haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kızlar benim hiç belirtim yok.stres yaptım.İkide bir göğüslerimi kontrol ediyoru.Arada bir çok çok az kasıklarımda batma oluyor.

Son düzenleme:
arkadaslar 6 gun once dondurulmus embriyo transferi yaptirdim daha 7. gunde kan testi yaptirmayi dusunuyorum sizce sonuc belli olur mu? daha once 7. gunde pozitifi gormustum ama o zman bbekler ikizdi. acaba simdi tek olunca sonuc degerler acisindan degisir mi?

arkadaşlar merhaba

devlet hastaneside 4500 gibi rakamlar yazılmış ama ankarada haacettepe hastanesi 400 tl gibi bir rakama yapıyor,genart da özel merkez raporu ola hastalara 800 tl ye tüp bebek yapıyor

istanbul da da pek çok merkez var uygun fiyata yapan en populer umut tüp bebek bence en pahalı olarak raporluya 2000 tl ye yapıyordu,ümraniye hospitalıum raporsuz 2000 tl imiş

biraz araştırın derim,ben rapor hakkımı kullandım,bazı hastaneler çok kolay çıkarıyorlar haberiniz olsun,merkezler haliyle kendilerini düşündükleri için rapora çok sıcak bakmıyorlar,iş bize düşüyor

Canim genartta 800 tl olduna eminmisin raporlu olarak.sen ankaradamisin ??devlet hastaneleri 400 biliyorum ama genart bilmiyodunm

E ne diye stres oluyosunki? Bu soylediklerinin hepsi ilaclarin yan etkisi.

Canım insan bir kez negatifi yaşayınca herhalde böyle oluyor.İlk denememde daha az stresliydim.Negatif sonuç sonrası çok zor günler geçirdim.2 ay boyunca kimseyle konuşmak istemedim.Sürekli oturup ağlıyordum.YİNE AYNI ŞEY OLACAK DİYE ÇOK KORKUYORUM.

Canım insan bir kez negatifi yaşayınca herhalde böyle oluyor.İlk denememde daha az stresliydim.Negatif sonuç sonrası çok zor günler geçirdim.2 ay boyunca kimseyle konuşmak istemedim.Sürekli oturup ağlıyordum.YİNE AYNI ŞEY OLACAK DİYE ÇOK KORKUYORUM.

Bende daha once asilama yaptirdim, negatifti. Bencr insan ne dusunurse onu yasiyo, vucudunu dinlememeye calis. Insan en ufak bisey hissetse belirti saniyo. Umutlaniyo. Daha cok uzuluyo. Kolay degil yasadiklarimiz :KK50:

kızlar meraba.benim yarın test günüm ama korkuyorum.çünkü daha önceki sonuçları düşündüğüm için.ayy nolur yardım edin.bide benim 5.gün embriyosu.bugün 9.günüm.acaba idrar testinde sonuç doğru çıkarmı.ayrıca yarın sağlık ocağında yaptırsam kan testini sonucu ne zaman alırım.bide ara ara çok ağrım oluyo.normalmi.yardımcı olun .lütfennnnnn.

Bende daha once asilama yaptirdim, negatifti. Bencr insan ne dusunurse onu yasiyo, vucudunu dinlememeye calis. Insan en ufak bisey hissetse belirti saniyo. Umutlaniyo. Daha cok uzuluyo. Kolay degil yasadiklarimiz :KK50:

Benimde tüp bebek öncesi 2 aşılama 2 tane de klomen+çatlatma iğnesi tedavim olmuştu.Tüp bebekte çok umutlanmıştım.Birde doktorum her şey çok güzel süper demişti.İşte sonrası hüsran.olumsuz sonuçtan sonra histereskopi yaptırdım yine bir şey çıkmadı.

kızlar meraba.benim yarın test günüm ama korkuyorum.çünkü daha önceki sonuçları düşündüğüm için.ayy nolur yardım edin.bide benim 5.gün embriyosu.bugün 9.günüm.acaba idrar testinde sonuç doğru çıkarmı.ayrıca yarın sağlık ocağında yaptırsam kan testini sonucu ne zaman alırım.bide ara ara çok ağrım oluyo.normalmi.yardımcı olun .lütfennnnnn.
Bence çıkar.Hadı yaptırda bir güzel haber daha alalım.

devlette bu kadar nasıl tutar yaaa?? aklım almıyorr:44: genartı siz aradınız mı ? ankara da mısınız?

ben ankarada değilim ama ankaralyım:) ben bu fiyata yaptırdım,gazi hastanesi de geçen yıl 2500 civarı istiyordu,bana hacettepe çok ucuz gelmişti ki raporu da kendileri çıkarıyor,araştırın arkadaşlar,paramıza yazık

kızlaaaar çok tşekkür ederim. Anlatamam size arkadaşım baktı ilk sonuca bana dönüp bakınca anladım elim ayğım boşaldı birden hiç bu kadar heyecanlanacağımı düşünmüyordum. Hastanedekiler de istemiyorum da o yüzden ağlıyorum sanmışlar :)))

canım hayırlı olsunnnnnnnnn

arkadaslar 6 gun once dondurulmus embriyo transferi yaptirdim daha 7. gunde kan testi yaptirmayi dusunuyorum sizce sonuc belli olur mu? daha once 7. gunde pozitifi gormustum ama o zman bbekler ikizdi. acaba simdi tek olunca sonuc degerler acisindan degisir mi?

Kadın doğumcu bir arkadaşım bana şöyle bir açıklama yapmıştı bu durum ile ilgili. Aslında 1000 in üzerindeki değerleri kabul ediyorlarmış. Ama bizimkisi özel bir operasyon olduğu için erken bakılıyormuş. Daha erken baktığında negatif sonuç görmessin tabii ki . Ama kesin olmaz değer değişebilir daha çok üzülürsün demişti. Sen bilirsin canım.

X