haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

ahhacım değerin ne merak ettimde.

Cnm benim 3. gün embriyosuydu. 9. gün ikinci çizgiyi görünce sağlık ocağında kan verdim değer 35.36 çıktı önce değer düşük gibi geldi üzüldüm ama bgn merkezde yaptırdım 200 küsür dedi doktor küsürün ne olduğunu bilmiyom:KK1: telle arayıp söylediler çünkü ama önemli olan katlanmış olmasıydı benim için oda oldu elhamdülilllah yinede cmrts günü yine kan vercem onuda yazarım inş:KK52:

selam kızlar benimde bu ay transferim oldu.2tane 5gün konuldu.ancak bu benim 2.tedavim .
sizlere birşey sormak istiyorum bugün benim 8.günüm dün sabah idrar testi yaptım 1 saat sonra açık renkte 2.çizgi belirdi.ama ilk 10 dk çıkmadı.öğleden sonra başka bir marka bir test yaptım
hiç bir şey çıkmadı.bu sabah tekrar yaptığımda yine uzun süre sonra 2.çizgi çıktı.sizce bu nedir.

selam kızlar benimde bu ay transferim oldu.2tane 5gün konuldu.ancak bu benim 2.tedavim .
sizlere birşey sormak istiyorum bugün benim 8.günüm dün sabah idrar testi yaptım 1 saat sonra açık renkte 2.çizgi belirdi.ama ilk 10 dk çıkmadı.öğleden sonra başka bir marka bir test yaptım
hiç bir şey çıkmadı.bu sabah tekrar yaptığımda yine uzun süre sonra 2.çizgi çıktı.sizce bu nedir.

canım markadan markaya değişiklik gösteriyor bilirsin..

hemen moralini bozma geç tutunmus olabilir bebiş / lerin ..:KK16:

sabahları ilk idrarla yapılan ve çift çizgi çıkan test can dır..:)) gözünüzaydın..

kızlar 3. denemem 2tane 2. kalite 8 hücreli embriyo verildi. cumartesi test günüm ancak karnıma kramp giriyor. sık idrara gidiyorum göğüslerim şişti ateş basıyor. halsizliğim var.ağrılardan çok korkuyorum.birden bire rahimime kıramp giriyor olduğum yerde kalıyorum
yardımcı olursanız çok iyi olur.

X