Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

bende istemiyorummmmmm ama mecburun kızımda var abur cubur yemesin die sürekli ev yemeği yapıyorum

ayyyyyy keşke sen gibi olsam ben aşırı takıyorum hasta oluyorum :KK43:((
takarsan üstüne düşer boşvereceksin.
konuşur konuşur sonra unuturlar millet agzindan yel ariyo.

benim evde bakıyo ya kv evi çok benimsedi her gün birilerini agırlıyo:KK11:

ohhhhh maşallah valla baya benimsemiş napıcan be gülümmmmmmm
valla napim ya bebelerim için katlanıyom kuzum
benim evde baksın rhat etsinler
ben dolabı dolduruyom ev sıcak

kv ev soguk alışveriş yapmaz
baksın da evi düğün evinede çevirmesin yani:eğlence:

ölsün diyorum mbazen sonrada anammmm bebelerime kim bakar sonra çalışamam diye töbe ediyorum:rolleyes::KK71:

arada benimkide eleştiriyor :KK43:(( 3 dakka daha pişexekmiş
yagı az
zeytin yağımı koydun buna sıvı giderdi zart zurt amannnn
zıkkım yiyin diyorum :p kendin yap diyorum.. kuzumm sağolsunn anneeem eline sağlık çok güzel olmuş der çoğu zaman :) sen de hiç takma üzülme şu hayatı kendine iyice zorlaştırma topraam :)

zıkkım yiyin diyorum :p kendin yap diyorum.. kuzumm sağolsunn anneeem eline sağlık çok güzel olmuş der çoğu zaman :) sen de hiç takma üzülme şu hayatı kendine iyice zorlaştırma topraam :)
ahh canım benım aman takmıyorum eskiden oturur ağlardım şimdi çalışıyorum elimden gelen bu diyorum
çalışan insanım diyorum :) susuyor

Seni tanıyorum Fulyacım izinden geldim ben de😎 geçmişi okumadım lakin sen 'buraya ne yazmıştık' yazınca dedim takip edeyim❤

Çok sevindim canım 🌹 burası kadınlar kulübünde uzun süre ve ilk yazdığım topic ilknhiz ağrısı denilebilir 😊

Benim de 1 sene oldu daha 🤗 oralarda buralardayım.. hala bekliyorum bi umut 2. Bebişim olur diye 🙄 kafayı başka yönlere çevirmeye çalışıyorum lakin aklım hep orada 😆
Çok normal ben ikinciyi beklediğim 6 yıl içinde ilk iki yıl relaks idim inşallah mucizen seninde gelecek arkadaşım

hiç sorma ne durumdayım
çok zor geçiyo iki çocukla bi de kv tripleri var ki hiç anlatmayım
kp vefat etti genelde bende kalıyo çocuklara bakıyorum ayagına

Benim en büyük korkum kyb vefatı sonrası bende kyvdenin kalici olması zor arkadaşım hasta olsalar elbet bakılır ama elleri ayakları tutarken bilemiyorum bende iki erkek annesiyim ben nasıl kyvde olacağım

X