haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Selam,

Arginmax ı ne şekilde ne zamana kadar kullandığın konusunda yardımcı olurmusun lütfen ? Tşk,

Merhaba canım.Arginmax a tedaviden önceki adetimle başladım.Günde 2 tane kullandım.Yumurta toplama gününe kadar.Ayrıca Folidoce de kullandım.Günde 1 tane.

Son düzenleme:
canım aslında bende çok istiyorum hatta içim gidiyo ama hamileliğimin sağlıklı bi şekilde gittiğinden emin olmak için bi süre daha bekliycem :KK49::KK49:

Aynı benim gibi düşünüyorsun bende bebeklerimi görmeden yapamadım herzaman özenmisimdir ama vakti var biraz daha sanırım ama takiplerime göre Suan 4+2 sayılıyor Allahim devamını getirsin hepimizin hayirlisi ile :KK49::KK49::KK49: :emir_bebek:

Geliboluyu bilmiyorum ama Ankara da devlette çok seçeneğin olur diye düşünüyorum.Birde bazı özel merkezlerin sgk ile anlaşması var.Onuda araştırabilirsin canım.

canım geliboluda doğru dürüst doktor yokki tüp bebekcisi olsun :KK14: artık özeller anlaşma yapmıyo benim ilk yaptırdığım yerde bile artık rapor kabul etmiyolar:KK43: gecen sene yaptırdık özelde dedik rapor çıkarttırsak uğraştığınıza değmez dediler ama bu sene yapcak bişi yok elimden geleni yapcam rapor için sizlerden de 4000 tlye yakın fiyatlar duyunca canım sıkılıyooo :KK43::KK43::KK43::KK43:

Merhaba canım.Arginmax a tedaviden önceki adetimle başladım.Günde 2 tane kullandım.Yumurta toplama gününe kadar.Ayrıca Folidoce de kullandım.Günde 1 tane.

kızlar arginmax nedir ben biosteron kullanıyorum tüp bebek öncesi bunun gibi bişi mi ??? benimkinde DHEA eksikliği için yazıo,, zübeyde hanımdaki doktor biz tüp bebek öncesi hastalarımıza tavsiye ediyoruz demişti de :KK17:

kızlar arginmax nedir ben biosteron kullanıyorum tüp bebek öncesi bunun gibi bişi mi ??? benimkinde DHEA eksikliği için yazıo,, zübeyde hanımdaki doktor biz tüp bebek öncesi hastalarımıza tavsiye ediyoruz demişti de :KK17:

Yumurta kalitesi için veriyorlar.Çeşitli vitamin ve minerallerden oluşuyor.

canım geliboluda doğru dürüst doktor yokki tüp bebekcisi olsun :KK14: artık özeller anlaşma yapmıyo benim ilk yaptırdığım yerde bile artık rapor kabul etmiyolar:KK43: gecen sene yaptırdık özelde dedik rapor çıkarttırsak uğraştığınıza değmez dediler ama bu sene yapcak bişi yok elimden geleni yapcam rapor için sizlerden de 4000 tlye yakın fiyatlar duyunca canım sıkılıyooo :KK43::KK43::KK43::KK43:

Bu topikte yawyaw nick li arkadaş Adana da yeni yaptırıyor raporla özelde.Ama ne kadar indirim oluyor bilmiyorum.

Kızlar sonucu açıklıyorum 91,99 pozitifffffffff

aynı benimki gibi olmuşsun.tebrik ederim.ama mutlaka progeston isimli ilaça doktoruna danışarak başla.ben günde 3 tane 200 mg alıyordum.kanaman devam ederse de korkma.bak ben 8. haftayı devirdim.inşallah senin de devam eder.haa bir de çalışıyorsan mutlaka rapor al.ben 2 haftadır raporluyum.tekrar hayırlı olsun

Son düzenleme:
Kızlar ne güzel ya.İnanamıyorum.Her gün güzel bir haber alıyoruz.Umarım hep böyle devam eder.Sonra yeni bir topik açarız. 2013 Haziranda hamile kalanlar diye.

kızlaaaar çok tşekkür ederim. Anlatamam size arkadaşım baktı ilk sonuca bana dönüp bakınca anladım elim ayğım boşaldı birden hiç bu kadar heyecanlanacağımı düşünmüyordum. Hastanedekiler de istemiyorum da o yüzden ağlıyorum sanmışlar :)))

X