haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Canım test günüm cumartesi zaten ben de heyecandan erken yaptım :)) ben şimdi dışarı çıkıyorum burda baka baka bayılıcam. Sabahtan beri bişey yiyemedim. Dönerken hastaneyede uğrayayım.Kızlar çok dua edin. Allah hepinizden razı olsun

Canım test günüm cumartesi zaten ben de heyecandan erken yaptım :)) ben şimdi dışarı çıkıyorum burda baka baka bayılıcam. Sabahtan beri bişey yiyemedim. Dönerken hastaneyede uğrayayım.Kızlar çok dua edin. Allah hepinizden razı olsun

Hadi hayırlı haberler getir bize dualarımız seninle canım

neee 7 ay mııı???? yok artık bende öleyim o zamannnn:KK43::KK43::KK43: bende aşılama aramazlar rezerv az zaten fsh yüksek ama diğerlerini elimden geldiğince toparlamaya çalışıyorum :KK43:((

Canım ben özelde yaptırdım.Sadece tüp bebek 3500 , sperm testi 200, transfer testi 300, ilk muayene 150 aldılar.İlaçlar da 2000 civarı tuttu.Ama ben ilacı fazla almak zorunda kalmıştım.Bana puregon 300 lazımdı piyasada sadece 900 lük kalınca 900 lük almıştım.600 ünite merkeze verdim.Durumu kötü olanlara versinler diye.Merkez 2000 i peşin aldı.Kalan ödemeyi kredi kartına 3 e böldü.

ayy bu cuma halamlar gelcek evime yatıya... dua ediyorum bende hastaaa olmayayımmm diyeeee..haberleri yok çünkü..durduk yere 1 ay daha ertelemeyeyim.. ertelenirse kalırım ağustosa :KK5::KK5:

canım sen kimseye demedinmi en iyisini yapmışsın haa hatırladım şu bahsettiğin halan bebeğin tutunamadığına değilde paraya acıyan aman söyleme :KK20::KK20::KK20:

merhaba canım ben devletteyim.. ege üniv tıp fak hast. yaptırıcam..

sadece tüp bebeğe ödeyeceğimiz fiyat 4500tl

kız devlette daha ucuz olur sanıyodum bizde hastaneye 4250 tl verdik şaşırdım valla :KK53::KK53::KK53:

Maselef yine olmadı :KK43:( Test yaptırmaya gerek kalmadan sabah kalktığımda adet olduğumu gördüm. Bekleyenler inşallah hayırlısıyla mutlu sonuca ulaşırlar. 4 aşılama,2 tüp bebek bu kadar sıkıntı yok olmuyor işte.Kendimi toparlamam uzun sürecek gibi.

canım üzüldüm ama lütfen umudunu kaybetme bebişinin zamanı gelmemiş demekki :KK19::KK19::KK19::KK19:

Canım ben özelde yaptırdım.Sadece tüp bebek 3500 , sperm testi 200, transfer testi 300, ilk muayene 150 aldılar.İlaçlar da 2000 civarı tuttu.Ama ben ilacı fazla almak zorunda kalmıştım.Bana puregon 300 lazımdı piyasada sadece 900 lük kalınca 900 lük almıştım.600 ünite merkeze verdim.Durumu kötü olanlara versinler diye.Merkez 2000 i peşin aldı.Kalan ödemeyi kredi kartına 3 e böldü.

canım bende geçen sene özelde yaptırdım 6000tl tutmuştu ama bütün yıl çalışıp biriktirmiştik kimseye muhtaç olmamıştık :KK43:( ama şimdi biriktirdiğimiz parayı yatacak yeri olmayan bi pislik birine kaptırdıkk dolandırıldık şuan devlette yapmaya çalışacam inş rabbim bütün işlerimizi denk getirir inşşş!!!!

canım bende geçen sene özelde yaptırdım 6000tl tutmuştu ama bütün yıl çalışıp biriktirmiştik kimseye muhtaç olmamıştık :KK43:( ama şimdi biriktirdiğimiz parayı yatacak yeri olmayan bi pislik birine kaptırdıkk dolandırıldık şuan devlette yapmaya çalışacam inş rabbim bütün işlerimizi denk getirir inşşş!!!!

Umarım canım.İnşallah tutar.Hangi şehirde yaşıyorsun?

9.gün 56
11.gün 155
Kaç gündür bakamadım, biraz okuyayım. Dileyip isteyen herkese rabbim tez zamanda nasip etsin, yüzlerini güldürsün hayırlısıyla inşallah. Hamişler de (bizde) hayırlısıyla kucağımıza alalımm

canım çok sevindim tebrik ederim:KK52::KK52::KK52::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66:

sen 9. gün test yaptırmışmıydın niye ben hatırlamıyom yoksa bizemi demedin :44::44:

merhaba beni de ekleyin azeriyim ama tukiyede tuo bebek dusunuyoruz.eniyi merkez ve doktor dayardiminizi istiyorum tesekkurler:KK3:

canım sen kimseye demedinmi en iyisini yapmışsın haa hatırladım şu bahsettiğin halan bebeğin tutunamadığına değilde paraya acıyan aman söyleme :KK20::KK20::KK20:

kız devlette daha ucuz olur sanıyodum bizde hastaneye 4250 tl verdik şaşırdım valla :KK53::KK53::KK53:

Ben özelde yaptırdım. 3750 idi doktor bana kendi kendine (aşılama diye başladıkm tüp bebeğe geçtik ) indirim yaptı. Transfer 3250 tl ,tüm testler dahil. Onun dışında ilaçlar da 600 tuttu.onundışındaki ilaçları da kurumum raporsuz karşıladığı için ücret ödemedim. Eğer raporum çıkarsa transferin 1600 ünü ve kalan ilaçları sigortamdan geri alacağım.

X