haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

mrb kızlar.... transferini olan arkadaşlar neler yapıyosunuz bakalım, sürekli yatarak mı geçirmek lazım benim bugün 3.günüm hiçte yatmıyorum evin içinde dolanıyorum oturuyorum, hatta akşama da pazara çıkmayı düşünüyorum, yatınca daha çok stres oluyorum sanki vakit geçmiyor.. tabii ani hareketler ağır işler yapmıyorum, yaptığım tek iş yemek, oda olmasa patlarım herhalde.....

Benim de 2. günüm.Evin içinde dolanıyorum ama daha dışarı çıkmadım.Televizyon izliyorum, internete takılıyorum.Zaman geçmiyor.Yata yata belim ağrıyor.

kizlaaar malesef aranizdan ayriliyorum bugun transferim.odugunu aoylemistim sizlere 11 embriyomun da cok iyi gittigini soylediler nasil umutla gittim 2 litre suyumuda ictim doktor bey bu ay transferi uygun gormedi cunku son iki gunde embriyolar kotu gitmis yapmasak daha iyi dedi cunku bu embriyolar seni asla gebe birakmaz dedi aslinda 8e bolunmus ama blast asamasinda basarili olamaislar olsun hayirlisi boylesir baska ilcalr verdi lucrin falan embriyo kalitesini artirarak yapalim dedi sizleri yinede takipte olucam hepinizin guzel haberlerini bekliyorum banada bol dua edin haziran annesi bolumunden cikmak zorundyim artik hepinizi optuuuum

Önemli olan olumlu sonuç almak canım.Transfer olsaydı sonuç negatif olsaydı daha çok üzülürdüm.İnşallah gelecek ay tutar.

Benim de 2. günüm.Evin içinde dolanıyorum ama daha dışarı çıkmadım.Televizyon izliyorum, internete takılıyorum.Zaman geçmiyor.Yata yata belim ağrıyor.

Ben de hiiç sürekli yatmadım .İş için 10 gün rapor aldım.Transferimin 3. günü. Oturuyorum genelde. Kayınvalideme geldim.Arada 1-2 saat uyuyorum. Uzun oturuyorum,uzanıyorum. Oturuyoruz sohbet ediyoruz film falan izliyorum. Yemek falan yapmıyorum hiç. Oturduğum yerden domates falan doğruyorum. Kayınvalidemin annesi ve kardeşi geldi. Onlara söylemek istemedim . O nedenle şuan hep oturuyorum. Onlar iş yapıyorlar ben oturuyorum . Demişlerdir bu kız pek tembel :)

Zor tatlım. Şu an üzülüyorsundur çok. Üzüleceksin de . Ama sakın çaresiz hissetme. Sadece burcu koç olmaz da boğa olur :) Sen beslenmene çok dikkat et şimdiden. Eşin de çok dikkat etsin.

Karauslu34 bana yumurta kalitesi için GNC'nin arginmax diye bir ilacını kullandırdılar.Tedaviye başlayan herkese kullandırıyorlar.

Boş ver bebeğine kavuşta ne derse desinler.Tüp bebekle hamile kalan bir arkadaş 5. ayda erken doğum yapıp bebeğini kaybetmişti.Hiç unutmuyorum söylediğini bir gün önceden evini süpürmüş hep kendini suçluyordu.Önemli olan bebeğim evim pis kalsaydı sonra temizlenirdi ama bebeğimi bir daha geri getiremem diyordu.Bu süreçte her şeyi boş ver.İmajını sonra düzeltirsin.

Son düzenleme:
Önemli olan olumlu sonuç almak canım.Transfer olsaydı sonuç negatif olsaydı daha çok üzülürdüm.İnşallah gelecek ay tutar.

ins sagol canim herseyin hayirlisi ama ben sunu anladim ilk hekim secilirken en iyisini secmek ve surekli ona gitmek gerekiyor bulent hocayi cok seviyorum.isin ehli bir dojtor ama iste onceden ona gitmis olsaydim en azindan bi asama daha onden baslardim.olsun yinede uzulmuyorum doktorumdan ve hastanemden cok memnunum rqbbim hakkimizda hayirlisi neyse onu nasip etsin

canım hayırlısı olsun, doğru zaman değilmiş demekki, RABBİM hayırlı zamanda yavrularımızı nasip etsin bize...

Zor tatlım. Şu an üzülüyorsundur çok. Üzüleceksin de . Ama sakın çaresiz hissetme. Sadece burcu koç olmaz da boğa olur :) Sen beslenmene çok dikkat et şimdiden. Eşin de çok dikkat etsin.

sagol canim.gercekten uzulmuyorum hayirlisi boyle diyorum beslenme derken neye dikkat edelim.mesela tecrubeleriniz varsa bilgi edinmek isterim tesekkur ederim

amaaan.... isteyen tembel desin çok işti, zaten birilerini memnun edeceğiz diye kendimizi hırpalamıyormuyuz. ALLAH nasip etsin inşallah yavrumuz olsun da varsın adımız tembel olsun :)

Karauslu34 bana yumurta kalitesi için GNC'nin arginmax diye bir ilacını kullandırdılar.Tedaviye başlayan herkese kullandırıyorlar.

canim bilmiyorum ama benim.bastan beri cok guzel gidoyordu dusunsene 27 tane yumurta toplandi 17si olgun cikti ve 12 si dollendi bunlarin 10 tanesi de 8e bolundu ama diger 2 gun kotuye gitmeye baslamis yani boyle.olacagini doktor bey belki daha once benim bi denememi yqpsaydi bilirdi ama boyle.olunca bilemedi belki boule olacagini oda uzuldu bu asamadan sonra donmesine uzuldu hayirlisi olsun bence hayirlisi boyleymis diyoruz artik

sagol canim.gercekten uzulmuyorum hayirlisi boyle diyorum beslenme derken neye dikkat edelim.mesela tecrubeleriniz varsa bilgi edinmek isterim tesekkur ederim

Kansızlığına demir eksikliğine dikkat et. Sigara alkol tüketme hiç. Doğru beslen. Vitaminlerine dikkat et. Standart aslında her zaman olması gerektiği gibi tatlım. Benim özellikle yaptığım birşey yok. Hamileymişsin gibi beslen. :)

amaaan.... isteyen tembel desin çok işti, zaten birilerini memnun edeceğiz diye kendimizi hırpalamıyormuyuz. ALLAH nasip etsin inşallah yavrumuz olsun da varsın adımız tembel olsun :)
Öyle zaten tatlım :) Espri olsun diye söylemiştim. Ben sırtımı kayınvalideme verdim :)

unuturmuyum hiç nedemek belki ismini burda yazmamışımdır amainan olmayan kızlarhep aklımda benim.....zatende az önce adetim başladı cumaya randevu alıcaz bakalım inşbu son tedavilerimiz olur......yeni slagonum kızlar........umuda yolculuk başlıyor...........
canım 3 gün geçmişti normalde hiç geçmez ama bana umut olmuştu maalesef az önce geldi kırmızılar cuma gününe aldık randevuyu hakıkımızda hayırlı sı olsun

Benim de 18 tane toplanmıştı. 13 tanesini döllediler. 10 tanesi döllenmişti. 5. gün transfer edeceğim dedi. 5. güne 3 tane kalmış. 1 i ii çıktı ki 3. güne kadar hiç problem yoktu. Birini transfer ettiler ama dondurulacak hiç embriyom kalmamış. Ben de çok üzüldüm. Sanki bu da olmayacakmış gibi geldi. Deseydi ki 6. gün transferi yapacağım . O zaman benim de öyle olacaktı. Bazen olabilir canım.
Sonuçta kendi doğal ortamlarında değiller. Belki bir sonraki sefere 3. gün transfer yapar sana.

2.gün 3 kez çok sert ağrı gimişti kasığıma yemek yiyodum yutamadım ağzımda kaldı baya belirgindi.sonra birkez de birden beyaz bi sıvı geldi başka olmadı.sonra hiç bi belirti yok her şey adetle aynı..transferden sonra başladı canım7.8. günler kesin olmadı dedim hatta..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…