haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Canıımm çok heyecanlisin Dimi bende ikinci tahlili yaptiracagimda heyecandan ellerim buz gibi olmuştu ama sasiracak kadar ıyi bir sonuç alacaksın inşallah çünkü değerin ikiz gibi masallah :KK16::KK16::KK16::KK16:

evet canım en az ilki kadar hececanlıydım sen daha iyi anlarsın..ne olcam böyle bilemiyorum..225 çıktı bu kez ikiye katlamış ama inşallaah daha da artar ben 300 falan bekliyodum bilmiyorum inşallah iyidir..doktor çoğul gibi gözüküyo dedi inşallah ikizdir inşalllahhhh..

evet canım en az ilki kadar hececanlıydım sen daha iyi anlarsın..ne olcam böyle bilemiyorum..225 çıktı bu kez ikiye katlamış ama inşallaah daha da artar ben 300 falan bekliyodum bilmiyorum inşallah iyidir..doktor çoğul gibi gözüküyo dedi inşallah ikizdir inşalllahhhh..

225 10. Gün değerin Dimi bildiğim kadarıyla. Yani katlanmalar her zaman aynı.olmuyormuş benimde 9. Gün 209 du biliyorsun doktor çok iyi sonuclarin demişti. Bide su ağrılarım geçse, 5 dk da bir wc ye gidip bakmasam çok rahat edeceğim

doktor progestan iğneyi kapsülle değiştirdi ama ağızdan olan kapsülü vajinadan alcaksın dedi kullanan var mı arkadaşlar..iğneden kurtuldum çok şükür ama iki gün daha iğne sonra kapsül..

çiçee burnunda hamişlerim benim :KK16::KK16: b unlar çoookkk normaaallll şeyler şimdi sizin içerdeki pıtırcıklar rahimde kendilerine yer açmak için çabalıyorlar :KK34: bolbol yatın dinlenin..yakında uykularınız olacak sonrasında koku hassasiyetinizle bulantılar başlayacak..Rabbim bu güzel tatlı duyguları herkese yaşatsın insallah.. :KK25::nazar::nazar:
evet kızlarr hamişligin tadını çıkarın ve bizlerede gün gün anlatın yaşadıklarınızı.

evet canımcımmm Allahıma bin şükür tedavimiz var :nazar::nazar: canım bu karyotip için (genetik test için) tekrarlayan düşükler yada 4-5 tüp bebek demesininn sonucu negatif olduğunda hasta isterse öyle yapıluyor..bu labatuvar..biraz pahalı olduğu için yazdıklarım gibi şartları var..inşallah sen ve eşinde böyle şeyler çıkmaz canım.. eğer merak ediyorsanız devlette yukarda yazdığım şartları var ama özelden kişi başı 1000tl verip öğrenebilirsiniz.. devlette 45 günde çıkıyor ama özelde ne kadar sürede çıkıyor bilmiyorum..
bu tüp bebek öyle bişey ki..derdim var diye üzülmüyorumm derdimin dermanı var diye seviniyorum aksine
:KK34: bir teknoloji dergisinde okumuştum gelecekte tüp bebek normal yolla gebe kalmanın yerini alacakmış.. tüp bebeğin yerinede kök hücreyle gebe kalma alcakmış.. bu küresel ısınma ...hormonlar insanlık giderek kısırlaşıyor farkında olmadan :KK50:
insallah canım benimmm insallah..hepimizz 9 ay 10 günleri görelimm hayırlısıyla.. :KK25: ahh ahhh canımmm işte meleklerime olan özlemime bende şefaatçilerim beni bekliyorlar diye kendimi teselli ediyorum işte :KK43::KK43:

bende inanıyorum biz dünyanın dengesini bozuyoruz oda bizden intikam alıyor bizim dengemizi bozarak..

hmm anladım sanırım pgtye gerek kalmayan bir yontemmiş hatta..yani pgtnin bir üst seviyesi.. dediğin gibi sonu güzel olsun ..keşke dememek için insan herşeye razı geliyor.. hayırlı olsun tedavin şimdiden :KK16::KK16: Allah kısmet ederse hayırlı haberlerini alcaz insallah burda:nazar:n :nazar::nazar:

yazıp yazıp siliyorummm ne diyeceğimi bilemedim canım yaaa çok üzüldümmm :KK43::KK43: hayırlısı buymuş demekten başka çaremiz kalmıyor böyle zamanlardaa ::KK43:(( geç olsun da güç olmasın canım benim yaaaa :KK43::KK43: ne olursa olsun umudunu kaybetme.. incir yiyebilirsin çok faydası var..civanperçemi içebilirsin.. (ben normalde adet öncesi içerdim çok faydalıymış biz kadınlara ) ...

melekcimmm canımmm :KK43: üzülmee lütfeeeennn .:KK50::KK19:.. belkide stres yaptın kimbilir.:KK34::KK5:. ondan gecıktı bu ay :44: şimdi tedavin başlayacak moralini bozma canım pozitif olmalısın..Rabbim hakkında hayırlısını versin insallah .. ve insallah bu haziran ayı senin ayın olur ve bebişin göbüşüne konar canım benimm :KK16::KK16::nazar:

kelebekcim bende arjin gibi dusunuyorum hemen moralini bozmaaa belkid e yerleşme kanamasıdır.. emin misin regl olduğuna :26:
kelebekciğim

kızlar transferim oldu bugun. bebişleri göbüşüme koyup evde dinlenmeye çekildim.7 gün raporda aldım,doktor bugun dinlendikten sonra iş hayatınızada dönebilirsiniz dedi ama riske atmak istemedim.

destinacım, bebişlerini göbüşlerine alan arkadaşlarım bu aşamadan sonraki tavsiyelerinizi bekliyorum..
hayırlı olsun arkadaşım dinlen güzel güzell

Arkadaslarrr bugun tedavimin 7.gunu giitik doktoraa veeeee cumartesii opum var cokk heycanliyim rahim kalinligim 10 yunurtalarimda e2 iyiynis saat 10 topluycaklar.... buyuk ihtimalll pazartesi koyarz dedi hemde 2 taneeeee
hadi hayırlısı arkadaşım..

Maselef yine olmadı :KK43:( Test yaptırmaya gerek kalmadan sabah kalktığımda adet olduğumu gördüm. Bekleyenler inşallah hayırlısıyla mutlu sonuca ulaşırlar. 4 aşılama,2 tüp bebek bu kadar sıkıntı yok olmuyor işte.Kendimi toparlamam uzun sürecek gibi.
cnm bak gördünmüü boşa stres yapıosun bebişlerinseninle daha dikkat istiyor annesi:)

Selam merak eden arkadaşlara durum bildiriyorum 
08.06.2016’da tedaviye başladım.
gonalf 150 ve merional 2 toz bir sıvı şeklinde 9 gün kullandım
16.06.2013 yumurta çatlatma iğnesi ve Salı 18.06.2013 de OPU oldu.
Opudan sonra progeston ve histam iğne oluyorum. Folibol ve coraspin verdiler.
Bugün haber bekliyorum 4 döllenmiş yumurtamız vardı  yumurtaların durumunu ve
Transfer tarihini söyleyecekler.
Çok heyacanlıyım 

İşten hızlıca yazdım imla kuralları ve bozuk cümleler için kusura bakmayın :p
hadi bakalım hakkında hayırlsı inş bebişlerini alıp geleceksin.

Kızlar bugün ilk iğnemi yaptım hadi hayırlısı :KK16:
rabbim utandırmasın bebişlerimizi sağlıcakla versin inş

kızlar kızlar hamile gibiyim sanki ya bizim olduğumuz ilçede kan haftada bir kan verilebildiği için başka bir birime gittik kan verdim sonuç yarın ya da pazartesi dediler ama kadın doğum doktoru ultrasonla bir bakayım dedi ve gölge gibi bir kese görüntüsü görünüyor ama tam net değil kan sonucunu bekle dedi bende dayanamayıp evde gelip test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı belli belirsiz sevineyim mi ya bu kadar kısa zamanda kese görünürmü ki yani 3+4 günlük iken. bende gördüm ya çok tatlı arama motorunda da baaktım sanki kese gibi

vee süpper bir haber daha şafakcıgım ve senn.. mevlam kucaklarınızada almayı nasip etsin inş.. :118:kızlar ben bu topiğe bayıldım..süperiz yaa.. inş bende temmuzdda böyle hayırlı haberler verebilirim

225 10. Gün değerin Dimi bildiğim kadarıyla. Yani katlanmalar her zaman aynı.olmuyormuş benimde 9. Gün 209 du biliyorsun doktor çok iyi sonuclarin demişti. Bide su ağrılarım geçse, 5 dk da bir wc ye gidip bakmasam çok rahat edeceğim

evet 10.gün değerim,ağrılar bende de var çok huzursuz ediyo ne zaman geçer aceba??

11.gün kaçtı senin baktırmışmıydın..

doktor progestan iğneyi kapsülle değiştirdi ama ağızdan olan kapsülü vajinadan alcaksın dedi kullanan var mı arkadaşlar..iğneden kurtuldum çok şükür ama iki gün daha iğne sonra kapsül..

Ben kullanıyordum canım. benim de tamamen tersi oldu kapsülü iğneyle değiştirdi :))) sabahki kanamadan dolayı muhtemelen. vajinal kullanılması banada garip geliyordu da öle daha etkiliymiş mide emilimi sırasında mide asitlerinden dolayı etkisi azalıyormuş galiba. Sorun yok ne ultrason aletleri girdi :)) tıkıştırıver :KK17:

Kendini boşu boşuna üzdün canım. Bize de umut oldun. Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah sağlıkla...

11.gün kaçtı senin baktırmışmıydın..

Evet canim 488 di.doktor daha baktirma dedi. Doktor muayne ettimi seni? Bide sanki her an karın bolgende birşeyler oluyor gibi batmalar, acı, hassasiyet oluyor mu. Bazen öyle oluyorki eyvah adet oluyorum diyorum.. Bide progestan tablete mi devam dedi doktorun hani böyle minik yumurta şeklinde ben kullanmistim ondan

Ben kullanıyordum canım. benim de tamamen tersi oldu kapsülü iğneyle değiştirdi :))) sabahki kanamadan dolayı muhtemelen. vajinal kullanılması banada garip geliyordu da öle daha etkiliymiş mide emilimi sırasında mide asitlerinden dolayı etkisi azalıyormuş galiba. Sorun yok ne ultrason aletleri girdi :)) tıkıştırıver :KK17:

ay çok hoşsun çok güldüm:)))))))))))

Evet canim 488 di.doktor daha baktirma dedi. Doktor muayne ettimi seni? Bide sanki her an karın bolgende birşeyler oluyor gibi batmalar, acı, hassasiyet oluyor mu. Bazen öyle oluyorki eyvah adet oluyorum diyorum.. Bide progestan tablete mi devam dedi doktorun hani böyle minik yumurta şeklinde ben kullanmistim ondan

ya burdaki(memlekette) gittiğim doktor 1500 ü görene kadar bakcaz dedi bende kan mı kalır o zamana kadar doktoru mu değiştirsem aceba..bi de kese ye baktı daha görünmüyo haftaya görünür dedi ama 4 haftalıkları gören var..daha önce dana kadar çikolata kistimi de görmemişti..bilmiyorum ya..çocuk 3 aylık olurmuş görmezmiş hala:) ne bliyim şüpheye düştüm..burası da küçük yer iyi doktor bulunmuyo..

evet iğneden tablete geçti jel kapsül yazıyo beyaz nohut gibi bişey..

Zaten kendi kendine kayıp gidiyor canım , daha kullanışlı.

Aman yalan mı sanki. :)) Şu çektiğimiz eziyetin onda birini çekmezdi erkekler baba olmak için. Yani bu yetenek onlara verilseydi. Biz kadınlar ağlasak da sızlasak da erkeklerden daha güçlü ve dirençliyiz emin olun.

ya burdaki(memlekette) gittiğim doktor 1500 ü görene kadar bakcaz dedi bende kan mı kalır o zamana kadar doktoru mu değiştirsem aceba..bi de kese ye baktı daha görünmüyo haftaya görünür dedi ama 4 haftalıkları gören var..daha önce dana kadar çikolata kistimi de görmemişti..bilmiyorum ya..çocuk 3 aylık olurmuş görmezmiş hala:) ne bliyim şüpheye düştüm..burası da küçük yer iyi doktor bulunmuyo..

Hamilelikte hep aynı ve güvendiğin doktorla devam etmek çok önemli. Ama arada sırada başka doktorlara da görünmek gerek. Kendi doktorunun göremediği şeyleri görebilir. Birkaç arkadaşımın başına geldi.İçin rahat etmiyorsa iyi ya da kötü deme başka bir doktora da görün canım.

Aman yalan mı sanki. :)) Şu çektiğimiz eziyetin onda birini çekmezdi erkekler baba olmak için. Yani bu yetenek onlara verilseydi. Biz kadınlar ağlasak da sızlasak da erkeklerden daha güçlü ve dirençliyiz emin olun.

Ben bizimkine hep diyordum cocuguda tek başıma yapcam sonunda diye. Öyle oldu denebilir yani anamdan emdigim süt burnumdan geldi :KK31:

Tamam kese görünmeyebilirde 1500 e gelene kadar bakıldığını ilk duydum.bazı doktorlar bir kere bakıp kese görmeye çağırıyor asıl olan ultrasonda görmekmis. Cikolata kistini de görmediyse degistir güven eksikliği oldumu olmaz çünkü :KK31:

X