haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kaç gündür merak ediyordum seni transferin olmuş hayırlı olsun zor bir süreç tesellisi yok bu işin ama genede umudunu kaybetme ne yumurtası kötüler çatır çatır dogurdular evvellah sende yapacaksın bunu 15 inde güzel haberlerini bekliyoruz

embriyolog orta kalitede demişti dr da kötü dedi ....
bizim 3.gün olacaktı transfer o gün gidemediğimiz için 4.güne kaldı bende dedim 4.gün transfer olmuyo deyince zaten embriyoların kötü dedi elimizde 1 tane kaldı dedi 5. günü beklersek o da kalmayabilir dedi...
yine de benim o kadar umudumu kırmayabilirdi ama ne biliyim inş rabbim utandırır.....bu 5 oldu bikere daha negatif sonuca nasıl dayanabilirim inş umduğumun tersi çıkar...
bebeğim güçlü çıkar

meleğim kusum hoşgeldin

canım sakın umutsuz olma allah nasip ettiyse doktorlar ne dese boş..... biliyosun ablamada kısırsın demişlerdi 3 tane doğurdu

meleğim kusum hoşgeldin

canım sakın umutsuz olma allah nasip ettiyse doktorlar ne dese boş..... biliyosun ablamada kısırsın demişlerdi 3 tane doğurdu
hoşbuldum canım ayyyyy o büyük gün bi gelseydide pozitifi görseydim bütün omuzlarımda ki yük gidecekti......
biliyorum ALLAH diledimi ol dedidimi herşey boş ama içim içimi yedi kaç gündür

inşallahh canımmm bebeğinn anneciğine sımısıkı tutunurr 4.güne kadar dayanmışş kötü değildirr inşallahhhh

dediğin gibi' bazı böle duygusuzz doktorları' utandırır inşallahhh

embriyolog orta kalitede demişti dr da kötü dedi ....
bizim 3.gün olacaktı transfer o gün gidemediğimiz için 4.güne kaldı bende dedim 4.gün transfer olmuyo deyince zaten embriyoların kötü dedi elimizde 1 tane kaldı dedi 5. günü beklersek o da kalmayabilir dedi...
yine de benim o kadar umudumu kırmayabilirdi ama ne biliyim inş rabbim utandırır.....bu 5 oldu bikere daha negatif sonuca nasıl dayanabilirim inş umduğumun tersi çıkar...
bebeğim güçlü çıkar

olsun umudunu kırma valla bende de 1 tane cıktı cıkmayabılır demıstı opuya gırerken aldık dedı dua ettım eve gelesıye kadar ertesı gun recete kurul ugrasırken hastaneye gıttım yıne sorayım dedım gelısımı nasıl dıye yemekte dedıler hayırlısı dedım dolmusa bındım eve esımın yanına gıdesıye kadar hep dua ettım esımın yanına gıttım tam konusmaya baslayacagız tel geldı gelısımı ıyı dedı yarında bakacagız dedı ertesı gun esımı aramıslar yarın gelın dıye baska hıcbır sey anlamamıs garıbım sevıncten yıne duaya basladım rabbım zorlaştırma kolaylastır hayırlısını sen bılırsın ellerımı bos cevırme dedım sureklı tekrar edıyorum dua hep agzımda umudunu yıtırme vardır yaradanında bı bıldıgı 3 gun neden gıdemedınız kı zaman cok onemlı aslında

inş iyi olur....
biz İstanbul dışından gidiyoruz sabah aradıklarında saat 10 gibiydi hemen gelin dediler ama bizim 6 saat yolumuz var yinede gidecektik ama madem yarına kalsın deyince 4.güne kaldı

arkadaşlar dünde yazmıştım kahverengi leke gördüm diye dün akşam crınone jeli kullandım belki bi umut yerleşme kanaması olabilir diye kesildi bugün leke görmedim acaba diyorum gebelik belirtisi olbilirmi

bende de top top kalan jel siyah bir şekilde gördüm hemen telefon açtım hemşire bişey olmaz sadece kahverengi leke görürsen hemen bizi ara dedi bu kahverengi leke tutunma kanaması mı dedim hayır dedi jel yapıyormuş galiba jeli bıraktırıp iğneye geçeriz dedi bence doktorunla bir konuş cnm.

hoşbuldum canım ayyyyy o büyük gün bi gelseydide pozitifi görseydim bütün omuzlarımda ki yük gidecekti......
biliyorum ALLAH diledimi ol dedidimi herşey boş ama içim içimi yedi kaç gündür

canım bugün transfer sonrası kaçıncı gün :44::44::44:

valla senin doktora gitsem banada derdi senin embriyolar kötü diye seninkiyle benimki aynı kalitedeya ama hamişim sende hamiş olcan kuzum yasinlere başlıyom

hamişleri tebrik ederim Allah kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah negatifi görenler de asla pes etmesinler yola devam etsinler rabbim inşallah sizlerin de yüzünü güldürsün.

sağol canıminş dedğin gibi olur hepimiz bi gün bebeklerimizi kucağımıza alırız inş

transfer sonrası 4.günüm canım.....ama hiç bir belirtim yok...
inş bende sana yetişirim çılgınlar gibi bağırabilirm hamileyim diye inş.....
sağol canım allah razı olsun facede ki mesajımı aldın mı:26:

]senin test tarihin ne zaman dı canım[/QUOTE]

benım cok gece attı neden bılmıyorum yas faktoru falan var herhalde dedım 3 temmuz transferım 17 temmuz test gunum

inş iyi olur....
biz İstanbul dışından gidiyoruz sabah aradıklarında saat 10 gibiydi hemen gelin dediler ama bizim 6 saat yolumuz var yinede gidecektik ama madem yarına kalsın deyince 4.güne kaldı

hayırlısı cnm haklısın ama sen yıne de umudunu kaybetme

oyyy maşallh test günün ne zaman az kalmış kızzzzzz çok heyecanlı

senle benim kırkımız karışcak ama şu altın konusunu tekrar konuşalım dünürüm

yok canım almadım duu bi bakim

Ya canım benimde bugun transfer sonrasi 4. Gunum ilk gunden bu yana geceleri sürekli gerinerek uyandım korkuyorum hic belirtimde yok korkuyorum senin nasıl olmustu

Superisi hayallerin çok güzel.bende öyle yaptım hep transfer öncesi bebiklerim benimleyseniz az belirti verin diyordum ağrım olunca seviniyordum. Olacak inşallah
Safak_d kalp atışlarını merakla bekliyorum çünkü bende yarın gideceğim kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum kaç gündür
Zinnureyn, aysegularik ve test sonucu alacak diğer arkadaşlar merakla bekliyorum güzel haberlerle dönün inşallah

10.30da kan verdim 13..30 da sonuç belli olacak.Sonucu almaya gitmeye cesaretim yok eşimi göndereceğim.Dualarınızı esirgemeyin arkadaşlar ... Umarım mutlu sonla biter bu tüp macerasıda...

Ya canım benimde bugun transfer sonrasi 4. Gunum ilk gunden bu yana geceleri sürekli gerinerek uyandım korkuyorum hic belirtimde yok korkuyorum senin nasıl olmustu

canım öncelikle şunu söylim bi dolu ilaç kullanıyoz onlarında çok etkisi oluyo transferden sonra hemşirem bunların olacağını hatta kanamada olbileceğini normal olduğunu söyledi

bende kasık ağrıları ,batmalar, ve su gibi akıntı vardı o hala devam ediyo

ama hiç belirtisi olmadan hamile olanlarda var çok takılma canım olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…