Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
kargo şubesinine gelsin o zaman oradan alırsın gelince hediyeni

canım şöyle ki bulunduğum yerde kargo şubesi yok ptt var bi tek.. kargo haftanın belirli günleri geliyor sadece.. şimdi beni bulamazlar şubeye gider orda kaybederler falan çok sorunlu kargo işlemleri burda ben bekliyim en iyisi diyorum.. hem heyecan yaparım geldi mi gelecek mi diye

coştuk vallahi ay kahve içesim geldi

gelin içelim kızlar uyumayınnnn yarın tatil :79:

benim 3 4 ü buluyor uyumam ama çok az kişi oluyo forumda

aslında ben üye olduğumda ok takılmıyodum.. daha sonra evde can sıkıntısı falan napiyim takılayım dedim.. eylülden beri çok sıkı takip ediyorum bağımlısı oldum geceleri burdayım genelde ben sabahları çok kalabalık oluyo ama gece baya düşüş var e uyuyo insanlar ben gibi eli boş değil ki bana da öyle geliyo bayramdan sonra hele baya bi düşüş geldi gibi ama çok üyesi olduğu için takip etmek zorlaşıyo

nedense bende bu aralar sadece buraya adapte oldum. bende çalışırken pek fırsat bulamıyordum ama çalışmayınca ya kitap okuyorum yada buraya takılıyorum

ben sabah kalkıp kahvaltı yapmadan açıyorum buraya psikopata bağladım.. memleketimde olsam çıkıp geziyorum dolaşıyorum pek fırsatım olmuyo.. ama küçücük bi yerdeyim çıkıp gezilecek ne yer var ne arkadaş burası iyi geliyo o yüzden

evet denizli iyi en azından bulunduğum yere göre paris

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…