haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Canıımm çok heyecanlisin Dimi bende ikinci tahlili yaptiracagimda heyecandan ellerim buz gibi olmuştu ama sasiracak kadar ıyi bir sonuç alacaksın inşallah çünkü değerin ikiz gibi masallah

evet canım en az ilki kadar hececanlıydım sen daha iyi anlarsın..ne olcam böyle bilemiyorum..225 çıktı bu kez ikiye katlamış ama inşallaah daha da artar ben 300 falan bekliyodum bilmiyorum inşallah iyidir..doktor çoğul gibi gözüküyo dedi inşallah ikizdir inşalllahhhh..

Kızlar sonucu açıklıyorum 91,99 pozitifffffffff

tebrikleeeeerrr kendi sonucumla uğraşmaktan bakamadım ama hep aklımdaydı canım hayırlı olsun inşallah biliyodum zaten idrarda bile çıkan kanda çıkmaz mı?? neyse Rabbim sağlıcakla kavuştursun inşallah..

225 10. Gün değerin Dimi bildiğim kadarıyla. Yani katlanmalar her zaman aynı.olmuyormuş benimde 9. Gün 209 du biliyorsun doktor çok iyi sonuclarin demişti. Bide su ağrılarım geçse, 5 dk da bir wc ye gidip bakmasam çok rahat edeceğim

doktor progestan iğneyi kapsülle değiştirdi ama ağızdan olan kapsülü vajinadan alcaksın dedi kullanan var mı arkadaşlar..iğneden kurtuldum çok şükür ama iki gün daha iğne sonra kapsül..

kelebekciğim

hayırlı olsun arkadaşım dinlen güzel güzell

Arkadaslarrr bugun tedavimin 7.gunu giitik doktoraa veeeee cumartesii opum var cokk heycanliyim rahim kalinligim 10 yunurtalarimda e2 iyiynis saat 10 topluycaklar.... buyuk ihtimalll pazartesi koyarz dedi hemde 2 taneeeee
hadi hayırlısı arkadaşım..

cnm bak gördünmüü boşa stres yapıosun bebişlerinseninle daha dikkat istiyor annesi:)

hadi bakalım hakkında hayırlsı inş bebişlerini alıp geleceksin.

Kızlar bugün ilk iğnemi yaptım hadi hayırlısı
rabbim utandırmasın bebişlerimizi sağlıcakla versin inş

vee süpper bir haber daha şafakcıgım ve senn.. mevlam kucaklarınızada almayı nasip etsin inş.. :118:kızlar ben bu topiğe bayıldım..süperiz yaa.. inş bende temmuzdda böyle hayırlı haberler verebilirim

evet 10.gün değerim,ağrılar bende de var çok huzursuz ediyo ne zaman geçer aceba??

11.gün kaçtı senin baktırmışmıydın..

doktor progestan iğneyi kapsülle değiştirdi ama ağızdan olan kapsülü vajinadan alcaksın dedi kullanan var mı arkadaşlar..iğneden kurtuldum çok şükür ama iki gün daha iğne sonra kapsül..

Ben kullanıyordum canım. benim de tamamen tersi oldu kapsülü iğneyle değiştirdi :))) sabahki kanamadan dolayı muhtemelen. vajinal kullanılması banada garip geliyordu da öle daha etkiliymiş mide emilimi sırasında mide asitlerinden dolayı etkisi azalıyormuş galiba. Sorun yok ne ultrason aletleri girdi :)) tıkıştırıver

Kendini boşu boşuna üzdün canım. Bize de umut oldun. Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah sağlıkla...

11.gün kaçtı senin baktırmışmıydın..

Evet canim 488 di.doktor daha baktirma dedi. Doktor muayne ettimi seni? Bide sanki her an karın bolgende birşeyler oluyor gibi batmalar, acı, hassasiyet oluyor mu. Bazen öyle oluyorki eyvah adet oluyorum diyorum.. Bide progestan tablete mi devam dedi doktorun hani böyle minik yumurta şeklinde ben kullanmistim ondan

ay çok hoşsun çok güldüm:)))))))))))

ya burdaki(memlekette) gittiğim doktor 1500 ü görene kadar bakcaz dedi bende kan mı kalır o zamana kadar doktoru mu değiştirsem aceba..bi de kese ye baktı daha görünmüyo haftaya görünür dedi ama 4 haftalıkları gören var..daha önce dana kadar çikolata kistimi de görmemişti..bilmiyorum ya..çocuk 3 aylık olurmuş görmezmiş hala:) ne bliyim şüpheye düştüm..burası da küçük yer iyi doktor bulunmuyo..

evet iğneden tablete geçti jel kapsül yazıyo beyaz nohut gibi bişey..

Zaten kendi kendine kayıp gidiyor canım , daha kullanışlı.

Aman yalan mı sanki. :)) Şu çektiğimiz eziyetin onda birini çekmezdi erkekler baba olmak için. Yani bu yetenek onlara verilseydi. Biz kadınlar ağlasak da sızlasak da erkeklerden daha güçlü ve dirençliyiz emin olun.

Hamilelikte hep aynı ve güvendiğin doktorla devam etmek çok önemli. Ama arada sırada başka doktorlara da görünmek gerek. Kendi doktorunun göremediği şeyleri görebilir. Birkaç arkadaşımın başına geldi.İçin rahat etmiyorsa iyi ya da kötü deme başka bir doktora da görün canım.

Ben bizimkine hep diyordum cocuguda tek başıma yapcam sonunda diye. Öyle oldu denebilir yani anamdan emdigim süt burnumdan geldi

Tamam kese görünmeyebilirde 1500 e gelene kadar bakıldığını ilk duydum.bazı doktorlar bir kere bakıp kese görmeye çağırıyor asıl olan ultrasonda görmekmis. Cikolata kistini de görmediyse degistir güven eksikliği oldumu olmaz çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…