haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

esraberat çok mu sancın vardı. Benim de ara ara yoğun ağrılarım oluyor bacaklarım zonkluyor kasıklarım ağrıyor. Ha geldi gelecek diyorum ikide bir kontrol ediyorum. :18: şu perşembe bi geleydi.

evet canım çok sancım vardı heran olacak gibi..bacaklarım çekilir benim halsizleşir buzdolabının soğuğundan bie karnım ağrır hepsi vardı..

çok geçmiş olsun arkadaşım geç olsun güç olasın varsın bi dahaki aya olsun..olumsuz sonuç çok daha zor.. arı sütü bal polen sabah aç karnına transfere kadar dövülmüş çörek otu aslanpançasi çayı( hormonları düzenliyor)transferden sonra bırak ama,ceziv kavrulmamış badem taze fındıkkarpuz çekirdeği kabak çekirdeği tavsiyem..zaten biliyosundur ama yine de yazıyım... hayırlısı olsun canım

sagol canim.gercekten uzulmuyorum hayirlisi boyle diyorum beslenme derken neye dikkat edelim.mesela tecrubeleriniz varsa bilgi edinmek isterim tesekkur ederim

Canım merak ettim bu aşamaya kadar yaptığınız harcamalar ne oldu ? tekrar aynı ücreti ödeyecek misiniz. Bi de ben sana bal,tarçın,çörekotu karışımını tavsiye ederim. benim de bu denememde yumurtalarım geç gelişti ilaç düzeyi azdı baktım olmayacak başladım hemen doktor ilaçları artırdı ben de karışım derken şükür 17 tane oldu. Çörekotunu çektir toz haline getirt baharatçıda. İstediğin oranda bal,tarçın,çörekotu karışımı yap. 2.günden itibaren git gel ye aklına geldikçe. ben inan son ik günde iki kase bitirmiştim. aman yeterki olsun dedim.

evet canım çok sancım vardı heran olacak gibi..bacaklarım çekilir benim halsizleşir buzdolabının soğuğundan bie karnım ağrır hepsi vardı..

Esraberat benim de bugün bacaklarım çeliliyor. Oturmaktandır diyorum ama sende de olmuş. Ne zaman bu ağrı ve çekilmeleri yaşadın?

yok canim bi dahakine de 5.gunu bekleyecek bence boylesi iyi laboratuvarda gormesi problemi goruyor en azindan demekki dogal ortamina konsada icerde ayni sey olacak boyle gorulmesi daha iyi gibi geliyor bana

yok canim bi dahakine de 5.gunu bekleyecek bence boylesi iyi laboratuvarda gormesi problemi goruyor en azindan demekki dogal ortamina konsada icerde ayni sey olacak boyle gorulmesi daha iyi gibi geliyor bana

Aynı olmaz yaaa. Deme kız öyleee. O zaman benim şuan içimdeki de tutmaz. Merak ediyorum sırf senin için de sonucumu yazacağım :)

Zaten 5. günü tarnsferi daha ii. Çünkü 5. ve 6. günler rahmin iç tabakasına tutunuyor. Ve dış gebelik ihtimali de düşük. Hayırlısı olsun tatlım. Doktorlarımız daha iyisini bilirler. Bizim başarımız onların da başarısı tabi ki:) Hepsi çok çalışıp çabalıyorlar. İnşallah en yakın zmanda anne olursun :=)

Arkadaşlar cumartesi yada pazar günü yumurta toplama işlemi yapılacak.Tedavi merkezim Bursa pembe mavi, şimdilik 6 yumurta var.Haftaya da transferim olacak.Şans dileyin:))

mrb arkadaslar sonucumu haber vereyim dedim maalesef regl oldum bugun daha test ble yapamadan :-((( hamile arkadaslar varmis hayirli ugurlu olsun allah sag salim kucaginiza almayda nasip etsin ins....

canım sen de çift çizgiyi görmüşsün tebrikler kaçıncı günün kanda da baktırsan çıkar aslında

kizlar bana 2.gun embriyosu transfer edildi iki tanw biri dort hucrelu biri dorde bolunmek uzere olan iki hucreli embriyo sansim var mi ne dersiniz

mrb arkadaslar sonucumu haber vereyim dedim maalesef regl oldum bugun daha test ble yapamadan :-((( hamile arkadaslar varmis hayirli ugurlu olsun allah sag salim kucaginiza almayda nasip etsin ins....

canım benim, inan çok üzüldüm inşallah çabuk atlatır ve yeniden tedaviye başlarsın canım

kizlar bana 2.gun embriyosu transfer edildi iki tanw biri dort hucrelu biri dorde bolunmek uzere olan iki hucreli embriyo sansim var mi ne dersiniz

canım neden şansın olmasın ki bu iş hiç belli olmuyor inan sen kendine iyi bak ve olumlu düşün bebeğinin seninle olduğunu unutma o da sana sımsıkı tutunsun

cnm benim hiç üzülme.zamanı gelnce olcak.bak benim 2 tüp bebek 1 dondurulmuş transferim oldu.sonuç negative.şimdi yeniden beklemedeyim.allah ol dediyse olcak hepimizinki.kendini üzme ve bol dua et.en önemlisi ooooo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…