haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

slm kızlar rabbim hepimize önce sabır ve kuvvet versin.bende ist eurofertilde tedaviye başladım doktorum alev hanım çok memnunum.ilk denemem başarısız oldu.3tane dondurulmuşum var 8 haziranda inş...ikinci kez denicem busefer olcak diye umut ediyorum.hoş ilkindede çok umutluydum.dua ederken kesin bi dille dua edelim ben rabbim bu tüp bebekte bana evlet sahibi olmayı hayırlı kıl diyorum.rabbim hepimizin yüzünü güldürsün.boş çıktığımız evlerimize dolu dönmek nasip etsin inş.....amin......amin........amin.........

superisi_21
bir sütun daha ekleyip kullandığımız/kullanacağımız ilaçlarımızı/iğnelerimizide yazsak nasıl olur?
uğraştırır mı seni?

yol gösterici olur hem bize hem merak edenlere..

cnm bilgilerim eksik olmuş pko hastasıyım eurofertil de tedavi görüyorum.8 haziran cumartesi dondurulmuş embrioyla transfer olcak 14.30 da inş...

bende bişi merak ettim aç-tok farketmiyor değilmi? gerçi aç gel yada tok gel demedi hemşire...
sadece alttan mı bakıyorlar ..kan tahlili vs yapmıyor sanırım ilk gidişte...
en korktuğum iğnelerrr..... nasıl batırcaammm kendimeee nasılll :18::KK4:

zaten bana ne dıycek bılmıyorum belkiş uzun dicek belki kısa protokol dicek :44: bi gidelim bakalım herşey kesinleşcek ozaman..soru işaretleride yok olcak belkide.. :KK53:
faretmiyor.ben saat 3 e kadar aç kalmıştım boşunaymış.kan tahlili de var alttan da bakıyorlar canım.dün ben ilk iğnemi vuruldum.acımıyor hiç.küçücük zaten:))))

Arkadaşlar merhaba.
Adetimin 4. günü hormon testi yaptırdım. yaşım 36 ve fsh lh yüksek çıktı. fsh 39 lh 14. Yüksek tabi. Devlet hastanesine gitmiştim. Onlar vakit kaybetmeden uzman kurumlara git dedi.
Yaştan dolayı çocuk için beklemeyi düşünmüyoruz. Ben normal kontrol için test istemiştim doktordan ama çocuğumun olamayacağını söyledi doktor çok moralim bozuldu.
Tüp bebek düşünüyorum şimdi. Ama bu sonuçlara göre tüp bebek olabilirmi olamazmı bilmiyorum. Florence Nigh. hast. gitmeyi düşünüyorum hafta sonu.
Ne yapacağım ne düşüneceğim bilemedim. Oturup ağlayayım mı yoksa umut var mı bilemedim. Tabi doktorla konuşmadan bilemeyiz ama yine de umut olduğunu bilmek istiyorum.
Bir de en önemlisi tüp bebek tedavisi ortalama ne kadar tutar. Bu da canımı çok sIkIyor.

tabi ki umut vr tatlım yaa neler duyuyoruz.sen oralini yükek tut.:KK16:

kızlar tedavim resman başlamış bulunuyor:KK16::KK16::KK16:
dün doktor kan testi muayene yaptı.herşey uygun ddi.iğne yazdı ve ilk iğnemi vuruldum.bugün 2. yarın 3. iğneyi vurulup cuma günü bir daha gideceğiim doktora:KK49:

Selam kızlar. Beni de yazın listeye. Antalya IVF, 3. deneme, sebep azosperm,yalnız ben sizin kadar şanslı değilim yaş 38. Sanırırm Haziran 10-11 gibi başlıyor. Hepimizin Allah yardımcısı olsun.

faretmiyor.ben saat 3 e kadar aç kalmıştım boşunaymış.kan tahlili de var alttan da bakıyorlar canım.dün ben ilk iğnemi vuruldum.acımıyor hiç.küçücük zaten:))))

dün doktor kan testi muayene yaptı.herşey uygun ddi.iğne yazdı ve ilk iğnemi vuruldum.bugün 2. yarın 3. iğneyi vurulup cuma günü bir daha gideceğiim doktora:KK49:

Gunaydin canim...Tedavin hayirli olsun.Allah hepimizin yuzunu guldursun.
Bugun benimde 2.ignemi yaptim.Beraber ilerlicez kismetse...Hangi igneleri yapiyosun?Ben menagon ve puregon yapiyorum bide kan sulandirici tablet aliyorum...

Kızlar mirac kandiliniz mübarek olsun.rabbım bu gece ettıgımız butun dualarımızı kabul etsın...bızlere hayırlı evlatlar nasıp etsın ınsa allah...

günaydinnnnnnnn...............ayy benim yarinn evlilik yıldönümümü kan testimii yaptırsammkiii:KK53:
kutlarııım:KK9: :KK9::KK9:ama neden kan testi :44:
Gunaydin canim...Tedavin hayirli olsun.Allah hepimizin yuzunu guldursun.
Bugun benimde 2.ignemi yaptim.Beraber ilerlicez kismetse...Hangi igneleri yapiyosun?Ben menagon ve puregon yapiyorum bide kan sulandirici tablet aliyorum...

yaaa ne güzel,beraber ilerliyeceğiz inşallah:KK19:Rabbim hayırlı sonuçlandırsın seninkini de canım:KK55:ben de 2. iğnemi bugün yapıcam.ama adını hatırlamıyorum .eve gidince bakayım.bir de doktor hergün çocuk aspirini at dedi .sanırım kan sulandırmak için.kanım düşük kan ilacı kullanıyorum.bir de folic asit. :KK39:

Hayirli olsun canim tedavinn :) ins hepimiz guzel haberler vericez hayrlisiyla :) hangi igneleri verdi?

:KK49:hepinizin kandili mübarek olsun arkadaşlar.Rabbim dualarınızı kabul etsin.dua ederken üşenmezseniz bütün listemizin ismini sayalım.Birbirimiz için dua edelim.:KK16:
bebişlerimiz gelsin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canancigmm çok teşşekür ederim......adett olamama 1 hafta varyaa bür umutt normall yoldann belkii hamileyimdirr diyee...süpriz yapmak sitedimm kocayaa

canancigmm çok teşşekür ederim......adett olamama 1 hafta varyaa bür umutt normall yoldann belkii hamileyimdirr diyee...süpriz yapmak sitedimm kocayaa

canım yaa cok ii anlıyorum seni.geçen ay benim de tuhaf ağrılarım olu.hamileyim sanıyodum.doktor muayene edene kadar içimde bir umut devam etti.halbuki adet bile görmüştüm.ama malesef:KK50:

canım yaa cok ii anlıyorum seni.geçen ay benim de tuhaf ağrılarım olu.hamileyim sanıyodum.doktor muayene edene kadar içimde bir umut devam etti.halbuki adet bile görmüştüm.ama malesef:KK50:

biliyorum hamile olmadigimii amaa nebileyim işte insan hepp bi mucize arıyoo.......zaten yaptırmıycamm vazgeçtiimm bosu bosuna geceyiii mafederim şimdi

biliyorum hamile olmadigimii amaa nebileyim işte insan hepp bi mucize arıyoo.......zaten yaptırmıycamm vazgeçtiimm bosu bosuna geceyiii mafederim şimdi

boşver canım yaptırma .zat ı şahaneleri gelince bize haber ederler:emir_bebek:
geceyi mahvetme.:KK34:tadını çıkar:KK48:

vallahii bende öyle düsünüyorum.boşverrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
biz düsünecegimize doktorlar hesapp yapsin bizim yerimize:KK52:

Ey sana doğru uzanan elleri boş çevirmeyen, acıları dindirip ihtiyaçları gideren, kurumuş ağaca can veren rabbim, sen ki Hz. İbrahim"e 120, hz. sare"ye 90 yaşında iken evlat nasip eden yüceler yücesi , senin herşeye gücün yeter. Sen "Ol" dersen herşey oluverir. Bizler için de bir mucize yarat ne olur, ailemin, sevdiklerimin, evlat hasretiyle bekleyen canların, benim bildiğim bilmediğim bütün ihtiyaçlarını gider, hayırlı dualarını kabul et, hayırlı olmayanları hayırlısıyla değiştir. Bize sonsuz kereminle lütuflarını göndereceğin güne kadar sabır ver. Sana bütün kalbimle kalbimin tercümanı gözyaşlarımla yalvarıyorum evlat hasretiyle yanıp tutuşan bu aciz kullarının dualarını kabul eyle bizleri evlat kokusundan mahrum etme yarabbim. Boyun büküp senden rahmet, merhamet, lütuf, sabır , af dilemeye geldim. Bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine, hz. Muhammmed (s.a.s) efendimizin yüzü suyu hürmetine, dertlilerin yüzü suyu hürmetine bu aciz kulunun dualarını kabul eyle yarabbim. AMİN

X