Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
kızlar yarın akşam üstüne kadar derste olacağım gelmezsem özleyin beni şekerlerimm :78:

ayy bende öyleyim bu hafta gezdim kararlaştırdım kafamda sonra başka mağazaya giriyorum bu sefer yine değişiyo fikrim.ama çok cıngıl şey almak istemiyorum az olup öz olsun taraftarayım ondan 3-4parça anca olur benimki.çok mu az olur ki ama ya:26:

iyi akşamlar kızlar ben geldım bışey deyıp hemen kacıcam
benım katılım bu aksam msj cektı ay aya yay ne de cabuk duydu sesımı sızın gıbı surundurmedı benı
tatlı ruyalar hanımlar

bence yanına ufak ufak şeylerde al mesela oje mesela yüzük filan cnm:) yada atkı şapka filan malumm kış geldi burda kar yagıyoooo:18:

benım katılım bu aksam msj cektı ay aya yay ne de cabuk duydu sesımı sızın gıbı surundurmedı benı
tatlı ruyalar hanımlar

valaha canım ben bugün yazdım sesimi duy die aynı gün msj attı yani sürünmedik

tatlı ruyalar hanımlar

darısı başıma darısı başıma

cok guldurdun benı ama kurbanım sen deılsın gercı olsan da olmasanda özenırım gercekten onem verıyorum bu cekılıse yeterkı ıstedıgı bısı olsun kurbanımın ama sana da yollarım farketmez cıcımm

slm kızlar nasılsınız hediyeler alındımı burda çok kar yagıyor bende yarın veya pazartesi alıp bi güzel süsleyip göndercem inş.katilimden ses seda yok benim dememkki kendimi iyi tanıtmışım

arkadaşlar lütfen paketlerinizi özenle hazırlayınız süsleyiniz ufakta bi not yazın arkadaşınıza ok

selam kızlar yaa hafta boynca bugünü bekledim alışveriş için ama resmen dize kadar ar var çıkamıyorum dışarıya:18::18::18:

Bende çıkacağım birazdan :).Bizdede kar var ama tutmadı gece çok yağmur yağdı yerler ıslak:)

:18:hava çok soğuk ya bi yerlerim donuyo şuanda resmenn kar desen değil yağmur desen değil fırtına desen değil :26:ne lan bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…