haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Mmalesef negatif(

olmaması olmasından daha hayırlıymış demekki sakın üzülme allahın gücüne gider.. biliyorum belki çok zorluklarla yaptırdın tedavini çok umut bağladın belkide eşinin üzülmesine üzülüyosun ama şunu düşün ya rahmin olmasaydı!!! umut hep vardır üzülme eşinide üzme dua et cenab-ı hak bizi her nerdeysek görür ve duyar..rabbim yardımcın olsun..

hayırlı olsun cnm darıısı bizim başımıza...:)))

hayırlı olsun kardelen sağlıklı sıhatli olsun kucağına almayıda nasip etsin rabbim inşallah..

evet canım bu arada hayırlı uğurlu olsun bebeğin allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım allah bizlerede nasip etsin inşallah

kizlar ilk test sonucum 619 du 2. testim 1789 cikti normal mi? cogul gebelik olabilir mi?

canım ben seni tebrik etmemiştim kusura bakma
gözün aydın Allah tamamına erdirsin inşallah..
değerin de gayet güzel maşallah, çoğul olabilir tabi, 2 embriyo mu transfer edilmişti?

bende varım beni de ekleyin

yaş 29,1.deneme,dr ahmet bostancı

sebep: kromozom bozukluğu, tiroid

bugün 2.iğnemi vurdum
canım hoşgeldin aramıza ekledimm listemize tedavin hayırlı olsunn göbeciklerin bebişle dolsunn inşallahh

taşekkürler superiisi böyle bir link açtığın için. benim 18 temmuz test günüm.
canımm ricaa ederimmm temmuz ortasında ne kadar çok kişi test yaptıracak çokk heyecanlııııı
kizlar ilk test sonucum 619 du 2. testim 1789 cikti normal mi? cogul gebelik olabilir mi?

canım değerin çok güzel artmışşcanım illa değer yüksek diye çoğu gebelik olmuyor,çoğu düşük değerlerde de çoğul

gebelik yaşayan var.eğer aile çevrende ikiz olma durumu varsa belki tek yumurta ikizi olabilirr

Son düzenleme:
slm kızlar...
perşembe günü transferim oldu 6 hücreli tek embriyo kondu 3 embriyomdan geriye bi tane kalmış....
inş o bana tutunur...15 temmuz pazartesi günü test günüm....
mlekcim senınde hayırlı haberlerini alıcaz ,umudunu kabetme bebişini üzmeee bakeeemm
melekcim ben merkeze suc buldum 6 saat yolu olacak bır hastan varsa daha onceden soylemesi gerekıyordu geceden haber verseya salaklar kızdım şimdi bak sonra seenn o doktor bozuntusuna hiiiçç kulak asmaaa ,,gün doğmadan neler doğar orası belli olmazzz , Allahın izniyle bebeğin senınle kuzucumm Rabbimin ol demesiyle olur ,doktorun değil!!!
birde pgt den geriye mi 1 tane kaldıydı? bence çok iyi.. yaşamıs ilerlemiş hucreler bolunmus masallah suphanallahhhh ..genelde orta kalite pgtden sağlıklı çıkmaz , senin moralini bozmak istemediğim için söylemedim..umudun kırılsın istemedim cunku Rabbimin elinde herşey.. beni geçtim doktor bile bilemez.. yoksa bugüne mucizeler olmazdı dimi dualarım senınle..hayırlısıyla bebişin seninle kalacak

benim bir çok arkdaşım senın gbiiydi kesede kanamaları vardı 17.haftaya kadar sureklı yattılar jel ve iğnede oldular bebek dusmesin diye ve çok sukur suan sağlıklı hamilelikleri devam ediyor.. sende hemen moralini bozmaa... bu doktorAda çok takılma.. olumsuz dusunme bak bedenın bunu hazırlar düşüğe kendini hazırlar oyuzden beynıne olumsuz dusunceler gönderme.. bebeğin senınle kalacak..şuan tüpteki doktorunla konus bence.. olmazsa senı yatırsınlar hastaneye daha iyi bakım olur.. hemen vazgecme bebegınden lütfen...

hayırlı olsunnnnn Rabbim tamamına erdirsin canımm
Mmalesef negatif(

Allah sabır versın arkadasım

Daha cumartesi sabah kese gördüm.doktor çok beğendi.Pembe lekelenmem vardı çok az ama doktor bir sorun gözükmüyor dedi.dün yoğunlaştı.

canım el mübdi ismi şerifi eşin sağ işaret parmağını senin karnına koyarak 99 kere okusun..Allahın izniyle bi şey olmaz canım Allah esirgesin kuzuları..

çok haklısın arkadaşım sonuçta bunu çeken biziz ve şansımızı ne artırıcaksa herşeyi denemek istiyoruz...bende bir doktora gitmiştim tek koymak konusunda ısrarcıydı ve beni dinlemiodu orda tedavi olmadım bir daha gitmedim..herşey kitapta yazıldığı gibi olmuyor..sonuçta zamanımız paramız ve şansımı azalıyor

Canim uzulme. Benim cok yakin arkadasimda da aynisi oldu. Cok kanamasi vardi, 10 gun sadece tuvalet icin kalkti bir de gunde 2 kere igne yaptirdi. Suan 6. Ayinda. Moralini bozma canim, duzelicek insallah

aynen öyle canım.. kanunen diyolar ama kimisine 2 tane koyuyolar ..anlayacağın yedirebildiklerine... insanların umutlarından rant sağlayanları rabbim görüyo ona havale ediyorum..
iyi yapmıssın onda tedaviye başlamamakla.. kimisiylede ön görüşmeye gidiyosunya konuşuyo konuşuyo ve konuşuyo sanki karşısında hiçbişey bilmeyen biri var sana fırsat vermiyoki bişey sorasın..insanlıktan çıkmış bazıları makineleşmişler
ama iyileride var mesela en son memorialle görüştüm orda kendimi çok iyi hissettim inşallah hayırlısı olur benim için ve bütün çocuğu olmayanlar için..

ben istanbul eurofertil tüp bebek merkezide yaptırdım özel hastane olmasına rağmen ve 2 tane donmuş emb. olmasına rağmen ve 2. denemem olmasına rağmen koymadı.. ama ona kızmıyorumki rabbim ol demedi olmaması olmasından daha hayırlıymış demekki.. şu mübarek günde inşallah sanada normal yolla bebeğini gönderir umut hep var deilmi:)[/QUOTE]

ozeller para almak ıcın ellerınden gelenı yapıyorlar aslında benım normal sansım yok tuplerım baglandı yapısıklık ve ıcınde sıvı bırıkımı vardı buda bebege zarar verıyormus laparoskopı oldu 1 ayı gectı sımdı transferım yapıldı 6 gun bugun ınsallah ısteyen herkese yuce rabbım hayırlısını nasıp eder

ozeller para almak ıcın ellerınden gelenı yapıyorlar aslında benım normal sansım yok tuplerım baglandı yapısıklık ve ıcınde sıvı bırıkımı vardı buda bebege zarar verıyormus laparoskopı oldu 1 ayı gectı sımdı transferım yapıldı 6 gun bugun ınsallah ısteyen herkese yuce rabbım hayırlısını nasıp eder[/QUOTE]

6 gün sonra mutlu haberlerini bekliyoruz inşallah herşey güzel olacak..

Kuzecycim hala msj alamıyosun dolu dioo....nasıl gidiyo kesee ye nezaman gideceksin bulantın yada farklı bişiyin varmıı

canım net yoktu evde. giremedim 2 gündür. tamamen boşalttım mj kutumu. gönderebilirsin.
bu gün 12. gün tekrar test yaptırdım sonuç:1120 çıktı
kendi doktorum kese için 15 temmuza randevu verdi.
bu gün test yaptırdığım başla bi hastanedeki goktor 24 temmuza ancak görünür dedi.
ben 15 temmuzda gidecem yine de.
bulantım sabahları oluyo sadece. bi de mide yanmasıyla uyanıyorum.
ağrılarım biraz daha hafifledi çok şükür.
Allahtan hayırlısı canım. sen neler yaptın?

6 gün sonra mutlu haberlerini bekliyoruz inşallah herşey güzel olacak..[/QUOTE]

yok ya 9 gun var daha benımkı 17 sınde neden o kadar attı anlamadım ama ben 13 temmuzda yapmayı palnlıyorum ıdrar testını 11 gun oluyor dogum gunum kendımı mutlu etmek ıstıyorum rabbım ızın verırse

Son düzenleme:
aynen cnm nerede kendimizi iyi hissediyorsak nerede güvende hissediyorsak oraya gitmeliyiz..bayanlar gerçekten hissediyor kendi için iyi olanı...rabbim bu tedavimizde nasip kısmet eder inşallah..

sağol canım.
inş bebeğim benimledir
inş hamile çıkrsam bende isterim ama bu kızlardan.........
yok canım ya pgt ye giremedik maalesef...kalitesi yüksek olsaydı olacaktı ama olmadı dedğin gibi hastene baştan haazır olun gelin deseydi giderdik ama ne biliyim yinede rabbim istedimi hiç bişey engel değil......
o hepimizi yoktan var ettiyse bunada gücü yeter......
inş bebeğim bırakmamıştır beni

Son düzenleme:

gözün aydın arkadaşım. Rabbim tamamına erdirsin inşallah.
inşallah bekleyen tüm arkadaşlarımdan alırız bu güzel haberi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…