haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

merhaba cansu teşekkür ederim mesajın için,sadece tedavi bu değil mi?daha ilaç var,bana pgt var,hayırlısı...rabbim hepimizin yardımcısı olsun...sen başkent te mi deneyeceksin?orası nasıl?hulusi bey mi doktorun?kalabalık mı?

ben de öyleyim bazen çok oluyo aniden kalkınca ya da öne eğilince daha çok oluyo..dikkat et canım dinlen herkesta var sanırım..

Arkadaşlar dün transferim oldu 2 tane 8 hücreli.... yalnız transferden sonra1 buçuk saatlik yola çıktık dr hiçbirşey olmaz dedi ama ben korkuyorum dünden beri yatiyorum ya belim ağrıdı yatmaktan

canım bendede var aynısı adet sancısı gibi belim ağrıyo sıcak basıyom hamileliğin ilk aylarında normalmiş takma kafana (sağlam kaynaklardan öğrendim )

Canım sagolasin ya. Bu sabah uyandigimda çok şiddetli bir ağrım vardı karın agrisi. 10 dk falan geçmedi. Yani adet sancısı gibi değil baya kötü bir sanciydi. Eşime dedim ki gidiyor galiba bebekler. Tüp bebek doktorunu aradim. Zaten olur ağrılar ama sen endometriozis oldugun için daha coktur veya gazdan olabilir falan dedi.önemli olduğunu düşünmüyorum dedi ama gel bana anlat

Eğer ovitrelle iğnesi olduysan onda da hcg hormnonu var. Üzmek istemem sadece bir ihtimal hayal kırıklığına uğrama canım. İnşallah hamilesindir canım. Bence git hemen kan testi yaptır. Çok heyecanlanıp, hormonlarını ,kaslarını çok etkileme. İyi haberlerini bekliyoruz inşallah :)

Selam Arkadaşlar
yeni transferi olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun demek isterim benim gibi tedaviye yeni başlayan bu uğurda her şeyi göze alan arkadaşlara Rabbim bizimle inşallah bu sefer yüzümüz gülecek bu sabah itibariyle iğneme başladım sabah 7,30 akşam 19,30 olmak üzere 2 kere iğne yapıcağım bu benim 6.denemem olacak sanırım...:)) İstanbul Acıbadem Maslaktan Bülent Tıraşa gönderiyor doktorum umarım hakkımızda hepimiz için hayırlısı olsun....

İnşaallah öyle değildir de daha önceki denememde de ovitrelle vurmuştum ama resmen kocaman bir 0 çıkmıştı bırak idrarı kanda çıkmıştı. Ben de çok heyecanlanmamaya uğraşıyorum işe verdim kendimi yarına kadar sabredicem Allahın izniyle

Kızlar blastosist transferiydi benimkisi. Bugün transferimin 3. günü.Dün akşamdan beridir el ve ayaklarım uyuşuyor. Bu tarz bir belirti yaşayan var mı?

canım hamileliğin hayırlıs olsun Rabbim kucağına da almayı nasip eder inş evet senin sürecini okudum tek ümidim sensin canım ama senin ağrıların transferden sonramı başladı, benim ki hatta transferden önce başladı ve hiç aralıksız ara ara devam ediyor özellik le de sabah uyandığımda acı acı kendini gösteriyor çok korkuyorum. Senin ki ne zaman başlamıştı

maşallah cnm ya..ee madem tedaviside var inş hayırlı ve sağlıklı evlatlarına kucağına alırsın.. bizde böyle bişey varmı bilmiyoruz..

taşıyacaksın tabiki ve kucağında büyüteceksin tatlım. daha öncekilerde sizi yukarıdan izleyip mahşerde şefaatçiniz olacak inş..

cnm sperm azlığı korkulacak tanı değil gayet rahat olur ve ilk seferinde bebişine kavuşursun inşlallah cnm...
inş cnm bakalım bugün daha 16.günüm temmuzdaki adetimde başlanacak

cnm 1 tanesini alıp gelmişşsin ve inş şuanda canında can buluyor cnm.takma kafana hayırlısıyla 27 sinde güzel haberler vereceksin

Günaydın. Transferimin 9.günü dayanamayıp idrar testi yaptım. ikinci çizgi silik bir pembe çıktı. SEvineyim mi korkayım mı şaşırdım. Çok heyecanlandım.

waww cnm ya çok şükür çift çizgi gördün ve bebişin seninle inş yarın da kanda görürsün hatta inş ikiside senledir:) :118:

canım yaa çok şükür dualrın kabul oldu darısı kucagınada almaya ve sıradaki tüm arkadaşlara ve bana inş:)

transferim oldu bugun. 2 temmuz test gunum

hayırlısı cnm inş güzel sonuçlar alacaksın

Kızlar blastosist transferiydi benimkisi. Bugün transferimin 3. günü.Dün akşamdan beridir el ve ayaklarım uyuşuyor. Bu tarz bir belirti yaşayan var mı?

muhtemelen ilaçlardan kaynaklanıyordur. kullandığın ilaçların yan etkilerine bak ya tansiyon düşmesi ya da sinirlere etki eder.

canım korkma bende 8. gün kan tahliliyle hamile olduğumu öğrendim sonra 11. gün kan testini tekrarladım birde 13. gün tekrarladım doktorum 13. gün aradığımda bana 15 gün sonra gel keseye bakalım dedi buraya kadar herşey güzel ama bir sancı başladı aman Allah'ım öleceğim sanki adet sancısından daha şiddetli sabahın köründe sancıyla uyanıyorum ölecem sanıyorum bir gün iki gün derken yok dedim bu böyle olmayacak galiba benimki dış gebelik oldu bebek yanlış yere yerleşti dedim nasıl moralim bozuk canım sıkkın önümüzde bayram eşime dedim kalk bayram tatilinde hiçbir doktoru bulamayız ben galiba dış gebelik yaşıyorum hemen ilçemizdeki kadın doğumcuya gittik 4 haftalık felandı (son adet tarihine göre) alttan muayene ile zor güç gördük keseyi doğru yerdeymiş yavrum dış gebelik felan değilmiş bende yaşadım o sancıları korma canım.

muhtemelen ilaçlardan kaynaklanıyordur. kullandığın ilaçların yan etkilerine bak ya tansiyon düşmesi ya da sinirlere etki eder.

Bu kadar zor süreçlerden geçiyoruz. İnşallah güzel haberler alırız. Yoksa erkeklere embriyo transferi yapılana kadar bekleyeceğim :)

:13:
hayır genetik bir şey olduğundan değil bu yöntem de hücre bölünmeleri canlı yayınla izleniyomuş bölünme saatleri en düzenli olanları transfer ediyolarmış
işin aslı merkez embriyoskopi diye bir cihaz almış parasını çıkarmaya çalışıyo sanki
biz de keşke dememek için kabul ediyoruz gibime geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…