haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

=arjin1977;Kızlar zaten dünden beri progestan iğneye başladım.pembe lekeleri önemsememiştim.bu gün kanama olunca progestanı 2 ye çıkardım.annemlerde kalıyorum burada pazar günü kadın doğumcu da bulamadık.doktorum dinlen günde 2 tane iğne yaptır yapacak bir şey yok bekleyeceğiz dedi

cnm hıc canını sıkma hastanede hamıle kalan kızlarda da bu tıp sıkıntılar olmus kanama kırmızı olmadıgı surece sıkıntı yok demıslerdı bılgın olsun hakkında hayırlısı rabbım yardımcımız olsun

Kızlar yeni topiğimizde toplanalım
ilk defa yaptığımdan dolayı uğraştırdı beni
hepinize şimdiden bu zorlu süreçte kolaylıklar diliyorum Allahım bizim yardımcımız olsunn

merhaba lütfen beni de ekleyin.yas:34 neden:sebebsiz ilk deneme izmir symrna art test tarihi:15 temmuz

Kizlarr benimde bugun transferle birlikte 5. Gunum ama gwceleri hrp gerinerek uyaniyorum korkuyorum bisey olcak diye bisey olurmu ne yapmam lazım yardimci olun

Kizlarr benimde bugun transferle birlikte 5. Gunum ama gwceleri hrp gerinerek uyaniyorum korkuyorum bisey olcak diye bisey olurmu ne yapmam lazım yardimci olun

sen de sanırım benım gıbı uyananlardasın.heyecandan uyuyamadım bu gece.korkma hıcbırsey olmaz.hayırlısı olsun bu arada:)

ben de varım uyuyamayan
dün akşamdan beri devam eden yoğun bi adet sancısı gibi ağrım var
arkladaşlar ilk kez umutsuzluğza kapılıyorum
ve biliyosunuz bugün test günüm
üzgünüm

ben de varım uyuyamayan
dün akşamdan beri devam eden yoğun bi adet sancısı gibi ağrım var
arkladaşlar ilk kez umutsuzluğza kapılıyorum
ve biliyosunuz bugün test günüm
üzgünüm

Sonuc ıcın az vaktın kalmış bu cok güzel.umutsuzluk yok hıcbırımız ıcın ama yıne de en kotu aklımızın bır kosesınde hazırlıklıyız.guzel haberlerını bekliyoruz.

Günaydın bayanlar. test yaptıracaklara şimdiden Allah yardımcınız olsun diyorum beklerken. İnşallah hayırlı sonuçlar alırsınız. Ben de bugün bebişimin kalp atışlarını dinlemeye gidicem. Sabah sabah duanızı eksik etmezseniz sevinirim.

inş iyidir canım benimde yarın 8.günüm ve tekrar kontrolum var:) kontroldende opudanda korkmuyorum şu iğnelerden korktugum kadar

canım gittim geldim hastaneye...
şimdi sağda ve solda 3erden toplam 6 yumurta saydı sanki doktor, hemşireye büyüklükleri yazdırıyor ya ordan duyduğum kadarıyla. en büyüğü 11,5 sonra 9 ve 7 diye gidiyor. bu saydaha 15-20 yumurtaları okuyunca çok az geldi bu sayı bana açıkçası, biraz canım sıkılır gibi oldu ama sonra içi dolu olsun da döllensin de 3 tane olsun dedim kendi kendime

e2 verdim, akşam doz ayarlaması için arayacaklar.. inşallah seninkilerin de durumu iyidir. bu arada ben de iğnelerden hiç korkmuyorum, benim derdim kan aldırma yeni hemşire gelmiş, mahvetti hepimizi...

Günaydın, inşallah pıt pıtlar kuvvetli duyulur

günaydın herkese hayırlı sabahlar test yaptıracak olan arkadaşlar hayırlı haberlerle gelirler inşallah benim de yarın opum var kızlar bişey sorucam yarın opum olduktan sonra 5. gün ebriyosu olması için transferin ne günü olması lazım biraz karışık sordum daha doğrusu emriyonun gününü sayarken opu günü de sayılıyor mu ?

kuzey bebislerin sana ve kocana hayirli ugurlu olsun. evinize taze umutlar ve güzellikler olarak gelsinler insallah. esine de gecmis olsun. doktorlar ne derse desinler kisiye ancak Yüce Rabbim ömür bicebilir. ancak o OL derse veya ÖL derse olur. baskalarinin yapmasi ve demesiyle degil.

Eki Görüntüle 750659 Eki Görüntüle 750659

Selam arkadaslar bugun transverim yapildi 2 embrio konuldu 3. Gun embriosu 17 temmuz test gunum .. bu gun itibatiyle benim icin zorlu surec basladi:18::18::18:

hayirlisi olsun canim insallah hamis haberlerini de buradan aliriz.

kizlarrrrrr transferden sonra 12. gunum bhcg 619,7 sasirdim kaldim. neden bu kadar yuksek ,biraz yuksek geldi ..tek dondurulmus embriyoydu. isteyen herkese Allah nasip etsin. pazartesi 2. testim var insallah 2 ye katlar.

hayirli ugurlu olsun hamileligin canim. Allah kazasiz belasiz sonuna kadar götürmeyi nasip eylesin insallah.
Eki Görüntüle 750659 Eki Görüntüle 750659

canımm opu olduğun gün sayılmıyor evet kendimden hesapladım da.başta yanlış hesaplamıışımm

Son düzenleme:
merhaba lütfen beni de ekleyin.yas:34 neden:sebebsiz ilk deneme izmir symrna art test tarihi:15 temmuz

canımm hoşgeldinn aramızaa benimde test tarihim 16 temmuzz o güne kadar dayanamayabilirimm:18::18::18::18:

sana kaç tane transfer edildi canımm kaçıncı gün embriyolarıydıı??????

yeni hamilelere bir sorum var? doktorunuzla görüştünüz mü oruç konusunda ne dedi? ben tutmamayı düşünüyorum da yine de içim rahatlasın istiyorum. doktorunuz ne dedi kızlar oruç konusunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…