haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

canm yaa duygulandırdın beni
ya ben hassaslaştım heralde
duan ve desteğin için çokkkk teşekkür ederim canmcm
kanımı verdim geldim
ö.sonra hayırlısıyla sizlere güzel haberler verebilmek isytiyorum

olumlu dusun rabbım ol dedıyse olacak ınsallah gerısı hıkaye guzel dusunelım sonucu kacta alacaksın

slm kızlar...
perşembe günü transferim oldu 6 hücreli tek embriyo kondu 3 embriyomdan geriye bi tane kalmış....
inş o bana tutunur...15 temmuz pazartesi günü test günüm....

slm kızlar...
perşembe günü transferim oldu 6 hücreli tek embriyo kondu 3 embriyomdan geriye bi tane kalmış....
inş o bana tutunur...15 temmuz pazartesi günü test günüm....

inşallah sımsıkı tutunur bebeğiniz size, burda hamileyimmmm diye yazdığınız günleri göreceğiz kısmetse

orası muhakkak evt zaten bu inanç beni daha güçlü kılıyor
eve gelmem akşamı bulacak
telefondan girebilirsem haber vermeye çalışırm canm

kızlarr bende kendimi hamile gibi hissediyorummm

bende gece hiç uyuyamayanlardanım sabaha karşı biraz uyudum sadece

aklımdan neler geçiyorr anlatamam çocukları büyüttümm ettim yaşlılıklarını bile hayalledimm

kendimi alıştırmak istemiyorum ama böle arada olmak da çok zormuşş

hatta bi ara diyorumm ki bebişlerimm eğer benimleysenizz sağ kasığımda batmalar olsunn diyorumm nolur Allahımm bir ipucu göster diyorum kasığımda batma oldu şok oldumm ben galiba baya sıyırdımmmm

ne güzelmiş sadece 6 gün iğne olmak ben 4 gün vurdum ve şuan 7mm civarında olan yumoşlar da var, sanıyorum 4 gün daha vururum en az. tüp bebek tedavisinde olduğumu kimse bilmediğinden rapor falan da almam sanıyorum ki... belki 1-2 gün yıllık izinle hallederim kötü olmazsam. zaten transferden sonra da evde dinlenmeyi düşünmüyorum çok. oruçlu olacağım, evde vakit geçmez bana, iş yerimde ayakta değillim oturuyorum devamlı... evde kalırsam tek başıma kendimi dinleyip dururum ben...opu haftasonuna denk gelse şahane olur ama bana sanki pazar günü olacakmış gibi geliyor :26::26:

transferde oruc tutma derım cunku beslenmen ve dırencın onemlı ben o kadar dıkkat ettım folıkasıt falan kullanıyorum ama b vıtamını eksıklıgınden ve vucud dırencı dustugunden agzımın ıcınde yaralar cıktı ılaçlardan tuvalet problemı vardı cok sukur atlattık onu gercı tup bebek tedavısını soyleme ben soyledım ısten cıkarıldım kı cok ıyı bır elemanım 1. lıklerım var turkıye capında kı ılaclar her bunyeye gore farklı en azında ilk 2-3 gun onemlı vucud kendını toparlıyor zaman gecmıyor bende 19 yıldır calısıyordum ev hanımlıgı bana gore asla degıl ama rabbım onuda ogretıyor ıste sabrını verıyor (ara ara raydan cıksamda)

kızlarr bende kendimi hamile gibi hissediyorummm

bende gece hiç uyuyamayanlardanım sabaha karşı biraz uyudum sadece

aklımdan neler geçiyorr anlatamam çocukları büyüttümm ettim yaşlılıklarını bile hayalledimm

kendimi alıştırmak istemiyorum ama böle arada olmak da çok zormuşş

hatta bi ara diyorumm ki bebişlerimm eğer benimleysenizz sağ kasığımda batmalar olsunn diyorumm nolur Allahımm bir ipucu göster diyorum kasığımda batma oldu şok oldumm ben galiba baya sıyırdımmmm[/QUOTE]

onunla konus o canlı bır hucre sonucta bende yapıyorum aynısını bende bı sagda bı solda batma oluyor ama o ne sımdı onu anlamadım bende tek yumurta koyuldu benım kı annesı gıbı gezentıde yer mı begenmıyor dersın sıyıma konusunda bende senı desteklıyorum yalnız degılsın merak etme

ne kadar güzel yazmışsın yaa bayıldım

transfer günü hariç tutacağım inşallah canım, eğer ilaçların zamanını iftar sahur olarak ayarlayabilirsem. biz aslında eylül ayında yapacaktık bu tedaviyi, ama iş seyahatlerindeki belirsizlikler ve yatılı misafir nedeniyle bu aya kaydırmak durumunda kaldık. şimdi bu yüzden orucu bırakırsam vicdanım hiç rahat olmaz ve strese girerim. halbu ki moral çok öenmli diyorlar...o nedenle sağlığımda bir sıkıntı olmazsa oruçlu olacağım.

inşallah yeniden huzurla çalışacağın bir iş bulursun, alışınca evde olmak zor gelir

Aşkolsun hiç mi kimse cevap vermeyecek

ben cevap vereyım cnm benımkısı tutma dedı vucud ılaçlardan dırenc kaybedıyormus ve bebısım bana tutunmaya calıstıgı ıcın ona ıyı bakmalıymısım hem 3 lıtre suyu mutlaka ıcmelıymısız aksı takdırde ılaçları vucuttan atamazmısız

inşallah sımsıkı tutunur bebeğiniz size, burda hamileyimmmm diye yazdığınız günleri göreceğiz kısmetse

altın yumurtan olsun bu inşlh canm ve tutunsun sıkı sıkı

inş kızlar.....inş bu son olur benim ve tüm isteyenler için......
aslında pek umudum yok ama yinede ALLAHTAN umut kesilmezmiş işte
dr suratıma embriyoların kötüydü dedi...
o zaman gelde umut et ...inş dua ediyorum bebeğim dr ları utandırsın

sen bılırsın ama ılaç saatlerını doktorlar ayarlıyor ve kacırma dıyorlar sor derım transfer sonrası cok onemlı o gune kadar tut tabı kı ama sonrasında tutma ama ıgneler onlar genelde ogleden sonra yapılıyor sen sor doktoruna yıne de

iş için ilk defa bu kadar rahatım sanırım artık çalışmayacagım hıc kasmıyorum ne garıp gunlerımde cok az kaldı odenebılır su bebışım gelsın de sonrasına bakacagız artık

inş kızlar.....inş bu son olur benim ve tüm isteyenler için......
aslında pek umudum yok ama yinede ALLAHTAN umut kesilmezmiş işte
dr suratıma embriyoların kötüydü dedi...
o zaman gelde umut et ...inş dua ediyorum bebeğim dr ları utandırsın

cnm embrıyoların kotuydu demek ne demekmıs birde ozel doktormu bu doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…