Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
çekiliş yapılınca kimse kalmamış burda :KK9: hediye mi almaya çıktınız kızlarrr :KK9:

çekilişten öncede kimse yoktu zaten çi dün biraz kalabalıktık 3-5 kişi ondan sonrası yok
anlatmak istediğim bu bakın kimseler uğramıorr görüyorsunuzz..

Son düzenleme:
evet pek kimse yoktu haklısın azcık muhabbet çevirelim tanışalım ben pek tanımıyorum kimseyi ama tek tük işte :KK61:

çekilişten öncede kimse yoktu zaten çi dün biraz kalabalıktık 3-5 kişi ondan sonrası yok

canım aldım mesajını, ellerine sağlık. uğraştırdık seni.
Şimdi tanıma topiginden bakayım bir kimmiş bu hatun:)

oldugundada tartısma cıktı zaten millet hazırlanmıs biri bişi yazsada atlasam diye beklio gibi gecen cekilişte cok heyecanlanmıstım ben ama bunda valla sen olmasan cıkacaktım sevgican

hediye almaya başlayan var mı kızlar?ben salı günü başlarım yavaş yavaş tamamlrım artık

henüz ıkı parça aldım dahada alıcam umarım begenır tabı bebegınıde unutmıcam kurbanımn buda ıpucu sıze:KK55::KK66:

slm herkese bende öğrendim kurbanımı ve ben kızlar birçok kişini profiline girdim çıktım ona göre aa bana cıkmıs demeyin ipucu veremiycem şimdilik sanırım bekar kurbanım

kızalr hafta sonu gun herkes gezmeye falan gitmiştir bende işguç ancak girebildim valla

sevgili kurbanıım azıcıık girsen topiciğede 2 çift laf etsek bende seni biraz biraz tanısam çook ii olucak ama sende pek girmiyosun ki :63: :63:
ama hiç mi hiiç olmuyo böyle tamam kendini tanıttın amaa :26:

canımm ben msj atıyorum şimcik arkadaşa o gelir buralara

bende geldim kızlar :KK3: bugün hava kötü olmasına rağmen hem gezdim hemde kurbanımın hediyelerinden bir tanesini beğenip almış bulunmaktayım :KK64:

X