haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Caniim merhaba hosgeldiin tekrar aramizaa galiba lucrin reglin 21. Gunu baslaniyo yani o tamamen senin adet dongune bagli diye biliyorum. Diger ignelere zaten 2 yada 3.gun baslicaksin

* göğüs ve göğüs uçlarınızla oynamayın bu rahimde kasılmaya ve düşüğe sebep olur...

* bi süre ev işlerinden uzak durun.. ütü yapmayın.. çamaşır asmayın..

* gerilmeyin.. hızlı ve ani hareketlerden kaçının..

* ha düştü düşecek diye gibi olumsuzlukları aklınızdan çıkarın bu beyne olumsuz sinyal gönderiyormus Allah korusun olmadık zamanda düşebilir bebişler sonra olumsuz düşünceler aklınıza geldiğinde elinizi göbüşünüze koyup salavatlar çekin..ayetel kursiler okuyun..yasini serifler okuyun..olumsuz düşünmeyinnnn

* maydanoz nane gibi bitkileri artık tüketmeyin.. bitki çaydalarına veda edin...

* eşiniz ilişki esnasında korunsun ki spremler rahmin kasılmasına sebep olmasın (prez.. kullansın yani) ascık özel oldu k.bakmayın.

ayy bu cuma halamlar gelcek evime yatıya... dua ediyorum bende hastaaa olmayayımmm diyeeee..haberleri yok çünkü..durduk yere 1 ay daha ertelemeyeyim.. ertelenirse kalırım ağustosa

gonal f sanırım 3 kutu kullanmıştım.225doz*10 gün cetrodite sanırım 10 kutu ondan gitmiştir günde 1 ovirelle çatlatma iğnesi bir tane de ondan gitmiştir menapur kullandım 1 tüp de ondan kullnadım sanırım ..yani çoook fazla ilaç almışınız niye bu kadar çok aldınızz?? hayır için vermen çok güzel Allahım kabul etsin bebişine sağlık olarak geri dönsün inşallah..Bence gonal f 3 kişiye yeter..İstersen ayrıca bi başlık aç..tüp bebek merkezien yolun düşerse durumu çok kötü olanlar dek geiyo orda..

transferimin 10. günü Allahım inşallah nice 10 günler gösterir..2.kan testini vermeye gitcem çok korkuyorum sevincimizin yarım kalmasından..Hayatımda ilk defa bi pozitif idrar testi görmek istedim,kan testi yaptırmama rağmen ikinci çizgi resmen zorla çıktı ve silik..şöyle babalar gibi bi ikinci çizgi göremedim..Neyse kan iyi çıkar da inşallah şu içimdeki sıkıntı gider..

Esraberat canım senin için dua edeceğim. Ben bile heyecanlandım. Olumlu sonuç duymaya ihtiyacımız var . Hadi kooşş :)

kacinci gun tranferi oldu

Inşallah hersey güzel gider arkadaşım benim 2. Günüm crinone jel kullanıyorum ama beyaz akıntım oluyo biraz normalmi acaba

merhabalar, Dün opu oldu. 5 yumurtadan 4 tanesi döllenmiş. yarın transfer günü belli olacak.
43 yaşındayım . En fazla kaç emriyo transfer oluyor 2 diye okudum amA...

deticim ablaniz benim demistim ama benim de ablam cikti. sonuc süper Yüce Rabbim insallah bebislerini kucagina almayi nasip eyler. muhtemelen sana 2 tane transfer edeceklerdir. TR'de kisitlama var ama ben Almanya'da son denemede 3 tane almistim. hayirlisi canim.

canım hopecum yaşadığım onca sıkıntıdan stresten sonra şu günüde gördümya çok şükür :26::26::26::26:

şimdiiiii hadi bakalım yandan hobaaaa coş kudur

bebegim sen herseyin en güzeline layiksin. üzüldün yiprandin ama sonucta ödülünü aldin.

telas yapma doktorun birsey yok derse yotur. bu tip agrilari iy olarak düsün. bebislerine sana daha da tutunmaya clisiyor ve rahmin bebislerine yer acmak ve iyi bir yuva saglamak icin kendini hazirliyor. yani bu agrilarin hepsi iyiye isaret

Arkadaşlar dün transferim oldu 2 tane 8 hücreli.... yalnız transferden sonra1 buçuk saatlik yola çıktık dr hiçbirşey olmaz dedi ama ben korkuyorum dünden beri yatiyorum ya belim ağrıdı yatmaktan

hayirli ugurlu olsun. seyahat falan hic önemli degil. ucak yolculuguna cikip da hamile olanlar da var. stres yapma yeterki

senin adina cok üzüldüm. bu arada 27 yumurta birhayli yüksek bir sayi. hormon cok mu verdiler sana. genelde cok hormon ile asiri uyarilan yumurtalar kalite bakimindan da pek iyi olmuyorlarmis. inallah bir sonrakinda daha iyi sonuclar alirsiniz. unutma 1 tane olsun bebisin olsun.
mrb arkadaslar sonucumu haber vereyim dedim maalesef regl oldum bugun daha test ble yapamadan :-((( hamile arkadaslar varmis hayirli ugurlu olsun allah sag salim kucaginiza almayda nasip etsin ins....

canim benim cok üzüldüm. hayirlisi olsun. insallah bir sonrakinde bebisine kavusursun.
kızlar tedavinin başında iğneler olurken ilişki serbest mi ((((((

tabii ki serbest neden olmasin ki. sadece yumurta toplamanin 3 gün öncesine kadar serbest. yumurta toplandigi gün esin de sperm verecegi icin 3 günlük birikim iyi olur diyor doktorlar. onun haricinde herhangi bir kisitlama yok.

sabah yumurta toplama olmuştu şimdi tuvalete gittim baya kanama olmuş
normal olduğu yazıyodu verilen kağıtta
sizin de oldu mu
bir de 6 yumurta az değil mi ya
önemli olan yumurta sayisi degil kalitesidir. örneklerde de ispatlanmistir. niceleri var tek bir yumi, tek tasiyla hamile kalan ve niceleri var 15 yumi ile sonuca gidemeyen. sayi güzel insallah kaliteleri de cok güzel olur.

Maselef yine olmadı ( Test yaptırmaya gerek kalmadan sabah kalktığımda adet olduğumu gördüm. Bekleyenler inşallah hayırlısıyla mutlu sonuca ulaşırlar. 4 aşılama,2 tüp bebek bu kadar sıkıntı yok olmuyor işte.Kendimi toparlamam uzun sürecek gibi.

Allah hayırlısını versin daha vakti saati var demek ki...

9.gün 56
11.gün 155
Kaç gündür bakamadım, biraz okuyayım. Dileyip isteyen herkese rabbim tez zamanda nasip etsin, yüzlerini güldürsün hayırlısıyla inşallah. Hamişler de (bizde) hayırlısıyla kucağımıza alalımm

şafakcım elbette çok zor bir durum ama ne olur metanetli ol rabbim bu ağır sınavın arkasından senin için çok güzel şeyler hazırlamıştır ne olur isyan etme canım her halde rabbime şükret şükretmek için o kadar nedenimiz varki kimilerine göre bu da neki unutmaki bu yaşadıklarında senin için çok büyük ecirler vardır inş bidahakine olur dua etmekten başka çaremiz yok

kızlar bizim olduğumuz ilçede kan testi haftada bir gün olduğu için diğer hafta ancak yaptırabileceğim bu gün 9. günüm acaba yarın ilk idrarla yapsam çıkarmı

kızlar bizim olduğumuz ilçede kan testi haftada bir gün olduğu için diğer hafta ancak yaptırabileceğim bu gün 9. günüm acaba yarın ilk idrarla yapsam çıkarmı

dene canım çıkabilir ya da benim gibi git bir düzine idrar testi al her sabah yap:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…