Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
ayy bana çıkan arkadaş çogu şeyi sevmiyor ya benim bulundugum yerde küçük işim biraz zor:KK5:

ayy bana çıkan arkadaş çogu şeyi sevmiyor ya benim bulundugum yerde küçük işim biraz zor:KK5:

gönlünden geçen şeyi al canım makyaj malzemesi takı toka falan.. ben bulunduğum yerden alsayım kıyafet o tarz şeyler alıcaktım ama kıyafette de seçenek çok az olduğundan beğenmeyebilirdi :26:

meslek lisesi çıkışlı mısın:26: zor değilmi ya muhasebe matamatik falan:18:

yok canım düz lise çıkışlıyım onun için muhasebenin m sini bilmiyodum.. ki şimdide bildiğim pek bişey yok :KK9: okula gitmiyorum pek evde çalışıyorum sürekli allahtan geçebiliyorum da kurtulucam şurdan =) birinci sınıf zor değildi ama ikinci sınıf baya zorlicak beni :KK25:

yok canım düz lise çıkışlıyım onun için muhasebenin m sini bilmiyodum.. ki şimdide bildiğim pek bişey yok :KK9: okula gitmiyorum pek evde çalışıyorum sürekli allahtan geçebiliyorum da kurtulucam şurdan =) birinci sınıf zor değildi ama ikinci sınıf baya zorlicak beni :KK25:

yaparsın canım ya polisliğe falanda bak bi istersen

yaparsın canım ya polisliğe falanda bak bi istersen

onuda denedim olmadı.. sınav tekrarı yapmışlardı geçen sene çalınmıştı sorular ikincisinede ben girmedim.. kpssyle denicem askeriye olmassa eğer onuda üni mezunlarını kpss ile alıyolar.. sen hangi bölümü istiyosun canım

zihinsel eng. öğretmenliği istiyorum ama meslek çıkışlıyım zor ondan ya:KK43:

ay kızlar işte kıyafet benimde çok kısıtlı küçük yer birde ameliyat oldum memlekttedede değilim işim zor

X