haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

2013 nisan ayında 2.denemem oldu sonu kimyasal gebelik.şimdi 3.denemem anlayın nekadar korktuğumu nekadar yardıma ihtiyacım olduğunu

Canım tabi biz bilemeyiz ama belirtilerin hamilelik gibi duruyor inşallah güzel bir sonuç alırsın

Iyiaksamlarr hamileri cani ginulden tebrik ediyirum olumsuzlara sabir diliyorum benim gibi tedavi asamasindakikere hayirlisi diyorum...bugun son igbemi dum saat11 de catlama ignemi yapacagim ve cumartesi adanadayim.....babexxx ayni zamanda koncak bebelerimiz.....basarilarr kuzumm

Merhabalar,
10 Haziranda transferim yapıldı, iki adet embriyo transfer ettiler, 5. gün testlerimiz e2 767 progesteron 74.3 çıktı, iki gün sonra bhcg testimiz yapılacak sizce nasıl hormon sonuçlarım pozitif çıkma olasılığım nedir çok heyecanlıyız

kızlar aranızda crinone jel kullanan varmı, ne gibi etkiler yapıyo, benim şuan tahriş olmuş durumda ve sürekli akıntım var bi de kaşıntı..

bizim de 10 hazirandı ama biz dayanamadık yaptık testimizi..darısı başınıza inşallah..

ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ HAMİLEYİM KIZLAAAAAR DARISI BAŞINIZA İNŞAALLAH

cnm hayırlı olsun mevlam kucagınada almayı nasip etsin inş..
ne güzerl hegün aramızdan biri hamileyim diyor..darısıda bizlere kızlar.hamişlerin duası kabul olurmuş unutmayınn

cnm hayırlı olsun mevlam kucagınada almayı nasip etsin inş..
ne güzerl hegün aramızdan biri hamileyim diyor..darısıda bizlere kızlar.hamişlerin duası kabul olurmuş unutmayınn
evett ya bizede duaaa ediiiin hamile arkadaşlaarrrrr burdan nick nick sayııınnn

Tüm hamile arkadaşlar gözünüzaydın, Allah bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Tedavide olan arkadaşlar inşallah sizlerin de hayırlısıyla hamile haberlerini alırız. Benim tedavim Ağustosa ertelendi, sabırsızlıkla bekliyorum. Sizleri takipteyim. Bana umut oluyorsunuz :)

birazdan doktora gideceğim içimde çok büyük huzursuzluk var adet olacak gibi karnım ağrıyo yumurtalar kendiliğinden mi çatladı toksa iğnenin mi etkisi Allahım sen yardım et

Kizlar gunaydin. Bugun ilk defa moralim bozuk uyandim. Normalde hic dusunmuyodum. Ilaclari alirken aklima geliyodu sadece, simdi sanki tutmamis gibi hissediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…