Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .

bence kırılır ben güvenmiyorum o kadar çok kargoya ben 2 parça aldım cnm yarında diğerlerini tamamlıcam ben biraz zor biriyim onu beğeniyorum 5 dk sonra baska bişi görüyorum bu sefer diğerini unutyrm o yüzden ayaklarıma kara sular iniyoo:KK70::KK70: gezmekten:KK1:

ayy bende öyleyim:KK1: bu hafta gezdim kararlaştırdım kafamda sonra başka mağazaya giriyorum bu sefer yine değişiyo fikrim.ama çok cıngıl şey almak istemiyorum az olup öz olsun taraftarayım ondan 3-4parça anca olur benimki.çok mu az olur ki ama ya:26:

iyi akşamlar kızlar ben geldım bışey deyıp hemen kacıcam:KK55:
benım katılım bu aksam msj cektı ay aya yay:KK62: ne de cabuk duydu sesımı sızın gıbı surundurmedı benı :KK60::KK60::KK60:
tatlı ruyalar hanımlar

ayy bende öyleyim:KK1: bu hafta gezdim kararlaştırdım kafamda sonra başka mağazaya giriyorum bu sefer yine değişiyo fikrim.ama çok cıngıl şey almak istemiyorum az olup öz olsun taraftarayım ondan 3-4parça anca olur benimki.çok mu az olur ki ama ya:26:

bence yanına ufak ufak şeylerde al mesela oje mesela yüzük filan cnm:) yada atkı şapka filan malumm kış geldi burda kar yagıyoooo:18:

iyi akşamlar kızlar ben geldım bışey deyıp hemen kacıcam:KK55:
benım katılım bu aksam msj cektı ay aya yay:KK62: ne de cabuk duydu sesımı sızın gıbı surundurmedı benı :KK60::KK60::KK60:
tatlı ruyalar hanımlar

valaha canım ben bugün yazdım sesimi duy die aynı gün msj attı yani:KK52: sürünmedik:KK51:

slm bebiş:KK54:senin kurban ben olsaydım eğer bu kadar özenmene çok mutlu olurdum:KK52:hem bana iki parçada yeterdi,yarın yolla gitsin biran evvel elimde olsun.çokkk merak ettim dedim.
neyse işte ben kimin kurbanıysam eğer sana diyorum bebişim sen anla güzelim olsun değilmi canım:nazar:
:KK1::KK1::KK1:
cok guldurdun benı ama kurbanım sen deılsın gercı olsan da olmasanda özenırım gercekten onem verıyorum bu cekılıse yeterkı ıstedıgı bısı olsun kurbanımın ama sana da yollarım farketmez cıcımm:KK61:

slm kızlar nasılsınız hediyeler alındımı burda çok kar yagıyor bende yarın veya pazartesi alıp bi güzel süsleyip göndercem inş.katilimden ses seda yok benim dememkki kendimi iyi tanıtmışım:KK1:

arkadaşlar lütfen paketlerinizi özenle hazırlayınız süsleyiniz ufakta bi not yazın arkadaşınıza ok:KK33::KK33:

selam kızlar yaa hafta boynca bugünü bekledim alışveriş için ama resmen dize kadar ar var çıkamıyorum dışarıya:18::18::18:

Bende çıkacağım birazdan :).Bizdede kar var ama tutmadı gece çok yağmur yağdı yerler ıslak:)

:18:hava çok soğuk ya bi yerlerim donuyo şuanda resmenn kar desen değil yağmur desen değil fırtına desen değil :26:ne lan bu:KK53::KK53::KK53:

X