Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
kızlar tekrar uyarılarımı yapacağımm

don şarttır ama kargoyu açınca sorun olcak derseniz herkes burda bana yollamasın desinki karşısındaki yollamasın onun dışında şarttır
kargoyu hediyeyi yollayan ödeyecek sakın ha hediyesi eline gelip para vermek sorunda kalan olmasın çok üzülürümm
birde bazı doğuda olan arkidişlerimiz varr onlara daha çok özenin lütfen kargo konusunda çünkü malumm geç gidebiliyorr
ve hediyeleriniz gelince lütfen hemen foto yükleyin bekletmeyinn bziii vede kendini tanıtmayan arkadaşlar varsa eğer gelecek hediyeye razı olmak durumundadır itiraz hakkı yoktur baştan söleyimm
:KK19::KK19::KK19::KK19:

arkadaşlar lütfen kendimizi tanıtma topiğine yazmayanlar yazsın lütfen...
hediye seçmekte zorlanıyorum şahsen ben :26:

sevgi cim , hediyeleri gönderme süresi en geç ne zaman?

kızlar tekrar uyarılarımı yapacağımm

don şarttır ama kargoyu açınca sorun olcak derseniz herkes burda bana yollamasın desinki karşısındaki yollamasın onun dışında şarttır
kargoyu hediyeyi yollayan ödeyecek sakın ha hediyesi eline gelip para vermek sorunda kalan olmasın çok üzülürümm
birde bazı doğuda olan arkidişlerimiz varr onlara daha çok özenin lütfen kargo konusunda çünkü malumm geç gidebiliyorr
ve hediyeleriniz gelince lütfen hemen foto yükleyin bekletmeyinn bziii vede kendini tanıtmayan arkadaşlar varsa eğer gelecek hediyeye razı olmak durumundadır itiraz hakkı yoktur baştan söleyimm
:KK19::KK19::KK19::KK19:

Sen harikasın arkadaşım...Herşeyi en ince ayrıntısıyla düşünüyorsun ilk foto ekleyecek olan arkadaş benim kurbanım olacak o bir nevi örnek olacak topiğe yüklemelere falan...Yarını iple çekiyorum acaba mutlu olacak mı kurbanım...:44:

benim kurban buralarda dolaşıyorrr:KK9::KK9: henüz alamadım hediyesini ama dün baktım bi kaç yere aklımda netkeşti kısmen:KK68: acaba ben kimin kurbanıyımmmm:KK47::KK47:

kurbanım demiyim ben bi tuhaf geldi kurbanım kelimesi :KK1:
hediyesini göndereceğim saygıdeğer kk üyesi hakkında hiç bişi yazmamış kendimizi tanıttığmız topiğe
ve şu an ne hediye edeceğimden öyle kararsızımki
medeni halini bile bilmiyorum :44:

bende şimdi öğrendim kurbanımı:KK52::KK52::KK52:

şimdi alışveriş zamanı çok mutluyummm

bende 1-2 saat sonra hediye almaya gitcem çok heyecanlı:KK52::KK52: bana kırmızı don alınmazsa sevinirim kırmızıyı sevmemde:KK34: başka renk olabiler ama:KK3: pembe mesela:86:

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrr :nazar:nasılsınız ya benim kurban hala burda yok nolduki acaba ona yaa:KK70: biraz zor birisi sanırım istemediği çok şey var amaaaaaaaaaa ben onu mutlu etmesini bilirim:KK64: ha bu arada bana kırmızı don alınsın iç çamaşırlarına bayılırımmmmmmmmmm:KK70:

Son düzenleme:
ben burda olduğuma göre senin kurbanın deilim demekkii:KK25::KK25: bu arada günaydınnn:KK52:

kurban:KK66:ıma neler alıcağımın hediyelerin listesini yaptım...

ayyyyy bayanlar şükür gelmişsinizz.... benimmm kurband burdaaaa gıcık oluyorum onaaaaaaa:86::86: hiç birşey beğenmiyo

X