haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

sabah yumurta toplama olmuştu şimdi tuvalete gittim baya kanama olmuş
normal olduğu yazıyodu verilen kağıtta
sizin de oldu mu
bir de 6 yumurta az değil mi ya

Az miktarda kanama olabiliyor bildiğim.6 yumurta da kaliteli olduktan sonra az değil. Benim bir arkadaşımın 6 yumurtası vardı 4 ü dollendi hepsi kaliteliymis ikisi donduruldu diğer ikisi ilede hamile kaldı. Uzme kendini Rabbim verecekse tek yumurta ile veriyor. Hiç yumurtası olmayan insanlar oluyor onlara dahi umut var..

sizin de oldu mu

Canim benimde dun oldu opu.Sadece bi iki damla kahverengi leke olmustu.Doktorum kanama eger adet kanamasi gibi olursa arayin demisti...

Yumurta sayin iyi canim yeterki kaliteli olsun...Sana lazim olan bi yumurta bi sperm.Cok olmasi kesin tutacak anlamina gelmiyor tatlim...

Arkadaslarrr bugun tedavimin 7.gunu giitik doktoraa veeeee cumartesii opum var cokk heycanliyim rahim kalinligim 10 yunurtalarimda e2 iyiynis saat 10 topluycaklar.... buyuk ihtimalll pazartesi koyarz dedi hemde 2 taneeeee

Hayırlı olsun canım.. Zaten anlatmislardir sana ama ciddi kendini yatağa baglama ben yattim kalktım dolaştım abartmadan. Rabbim hayirlisi ile evlatlarını sana baglasin. Inşallah çok güzel sonuclar alırsın.he bide bence olumsuz yazıları okuma etkiliyor insanı

sizin de oldu mu

Merhaba canim. Benim de bu sabah opum vardi. Kanama olmasi normal canim bana oyle dediler kagitta da yaziyor zaten. Yarina gecer buyuk ihtimal. Benim de devam ediyor kanamam azar azar. Ama narkozun sarhoslugunu hala tam olarak atmis degilim. Agzimda da kotu bir tat var gecmedi. Sende var mi boyle seyler? Yumurta sayin da iyi insallah kaliteli olurlar, benim de 9 yumosum var..hakkimizda hayirlisi olsun insallah canim

hayırlısı olur inşallah sonuçları da beraber öğreniriz
ben de narkoz etkisi yok ama kendimi çok şiş hissediyorum göbeğim kocaman
azar azar ağrı da var

hayırlı olsun canım
Rabbim hayırlı haberler duyursun:))))))))))

kızlar tedavinin başında iğneler olurken ilişki serbest mi ((((((

hayırrrrrrr:
sperm kalitesi bozulur o zaman canım.

sizin de oldu mu
az değil tatlım:)
benim 5 yumoş vardı,1 i yeterli olgunluktta değildi.kalan 4 ü de döllendi çok şükür.şimdi gün sayıyorum

canım üzme kendini .hayırlısı olsun inşallah gelecek ay daha iyi olur yumoşların.

ben de uzun protokol tedavime başladım kızlar.hangi aya geliyor bilmiyorum bu aya mı yazmalıyım yoksa temmuza mı :))
lucrin iğnemin 7. günü bugün hasta olmam gereken gün ayrıca.ama olmadım bekliyorum acaba kaçıncı iğnede adet oldunuz??

Arkadaslarrr bugun tedavimin 7.gunu giitik doktoraa veeeee cumartesii opum var cokk heycanliyim rahim kalinligim 10 yunurtalarimda e2 iyiynis saat 10 topluycaklar.... buyuk ihtimalll pazartesi koyarz dedi hemde 2 taneeeee

benimkiyle aynı benimde 10 mm deyki rahim kalınlığı ve pzt transferim olacak ve 2 tane :13:

hayırlı olsun:)
iğnelere adetin2. günü başlanıyor canım.ama benimki kısa protokoldü o yüzden fark eder mi bilmem:)

merhaba arkadaşlar..öncelikle hepinizin tedavisi şimdiden hayırlı olsun. İnşallah bebeklerimiz bekletmeden gelir.ben de bu yolda çok mücadele verdim. 23 ay sonra tüp bebek tedavi aşamasındayken doğal yolla hamile kaldım.elimde tüp bebek iğnelerim var.bu iğneleri hamileliğimin bitiminde gerçekten ihtiyaç sahibi birisine hayrına vermeyi düşünüyorum.bebeğime dua etsin yeter.sizlere sorum şu..elimde fazla iğne olduğunu düşünüyorum.niyetim iki kişiye birden yardımcı olmak.siz kaç kutu iğne kullanmıştınız?yani iğneleri iki kişiye paylaştırabilirmiyim acaba?
benim elimde gonal f 300 flakon 10 kutu
cetrotide 7 kutu var.sizin kullandığınız dozlar neydi?ayrıca 1,5 kutu menagon ve 3 tane ovitrelle var.bunlar iki kişiye tüp bebek için yeterli mi? yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…