haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Benimkisi de blastosist transferi canım. Normalde 12. gün ama bize 10. gün istiyorlar. Ben de 9. gün raporluyum ama 10. gün çalışıyorum. Haberi iş yerinde öğrenmek istemiyorum. Doktorumu aradım 1 gün önce baksak mı ki sonuca dedim. Olur tabi dedi.

kızlar agrınız varmı.bende kacgündür vardıama bugün daha fazla.bu kötü değil demi.bide bugün jelle birlikte hafif kahverengilik ve pembelik gördüm.kötümü yaaaaa.merak ediyom.....

Canım cok güzel bir haber tebrikler bidaha üzme kuzucuğunu o seninle hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza

ŞAFAK
canım çok sevindim ben sana söylemiştim hamilesin diye boşuna üzmüşsün bebişi de kendini de ama artık üzülmek yok ::

Son düzenleme:
kızlar agrınız varmı.bende kacgündür vardıama bugün daha fazla.bu kötü değil demi.bide bugün jelle birlikte hafif kahverengilik ve pembelik gördüm.kötümü yaaaaa.merak ediyom.....

canım jelden sonra kahverengi akıntı olabiliyormuş doktorun olabilir diye söylemedi mi sen istersen bir ara için rahat eder. Benim sadece bir kez çok ağrım oldu ama olabiliyormuş yine de doktorum çok ağrın olursa ara demişti

Cnm transferin kacinci gunundesin.lekelenmedir inşallah iyiye işarettir kotu dusunme hemen

Selam hanimlar ugurlu topik maşallah subhanAllah.
Tlfndan girdigim icin coklu alinti yapinca site atiyor hemen.
Yeni hamilelerimizi cani gonulden tebrik ediyorum. Rabbim 9 ay saglikla once gobuste buyutmek sonra kucaginda buyutmek nasib etsin insallah darisi bizim gibi bekleyenlere olsun.
Benim bugun 6.ci gunum arada kasik agrilarim oluyor ama cok uyusukluk var surekli yatsam uyusam sabahlari gozlerim sis uyaniyorum.ve cok fazla atesim var gibi hissediyorum ayrica esimde cok sicak oldugumu soyluyor.evde kalmadigim icin derecem yok olcmedim hic.her gun progesteron iğne ve 3 defa kapsülü fitil seklinde kullaniyorum.bu igneler ve fitilin verdigi bir ateslenme olabilirmi sizce?

DESTİNAM, ESREBERATIM, PUMKINİM, SAFAKIM SİZEDE HAYIRLI OLSUN CANLARIM GÜNLERDİR GİREMİYODUM NETE ÇATLADIM VALLA. HADİ BAKALIM ARKARKAYA DOĞURCAS ARTIK İNŞALLAH RABBİM HAYIRLISIYLA KUCAĞIMIZADA ALMAYI NASİP ETSİN TÜM İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZADA VERSİN İNŞ

bu arada idrar testi yaptım.dün ve bugün.2. çizgi çıktı ama ben umutlanmak istemiyorum.çünkü daha önceki3denememin sonucu aklıma geliyor.çok korkuyorum.kanda negatiften.allahım hepimizin yardimcısı olsun.....

Elifnaz yarin vericeksin müjdeyi istersen şimdi bir idrara bak testle.
Ahha Tebrikler canim Rabbim sonuna kadar saglikli hamilelikle kucagina almak nasib etsin.

canım benimde 8. ve 10 gün çift çizgi çıkmıştı tebrikler

doktor hiboru bırak dedi korkuyorum ya bırakmasam mı?? test yapıp da vermedi öyle önlem olarak vermişti..şimdi kararsız kaldım naapsam ki??

canım benim de sürekli ateşim var transferden beri ama doktoruma sormayı unuttum adamı durmadan aramak da istemiyorum ama kullandığımız ilaçlar yapıyor diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…