haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Arkadaşlar hepinizin MİRAC KANDİLİ mübarek olsun..Bu güzel gecede yaptığımız tüm dualarımız kabul olur inşallah...Hepimizin tez vakitte kucakları dolar..

amin canım seninde kandilin mübarek olsun
bende yasinlerimi bugün okuycam allahım bu gecenin hürmetine kabul eder inşallah

inşallah hepimize nasip etsin canım

valla yolu yarıladıkta nasıl sen gel bide bana sor

çalışanlar izin almadan nasıl yapıyolar bilmiyom sadece iğne falan diyoz ama çok yıpratıyomuş

hem maddi hem manevi insanı çok yıpratııyor gerçekten.negatif denemeden sonra toparlanması çok zor oluyor yıkılıyorsun çünkü tüp en son çare olmayınca ümitler tükeniyorsonra tekrar toparlanma süreci ve yola devam:
tuhaf bir duygu ki peşini bırakamıyor insan ne kadar zorlu bir süreç olsada.Allahım inşallahh bütün bekleyen anne adaylarını tez zamanda bebişlerine kavuşturur

Son düzenleme:
Rabbim hayırlısıyla bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin canım. Benim de pazartesi oldu transferim. 14 haziranda test yaptırıcam. müjdeli haberlerimizi paylaşırız burdan inşallah

canım hayırlı olsun ne güzel bekleme aşamasına geçmişsin inşallah pozitif haberini bekliyoz

öyle tabi canımda benim ilk deneme olcak olumsuz sonucu düşünmek bile istemiyom ama ne biliyim illde olsun die dua etmiyom allah hakkımızda hayırlısını versin olmazsada sabrımızı versin :26::26::26::26::26:

Aykiz9, Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin. Ben de hafta sonu bahçeciye görüşmeye gideceğim. Senin doktorun kimdi? Şuan dinlenmen gerekiyor biliyorum ama bir kaç cümle yazarsan sevinirim. Allah seni ve bebeğini korusun...

günaydın kızlar...

ben bugün hasta oldum.. hastaneyi aradım perşembe 8.30da başlıyoruz

5 yasini şerifeyide bitirdim haber vereyım

bi geçmişi okiyim kim nAampmışş bakammm

canım hadi hayırlısı inş ... inş mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine mevlam hepimizin tedavilerini hayırlı etsin ve göbüşlerimizi çifter çifter doldursun inş rabbim

çok sevindim aykız:) hadi bakalım geri sayım başlasın halaya az kaldı inş:)

ayyy inşallah tutunur canım.ne güzel tedavin bitmiş.bizde o günleri görürüz inşallah
inşallah hepimize nasip etsin canım

valla yolu yarıladıkta nasıl sen gel bide bana sor

çalışanlar izin almadan nasıl yapıyolar bilmiyom sadece iğne falan diyoz ama çok yıpratıyomuş
destinacım ben 2. iğnemi oldum bugün bi zarar hissemedim ama, nasıl durumlar ilerleyen günlerde zorlaşıyor mu????:18:
hayırlısı olsun canan inş en güzeli olacak göbüşün dolu dolu olacak...

inşallah canım teşekkür ederim.senin durumun neydi ,başladı mı tedaviniz ?

20sine dogru adet olacagim adetim 2.gnu doktora gidecegim nasil olur bilmiyorum ya cok heyecanliyim:)))

Ey sana doğru uzanan elleri boş çevirmeyen,
acıları dindirip ihtiyaçları gideren,
kurumuş ağaca can veren rabbim,
sen ki Hz. İbrahim"e 120,
hz. Sare"ye 90 yaşında iken evlat nasip eden yüceler yücesi ,
senin herşeye gücün yeter. Sen "Ol" dersen herşey oluverir.
Bizler için de bir mucize yarat ne olur, ailemin, sevdiklerimin,
evlat hasretiyle bekleyen canların, benim bildiğim bilmediğim bütün
ihtiyaçlarını gider, hayırlı dualarını kabul et,
hayırlı olmayanları hayırlısıyla değiştir.
Bize sonsuz kereminle lütuflarını göndereceğin güne kadar sabır ver.
Sana bütün kalbimle kalbimin tercümanı gözyaşlarımla yalvarıyorum
evlat hasretiyle yanıp tutuşan bu aciz kullarının dualarını kabul eyle
bizleri evlat kokusundan mahrum etme yarabbim. Boyun büküp senden rahmet,
merhamet, lütuf, sabır , af dilemeye geldim.
Bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine,
hz. Muhammmed (s.a.s) efendimizin yüzü suyu hürmetine,
dertlilerin yüzü suyu hürmetine
bu aciz kulunun dualarını kabul eyle yarabbim. AMİN AMİİNNN AMİİNNNNN

Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim,senin her şeye gücün yeter
sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur.
Ya Hayyu Ya Kayyum, Ya Zel Celali Vel ikram kapına geldim,
senden diliyor ve dileniyorum, hakkımızda hayırlısıysa,
sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anne olabilmemizi,
eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini
ve evlatlarımızın ana baba sözü dinleyenlerden ve senden korkanlardan
olmasını Peygamber efendimiz HZ:MUHAMMEDMUSTAFA(S:A:V)hürmetine,
ve isteyen herkese nasip etmeni senden diliyor ve dileniyorum.
İnşallah nasip edersin Ya Rabbim AMMMMİİİNNNNNN

canım nasılsın senle aynı gün opumuz var allah yardımcımız olsun :26::26::26::26:

sonunda iğneler bitti ya, o rahatsızlık hissi bendede var hasta gibiyim çooooook yorgunum yarın bitiyo inşallah

Aynı bende de 2 gündür gözüm yastıkta
Birazdan çıkıcaz inşallah herşey yolunda gider 2miz içinde

canım güzel dileklerin için tşk Herkese güzel dilekleri için tşk Herkesin bebeği gelir inşallah Canım benim doktorum Güvenç bey bem çok memnunum kendisinden işini gerçekten ciddiye alan biri ne zaman arasam ulaşabiliyorum ama bahçecideki tüm doktorların iyi olduğunu söylüyorlar Allah herkesi en kısa zamanda bebeğine kavuştursun Tutup tutmayacağını bilmiyorum ama sanki tutmuş beni hiç bırakmayacakmış gibi mutluyum bu aŞAMALARA GELMEK BİLE ÇOK GÜZEL KIZLAR ban tedavi sırasında hiç stres yapmadım herşeyin iyi olacağını düşünüyorum şu anın da tadını çıkarıyorum siz de öyle yapın hep pozitif düşünün ve gerisini Allah a bırakın

Rabbim hayırlısıyla bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin canım. Benim de pazartesi oldu transferim. 14 haziranda test yaptırıcam. müjdeli haberlerimizi paylaşırız burdan inşallah

canım benim de pazartesi oldu transferim ama bana 15 haziranda test yap dediler inşallah bebeklerimiz bizi hiç bırakmaz uzun bir ömür onlarla eşlerimizle mutlu yaşarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…