilde gelsin bebeklerin rabbim iyi haberler almayı nasip etsin sana ve tüm olmayanlara inşallah..
3 embriyo koymuşlar sana bende doktoruma çok yalvardım ama koymadı bu yüzden üzgünüm ama bir yandanda diyorumki olsaydı teklede olurdu dimi :KK43:

eslem sena inşallah sağlıklı sıhatli ve hayırlı bir şekilde gelsin bebeklerin rabbim iyi haberler almayı nasip etsin sana ve tüm olmayanlara inşallah..
3 embriyo koymuşlar sana bende doktoruma çok yalvardım ama koymadı bu yüzden üzgünüm ama bir yandanda diyorumki olsaydı teklede olurdu dimi :KK43:
maalesef bazı doktorlar sanki hepsi tutacakmış gibi yaklaşıyorlar...doktor seçerken herşeyi konuşmak lazım aslında kimisi ne olursa olsun tek diyor..bence ilerleyen denemelerde sayı artmalı

cnm 3. gün embriyoları konuldu üç adet..ikisi 1. kalite birisi orta kaliteymiş..hayırlısı olsun...senin kaç adet oldu cnm???blastmı??beraer sayıcaz desene:nazar::nazar::nazar:

canımmcımm bana da 3 adet konuldu 3.gün embriyoları ikisi 1 kalite,3.de 2 kalitedeymişş:nazar::nazar:

farketmeden herşeyimizz aynı olmuşş inşallahhh sımsıkı tutunurlarrr bekleyen anneciklerine:KK19::KK19::KK19::KK19:

canımmcımm bana da 3 adet konuldu 3.gün embriyoları ikisi 1 kalite,3.de 2 kalitedeymişş:nazar::nazar:

farketmeden herşeyimizz aynı olmuşş inşallahhh sımsıkı tutunurlarrr bekleyen anneciklerine:KK19::KK19::KK19::KK19:
hadi hayırlısı bakalım:)):nazar::nazar::nazar::nazar:inşallah bu kez kavuşuruz,bu tedavi beni çok yordu çok da uzun sürdü ...rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah

X