haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

çok sevindim canım ya tebrik ederim ne güzel ben hamile olduğunu tahmin etmiştim Rabbim meleğini korusun hemen şu avatarındaki yas havasını değiştir hamiş göbüş çiçek böcük bişiler koy :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::21::21::21::21::21:

Kızlar ben az önce adet oldum bugün astrofem başlayacağım ve lucrin 10 mg. dan 5 mg a düşecek adetimin 12. günüde kontrolüm var benim takvimin böyle adet olduğun günden itibaren estrafem ilk 4 gün 1 defa ikinci 4 gün 2 defa üçüncü 4 gün 3 defa ve 12. gün kontrol demişlerdi buna göre benim kontrolü 1 temmuza denk geliyor gittiğimde transfer tarihini söyleyecekler hayırlısı ile

kızlaaaar çok tşekkür ederim. Anlatamam size arkadaşım baktı ilk sonuca bana dönüp bakınca anladım elim ayğım boşaldı birden hiç bu kadar heyecanlanacağımı düşünmüyordum. Hastanedekiler de istemiyorum da o yüzden ağlıyorum sanmışlar :)))

safak d tebrık ederımmmm rabbım saglıkla kavustursun bebecını sana.ıgnelerını ıhmal etme...

Progesteron ıgnesı ne kadar fıyatını ogrenebılırmıyım bende bu denememde kullanıcam cunkuu

safak d tebrık ederımmmm rabbım saglıkla kavustursun bebecını sana.ıgnelerını ıhmal etme...

Progesteron ıgnesı ne kadar fıyatını ogrenebılırmıyım bende bu denememde kullanıcam cunkuu

16 lira civarı galiba canım. aldım eczaneden yarın sağlık ocağında yazdırırım diye. allah hepinizden razı olsun. Sabahtan beri üzüntüme de ortak oldu herkes sevincime de. Ben bu kadar sevineceğimi heyecanlanacağımı düşünmemiştim.:):KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

9.gün 56
11.gün 155
Kaç gündür bakamadım, biraz okuyayım. Dileyip isteyen herkese rabbim tez zamanda nasip etsin, yüzlerini güldürsün hayırlısıyla inşallah. Hamişler de (bizde) hayırlısıyla kucağımıza alalımm

canm hayırlı olsun...çok sevindim senin adına. ikizolabılırmı pekı. sana 2 tane transfer edılmıstı dımı. sızlerı gordukce umut doluyorum. ama cevremde cocugunu kıskananları gördükce de cok üzülüyorum.... rabbıme sabır ver dıyorum bol bol...

arkadaşlar merhaba

devlet hastaneside 4500 gibi rakamlar yazılmış ama ankarada haacettepe hastanesi 400 tl gibi bir rakama yapıyor,genart da özel merkez raporu ola hastalara 800 tl ye tüp bebek yapıyor

istanbul da da pek çok merkez var uygun fiyata yapan en populer umut tüp bebek bence en pahalı olarak raporluya 2000 tl ye yapıyordu,ümraniye hospitalıum raporsuz 2000 tl imiş

biraz araştırın derim,ben rapor hakkımı kullandım,bazı hastaneler çok kolay çıkarıyorlar haberiniz olsun,merkezler haliyle kendilerini düşündükleri için rapora çok sıcak bakmıyorlar,iş bize düşüyor

kızlar kızlar hamile gibiyim sanki ya bizim olduğumuz ilçede kan haftada bir kan verilebildiği için başka bir birime gittik kan verdim sonuç yarın ya da pazartesi dediler ama kadın doğum doktoru ultrasonla bir bakayım dedi ve gölge gibi bir kese görüntüsü görünüyor ama tam net değil kan sonucunu bekle dedi bende dayanamayıp evde gelip test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı belli belirsiz sevineyim mi ya bu kadar kısa zamanda kese görünürmü ki yani 3+4 günlük iken. bende gördüm ya çok tatlı arama motorunda da baaktım sanki kese gibi

kızlar kızlar hamile gibiyim sanki ya bizim olduğumuz ilçede kan haftada bir kan verilebildiği için başka bir birime gittik kan verdim sonuç yarın ya da pazartesi dediler ama kadın doğum doktoru ultrasonla bir bakayım dedi ve gölge gibi bir kese görüntüsü görünüyor ama tam net değil kan sonucunu bekle dedi bende dayanamayıp evde gelip test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı belli belirsiz sevineyim mi ya bu kadar kısa zamanda kese görünürmü ki yani 3+4 günlük iken. bende gördüm ya çok tatlı arama motorunda da baaktım sanki kese gibi

zorda olsa görünebilir canım bende 4 haftalıkken doktora gitmiştim kese net bir şekilde görünmüştü ikinci çizgi silikte olsa varsa gebesin gözün aydın :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

zorda olsa görünebilir canım bende 4 haftalıkken doktora gitmiştim kese net bir şekilde görünmüştü ikinci çizgi silikte olsa varsa gebesin gözün aydın :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

inşallah bi tanem ya çok karışık duygular içindeyim hiç ümidim yoktu sürekli adet sancısı oluyo ara ara ama inan aynı kese görünümü bakıp bakıp duruyorum çıktısına çok şeker görünüyo sanki bebek gibi :))))

Canim hayirli olsuuunn:nazar::nazar: Transferin kacinci gunu? Kacinci gun embryosuydu ??

canım çok sevindim kusura bakma dün pek gelemedim misafir vardı ama aklımda sende kaldı

transfer nasıl geçti şimdi nasılsın ne ilaçlar verdi turgut bey kaç embriyo transfer edildi ayyyy ne çok sordum demi yaaa

rapor almakla en iyisini yapmışsın canım artık dinlenmene bak iş güç yapma canım kendine dikkat et çok öptüm :KK16::KK16::KK16::KK16:

transfer işlemim çok rahat geçti, idrara sıkışıklığı saymazsak tabi:) 1.kalite 2 tane koyduk dediler ama embriyo ile ilgili bilgilerin olduğu kağıtta et sayısı 1 dior bitane foto var, galiba fotoğraf sembolik anlayamadım onu

şimdide gayet iyiyim anca yatıyorum işte:) raporum biraz uzun oldu ama diorumya hiç önemli değil ben elimden geleni yapayımda.

progestan 5 li iğne verdi, hergün bi tane, elevit, estrofem günde 2 kes dedi. jele devam iğne bitene kadar sabahları.bittikten sonra ikiye çıkıcakk.

şuan kendimi bekleme moduna aldım, güzel haberleri duydukça seviniyorumm.

sen doktora sonucu bildirmek için gittin dimi,

arkadaşlar merhaba

devlet hastaneside 4500 gibi rakamlar yazılmış ama ankarada haacettepe hastanesi 400 tl gibi bir rakama yapıyor,genart da özel merkez raporu ola hastalara 800 tl ye tüp bebek yapıyor

istanbul da da pek çok merkez var uygun fiyata yapan en populer umut tüp bebek bence en pahalı olarak raporluya 2000 tl ye yapıyordu,ümraniye hospitalıum raporsuz 2000 tl imiş

biraz araştırın derim,ben rapor hakkımı kullandım,bazı hastaneler çok kolay çıkarıyorlar haberiniz olsun,merkezler haliyle kendilerini düşündükleri için rapora çok sıcak bakmıyorlar,iş bize düşüyor

devlette bu kadar nasıl tutar yaaa?? aklım almıyorr:44: genartı siz aradınız mı ? ankara da mısınız?

pro dr semra karaman internetden buldum sizce nasil bi doktor?:18::18:

merhaba rouz. ben kendim gitmedim. almanya'da yasiyorum ve buradan iki arkadasim gitti Semra hanima. bir tanesi 7.denemesini (6 tane deneme Almanya) yapti Semra hanimda ve digeri de 5.denemesini (4 deneme almanya) yapti. iki arkadasimin da nurtopu gibi cocuklari oldu. bana israrla Semra hanim'a gitmem icin baski yapiyorlar ama kararim donasyon oldugu icin semra hanim'a gitmiyorum. benim etrafimdan tecrübeler böyle. umarim faydasi olmustur. bu arada 38 yas üstü forumunda cok arkadas var semra hanimla ilgili deneyimi olan.

Kızlar sonucu açıklıyorum 91,99 pozitifffffffff

bak gördün mü bosubosuna hem kendini hem de bebislerini üzdün. göbekci kizlar da geliyor simdi. hayirli ugurlu olsun canim. Yüce Rabbim kucagina aligi günleri de gösterir insallah.

9.gün 56
11.gün 155
Kaç gündür bakamadım, biraz okuyayım. Dileyip isteyen herkese rabbim tez zamanda nasip etsin, yüzlerini güldürsün hayırlısıyla inşallah. Hamişler de (bizde) hayırlısıyla kucağımıza alalımm
hayırlı olsun canımmmm ... Allah tamamına erdirsinnn :KK16::KK16::KK16:
neeee ???? para yok die devlette yaptıracam böyle ise napcaaam ben yaaaa:KK43:

canım ben raporsuzum zaten..söylemeyi unutmusum.kendi cebimizden ödüycez bu kadar parayı ve benim + pgt de var benim bide toplamda 8500tl ödüycez yani.. ama sadece raporsuz tüp bebek 4500tl .raporlu fiyatını bilmiyorum ama :26:

rapor için 2 aşılama dediler banada aşılama yaramıyor ben zaten doğal yolla hamile kalabiliyorum ucuz olacak diyede aşılamaları filan bekleyemezdim ben 6yıllık evliyim daha mı bekliyeyim yazık banaaa.:KK5: ..bizde bankadan kredi çektik zaten ,birikmiş paramız yoktuki.
canım sen kimseye demedinmi en iyisini yapmışsın haa hatırladım şu bahsettiğin halan bebeğin tutunamadığına değilde paraya acıyan aman söyleme :KK20::KK20::KK20:
kız devlette daha ucuz olur sanıyodum bizde hastaneye 4250 tl verdik şaşırdım valla :KK53::KK53::KK53:
evet canım o halam gelecek iştee gıcık sinirr varyaa iiçimde hiç bişey yapmak gelmiyor.. ne yemek hazırlamak nede pasta börek vs.. bide demezmi kontol gününse gelmeyelim diye..bende biz o defteri kapattık hala dedim.. meraklı benim doktora gidip gitmediğimi öğrenecek güyaaa... :KK23::KK23:

kuzuuum raporsuz okadar yani.. biz cebimizden ödüycez...
Kızlar sonucu açıklıyorum 91,99 pozitifffffffff
canımmmm hayırlıı olsunnn cok sevındımmm Allah tamamına erdirsin ınsallah :KK16::KK16: :nazar: hadi kendini yidin bitirdin bizide yidin bitirdin burda :KK52::KK53::KK34:

oyy masallahhh :nazar: insallah canım insallah sende hamişsindir.. :KK49::nazar: idrarda çıkmıs gerci.. :KK34::KK16:

X