Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
zihinsel eng. öğretmenliği istiyorum ama meslek çıkışlıyım zor ondan ya:KK43:

zor diye bişey yok canım bende geçen sene öyle diyodum.. 1.sınıftayken sınavlara girmedim ben bu sene hem 1 hem 2 nin derslrini veriyorum sene başında yapamam ben çok zor üstesinden gelemem demiştim ama çalıştıktan sonra oluyomuş cidden.. vizelerim harika mesela şuanda.. her ne kadar kafamı taşlara vursamda neden girmedim sınavlara diye yapınca oluyo yani.. istediğin meslek çok zor olsa da takdir edilecek bi meslek.. inşallah başarırsın allah yardımcın olsun

ay kızlar işte kıyafet benimde çok kısıtlı küçük yer birde ameliyat oldum memlekttedede değilim işim zor

internetten sipariş verebilirsin aslında gittigidiyordan falan sana gelir sende paketleyip gönderim yaparsın eğer uygun olursa senin için.. bu arada geçmiş olsun canım

zor diye bişey yok canım bende geçen sene öyle diyodum.. 1.sınıftayken sınavlara girmedim ben bu sene hem 1 hem 2 nin derslrini veriyorum sene başında yapamam ben çok zor üstesinden gelemem demiştim ama çalıştıktan sonra oluyomuş cidden.. vizelerim harika mesela şuanda.. her ne kadar kafamı taşlara vursamda neden girmedim sınavlara diye yapınca oluyo yani.. istediğin meslek çok zor olsa da takdir edilecek bi meslek.. inşallah başarırsın allah yardımcın olsun
saol canım da başka bölüm tercih ettiğimden puanım düşüyo işte. evet çok güzel bir meslek hep hayalim o inş. olur

saol canım da başka bölüm tercih ettiğimden puanım düşüyo işte. evet çok güzel bir meslek hep hayalim o inş. olur

şu sınav sisteminden oldum olası nefret etmişimdir.. yine değiştirmişler düz liseler kalkmış artık kazanan kazanıyo kazanamayan meslek lisesine gidiyomuş ..sürekli bi değişiklik hızına yetişemiyorum

şu sınav sisteminden oldum olası nefret etmişimdir.. yine değiştirmişler düz liseler kalkmış artık kazanan kazanıyo kazanamayan meslek lisesine gidiyomuş ..sürekli bi değişiklik hızına yetişemiyorum

ya meslekle amaçları işte vasıflı eleman yetiştirmek üniversite falan yok yani. ya ne hayallerim vardı giyim bölümüne başlarken stililstlik okuyacaktım ama bunların amacı direk sanayi:KK57::KK57:

ya meslekle amaçları işte vasıflı eleman yetiştirmek üniversite falan yok yani. ya ne hayallerim vardı giyim bölümüne başlarken stililstlik okuyacaktım ama bunların amacı direk sanayi:KK57::KK57:

evet meslek liseleri öyle şuanda.. yeni uygulamadan sonra nasıl olur bilmiyorum ama yeni bölümler açsalar falan bayanlar için tasarım bölümleri falan çokta hoş olur..

evet meslek liseleri öyle şuanda.. yeni uygulamadan sonra nasıl olur bilmiyorum ama yeni bölümler açsalar falan bayanlar için tasarım bölümleri falan çokta hoş olur..

tasarım bölümü falan var sanırım ama üniversitede bölümümüz yok

tasarım bölümü falan var sanırım ama üniversitede bölümümüz yok

pek bilgim yok meslek liseleriyle ilgili ama çok mantıksız geliyo bana madem lisede bölüm yapıyosunuz ünide de yapın karışık herşey ya anlamakta zorlanıyorum :97:

pek bilgim yok meslek liseleriyle ilgili ama çok mantıksız geliyo bana madem lisede bölüm yapıyosunuz ünide de yapın karışık herşey ya anlamakta zorlanıyorum :97:

ya ben yıllardır çözemiyorum:2: neyse ben çıkıyorum iyi akşamlar herkese

iyi geceler kızlarrrrrrrrrrrr:nazar: kurbanım buralara heç ugramamış işi var herhalde acaba ben kime çıktım yaa çok heycanlıyım:KK52:

ya kızlarrr haftasonu sebebiyetiyle girmedimmmm:KK5::KK5: yarın itibariyle sizlerleyimmm:KK74::KK74: acaba kurbanımla ilgili ipucu versemmikiiii... birde bişi istemediğini yazmışş.. nedenkii ben onu alacaktımm ama yanında başka bişiler dahhaa

ehhe bende geldim benim kurbanda hiç girmedi daha =)

selam kızlar arada girseniz de biraz muhabbet edebılsek daha iyi tanısak bırbırımızı

:KK34:Kızlar ben buralardayım sizin kurbanınızmıyım bilmem ama ben kurbanıma hediyeleri kargoluyorum bugün(biliyorsunuz mazeretim var)...Hediyelerimi alacak arkadaşa süpriz olacak:KK1:İyi günlerde hediyelerini kullanmasını diliyorum hediyeleri seçerken kendime alıyormuş gibi yaptım desem yalan olur çünkü hepsinin aynısından kendime de aldım ne yapayım dayanamadım:KK1::KK1:Hediyelerim arkadaşımızın eline yarın geçer...Ona hediye almak zevkti benim için...Ama kim olduğunu söylemem sır:KK1::KK1:

Son düzenleme:
X