Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
bende geldiiiim cuma günü çıkıyorum bende yola kurbanıma ciciler alıcammmm

ben bugün piknikteydim hiçbirşey bakamadım haftaiçi inş... bide maaşı bekliyorum:131:

bende bursumu bekliyorum alıp gidicem allah izin verirse kıpı kıpır içim ya

bende heyecanlıyım devamlı fikir değiştiriyorum ya beğenmezse falan diye

zor iş hediye almak ama hoşuma gidiyo birisine hediye vermek

cnm sen öğrencisin heralde şehir merkezine uzak yerde oturuyrm demiştin diye hatırlıyrm bende öğrenciliğimin ilk yılında merkeze uzak bi yerde kalmıştım zor oluyor baya dimi

uff hemde ne zor oluyor anlatamam.. küçücük bi yer eve tıkılıp kalıyorum.. alışveriş yapacak mağaza falan hiçbişey yok.. memlekete gidip toplu alıp geliyorum herşeyimi.. :85:

ay kıyamam ya öğrenci bursnu hediyeye mi harcıyacaksın ne kadar öenmli bişey bana almış ollsan çok gurur duyardım inan

işte benim tosuncuklarım hepinizde ne kadar fedakarsınızz öylee gelin bakam bi öpüşelimm

benim bu haftada kankamın doğum günü var çarşamba onada ne alacağıma karar veremedim dershanedede çekiliş yapacaz bakalım ondan kim çıkacak bana

canımm benim öptüm bende.. inşallah arkadaşta beğenir alacaklarımı şimdiden tasarladım bile

uff hemde ne zor oluyor anlatamam.. küçücük bi yer eve tıkılıp kalıyorum.. alışveriş yapacak mağaza falan hiçbişey yok.. memlekete gidip toplu alıp geliyorum herşeyimi.. :85:
bilirim cnm bende yaşadım 1 sene ama sonra kampüsümüz taşınmıştıda rahat etmiştik aslında şehir merkezine 45dk falan sürüyrdu ama herzaman gidilmiyr tabi hem dersler hem malum öğrencilik hangi şehirdesin cnm

denzilideyim canım ben allahtan son senem astsubaylık sınavım var kazanırsam kurtulucam.. mayısta sınavım dua edin bana bu arada

sevgiii kırmızı don şart demii:26: ben kurbanıma alırımda katilim bana almasa olarmıı

slm kızlarr nasılsınız bakalım bendee çatladım meraktannn şimdi geldim eve hemen baktım :) çok eglenceli olucak benim için kurbanıma hediye almak

hafta sonu ya onun için girmiyodur kimsee kızlar eee aranızda izmirli varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…