Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
inanılmaz kar var burda yerler bembeyazz ve ben çıkıp kurbanıma bii sürü ciciler aldım hepsi çok şeker.. çok beğenerek aldım umarım kurbanımda beğenir :26: cici cici paketle paketledim bi tek notum kaldı

Son düzenleme:
Burda kar yok ama çokkk soğukkk var...:18:

Kurbanımın 3 tane hediyesi hazır..ama daha alcaklarım çok...:92:

uff burda felaket kar var hatta kafama iki tane kar topu yedim çocuklar sayesinde =) kırmızı iç çamaşırıyla birlikte 9 parça oldu çok özendim bakalım

kimin kime hediye alacağı süpriz canım paketler alınıldıktan sonra öğreniliyo.. zaten hediyeyi alan butaya fotoğrafını çekip koyuyor.. böylece herkes görmüş olacak

hava çok soğuk olunca insan eve kapanıyor..ama ben kurbanım için alışveriş yapıcaktım...

Ben 2 parça aldım.Bir şey daha düşünüyorum ama bakalım.Aslında aklım çok şeyde kaldı ama kıyafet türü almak istemedim.Çünkü kurbanım biraz tarif etmişde olsa uymayabilir.

ben bir çıksam alışverişe alıcamda ama çıkamadım daha...

yaaaaaaaa kurbanı olduğum kişi lütfeeeeeen artık bana ulaş sadece 1 msj çektin kayıplara karıştın

kar çamur demeden içim rahat etmedi kurbikime hediyeler aldım. hatta düştüm bilee2 şey daha var kafamda onları d alıyım hemen göndericem inş

selam kızlarrrr ay burada kar çok fena dün karla karıık yagmur vardı çok soğuktu allahtan bugün sadece kar var her yer bembeyaz çok güzel yaaa kurbanıma tunik alcam yarın inş beğenir..

buradan katilime sesleniyorun nirrrdeeesssiiinnnn bi çağrı at bari kardaşşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…