haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar pazartesi transferim gerçekleşti çok mutluyum inşallah bebeğim tutunur transfer çok iyi gerçekleşti dedi doktorum embriyo kalitesi çok iyiymiş sürekli dua ediyorum tutunsun bebişim diye Allah isteyen herkese bebeğini en kısa zamanda göndersin

Herkesin kandili de mübarek olsun.

Hayırlı olsun inşallah tutunur bebişin
Benm de yarın opu m var. Bugün boyunca bu alt karnım sanki pıt pıt attı bi rahatsz gibiydi :s

Canim transferin hayirli olsun. Insallah bebisin tutunur, hayirli haberler verirsin

canım transferin hayırlı olsunn
inşallahh listemizin ilk hamişi olursun.test gününü yaz ki listemize ekleyim canım
amin canım ne güzel bir dua Allahım kabul eyler inşallahh dualarımızı

kızlar nasılsıızz maşallah tedaviler başladı topik hareketlendi sıra bize de gelir mi????ahh bide mucize olsa da kırmızılar gelmesee

amiiiiiiiiiiiiiiin.....ne güzel bi dua bu

transferin hayırlı olsun canım umarım tutunur bebiş

Hayırlı olsun inşallah tutunur bebişin
Benm de yarın opu m var. Bugün boyunca bu alt karnım sanki pıt pıt attı bi rahatsz gibiydi :s

canım nasılsın senle aynı gün opumuz var allah yardımcımız olsun :26::26::26::26:

sonunda iğneler bitti ya, o rahatsızlık hissi bendede var hasta gibiyim çooooook yorgunum yarın bitiyo inşallah

Hadi bakalım inşallah topiğimizin ilk hamişi ol ve bizede umut ol inşallah..güzel haberlerini bekliyoruz..

kendi adıma konuşuyum idare ederim

sen nasılsın ??????

aman canım iyi olmaşallahh tedavin iyi gidiyor yarıladın yolu.herşey güzel olacak sen ben ve bebiş olunca ahhha ahh bebişin eksikliği hayatta o kadar hissediliyor kii.Allahımm inşallahhh bize hayırlı evlatlar nasip eder

canım nasılsın senle aynı gün opumuz var allah yardımcımız olsun :26::26::26::26:

sonunda iğneler bitti ya, o rahatsızlık hissi bendede var hasta gibiyim çooooook yorgunum yarın bitiyo inşallah

ay canım iğnelerdendir benide çok yordu bu iğneler göbeğim çok sertleşti zor giriyor artık iğneler..yorgunum ne kadar uyusamda dinlenemiyorum sanki..benimde az kaldı bitseydi şu iğneler bi inşallah.. pazar yada pazartesi opum olacak inşallah..

inşallah hepimize nasip etsin canım

valla yolu yarıladıkta nasıl sen gel bide bana sor

çalışanlar izin almadan nasıl yapıyolar bilmiyom sadece iğne falan diyoz ama çok yıpratıyomuş

Arkadaşlar hepinizin MİRAC KANDİLİ mübarek olsun..Bu güzel gecede yaptığımız tüm dualarımız kabul olur inşallah...Hepimizin tez vakitte kucakları dolar..

Rabbim hayırlısıyla bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin canım. Benim de pazartesi oldu transferim. 14 haziranda test yaptırıcam. müjdeli haberlerimizi paylaşırız burdan inşallah

ay böylede konuşunca sürekli şikayet ediyomuşum gini hissediyom ama o iğneler neymiş canım yaaaaa

allah kurtarsın kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…