haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

canım transferin hayırlı olsunn
inşallahh listemizin ilk hamişi olursun.test gününü yaz ki listemize ekleyim canım

amin canım ne güzel bir dua Allahım kabul eyler inşallahh dualarımızı

Canım büyük gün 15 HAZİRAN İNŞALLAH HAYIRLI HABERLER VERİRİM SİZE

kızlarrrrrrrrrrrrr günaydin...............bugun benim evlilik yıldönümümü:.dilerim allahtann senekinii kucagimda bebegimlee yanımda eşimle kutlamakk nasipp olur

günaydın kızlar nasılsınızdestinanın bugün opusu vardı çok merka ediyorum nasıl geçti

Herkese merhabaaa! Bugun kontrolum vardi, 14 yumurtam gelisiyo. Buyuk ihtimal cars opu olcak :) yaptiran arkadaslar sizin kac yumurta vardi?

merhaba kızlar doktor uzun protol dedii banaaa....temmuza kaldım..... temmuz başlığını ben açıcam bu gidişle

şimdi bi ilaç verdi bana göre gereksiz ama doktor gerek görmüş demekki

desolett diye doğum kontrol ilacı vermişş yaaaa inanmıyoruummm... hormonlarım için ön hazırlık mı aceeebaaaa kiii :44::26::26:

daha önce kullanan varmı aranızda bugun adetimin 3.gunu hemşire iç dedi içem bare

kan verdim.. alttan baktı bide okadar ege tavmergen hanım doktorum izmirde olan varsa belkim tanıyanda vardır kımbılır

hayırlısı olsun canım neye göre karar verdiler uzun protokole bende uzun olsa bu kez diyorum ama:26::26:ege hanımı biliyorum iyi bi bayan bende ege üni.de yaptırmıştım daha önce

hayırlısı olsun canım neye göre karar verdiler uzun protokole bende uzun olsa bu kez diyorum ama:26::26:ege hanımı biliyorum iyi bi bayan bende ege üni.de yaptırmıştım daha önce
ayy canım bilmiyorumkii.. soramıyorsunda ee bilgide vermiyorlar.. ama alttan bakarken doktor 1 tane dedi .sonra yenında duran hemşirede yok burdada var 2 tane dediler...sanırım kisttim var ne olduğunu anlamadım (ben yumurta sandım ) şimdi biraz araştırdım desolett genelde kist için vermiş doktorları .. sonrada hormon duzenlıormus.. okadar..

bide bende homozigot olarak kan pıhtılaşması var zararı olsa doktor vermezdi zaten demi..

o yidiğim incirler bana kistmi yaptıkııı yaaaa:26:

ama zaten normalde doktor ultorosonda bakınca sayıyo o bence kist değildir foliküldür yani olusucak yumoştur.....banda vermişlerdi ilk tüp bebek tedavisnde doğum kontrol hapı bendede var pıhtılaşma canım yaaaaaaabende incir yesem bal tarçın çörrek otu yesem tedavi sırasında diyorum ama zararı olurmu diye merak ediyorum..sen ege hanımın özel hastasımısın:26::26:

Herkese merhabaaa! Bugun kontrolum vardi, 14 yumurtam gelisiyo. Buyuk ihtimal cars opu olcak :) yaptiran arkadaslar sizin kac yumurta vardi?

Canim evlilik yildonumun kutlu olsun! Esinle ve cocuklarinla nice mutlu huzurlu yillara insallahhh

maşaalhh canim gayett iyii 14 yumurta inşaalhh hepsii döllenirr buarada günümü kutlmaıssınn allah razi olsun....inşaalhlahh sende bebelerinle uzun ömür yaşarsin

canancım son zaman biraz alt tarafa doğru baskı hissediyosun ama çok değil adet öncesi gibi göğüs şişkinliğide öyle çoooooook sayılmaz yani

bende faranjitle birleşti ondan tadından yenmez oldu

eee tabi sinir ve uyku halinide söylemem lasım sürpriz olmasın demi

günaydın kızlar nasılsınızdestinanın bugün opusu vardı çok merka ediyorum nasıl geçti

melekim kızçem geldim başta çok tırstım ama narkozdan sonrası kolaydı sanırım gözümde biraz büyütmüşüm

9.30 da ameliyathaneye aldılar 10.30 da odaya geçtim hakkaten dedikleri gibi sonrasındaki ağrı adet ağrısı gibiymiş dayanılmıycak bişiy değildi. 15-20 tane yumurtadan 8 i dolu çıkmış öyle dedi turgut bey

Son düzenleme:

hoş geldin canımçok merak ettim seni iyi hadi hayırlısı olsun artık peki transfer ne zman olacak

pumpkinnnnnnn nerdesin opu bittimi nasıl geçti ben geldim evdeyim şükür haberini bekliyorum canımmmm

Geldim canım, biraz uyudum opu dan sonra. Biraz akıntım var hafif ağrı ama adet sancısı kadar bile değil. 9 yumoş çıktı benden yarın arayacaklar ama büyük ihtimalle pazar transfer olur dedi dr. Sen ne alemdesin, seninkiler nasıl? Bundan sonrası daha heyecanlı,kaç tanesi döllencek, kaçı gelişcek, inşallab tutunurlar fln gibi yaklaştıkça daha çok düşünüyosun

canım gayet güzel sayı inşallahh hepsi olgun olur.canım önemli olan 1.kalite embriyo yakalamak o zaman başarı oranı yükseliyor iyi bir sayı inşallahh 1.kalite embriyoların olur

canım bazı uzun protokolleri kural gereği öle yapıyolar.benimki de uzun protokol olcak bana vermedi.kist için vermiyorlar.aslında sorsaydın niçin kısa değil de uzun protokol uygulayacaksınız diye.benim uzun olmasının sebebi mesela bazı yumurtaların önden büyüyüp diğerlerinin geri kalmasından dolayı.uzun protokolde yumurtaları önce baskılayıp sonra büyütüyorlar.

canım geçmiş olsun atlatmışsın,inşallah bir güzel döllenirler onlar da.aslında yumurta sayın iyiydi doktor bir açıklama yaptı mı???

Benim bildiğim dr lar başta bakarken foliküllre bakıyorlar, her folikül yumurta içermeyenilir, çatlatma iğnesinden sonra foliküldeki sıvıyı iğne ince bi hortumla tüpe çekiyorlar 17 mm den büyüklerden genellikle yumurta çıkıyormuş ama tabi önemli olan olgunlar yani 1.kaliteler. İnşallah hepsi öyle olurlar. İnşallah güzel güzel döllenrler, ben dondurmayı da düşünüyorum çünkü

evet canım aynen öle her folikül yumurta içermiyor.tedaviye başlarken öle bir sayıyorlar yumurta taslaklarını yani folükülleri.ortalama kendileri bir hesap ediyor.ideal büyüklükte olanları 19-20-21-22 onları işleme sokuyorlar tabi bazılarının da içleri boş çıkıyormuş.inşallahh olgun ve kaliteli olurlar dondurma çok güzel bir olay insanı rahatlatıyordur güvende hissettiriyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…