Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
yahu millet ben hala kurbanım kim bilmiyorum uzun bir süredir de şehir dışında ve yoğun olunca neti kullanamadım sevgiye de msj attım ama bana dönmedi kim yılbaşı çekilişi için eşleşmediyse söylesin de ona göre yola çıkayım şurada azıcık gün kaldı

bu arada söylemeyi unuttum kurbanı olduğum hatun!
kimsen bana buradan da ulaş

slm kızlarrrr nasılsınız bakemm hava cokk soguktu bugun dahada soguk olcakmıss yarın alısverıse gıdıyorum buyuk ıhtımallde pazartesı yollıcam kurbanıma hedıyelerını cok özenıyorum inşallah begenır henuz ıkı parcası hazır sıgerlerınıde yarın tamamlıcamm ama ben kıme cıktım bı arasa msj atsa sesını duysam ama tık yok bu kadarmı yanı anlamadım hıc tadı cıkmıyo bole he kont yoksa caldırsın ben ararım yanı lutfennn :26:

slm bebişsenin kurban ben olsaydım eğer bu kadar özenmene çok mutlu olurdumhem bana iki parçada yeterdi,yarın yolla gitsin biran evvel elimde olsun.çokkk merak ettim dedim.
neyse işte ben kimin kurbanıysam eğer sana diyorum bebişim sen anla güzelim olsun değilmi canım

kızlar katilim msj attı msjlaştık o kadar mutluyumki demek ki görüyo yazdıklarımı ilgileniyo benlee ayy çok mutlym yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa darısı telefonuna msj gelmeyenlerin başınaaaaa

naber canım? ben hediye alamadım daha yarın yada pazar günü hepsini halledeceğim nasipse

naber canım? ben hediye alamadım daha yarın yada pazar günü hepsini halledeceğim nasipse

iyiyimm tatlımm:)sen nasılsın? burası çok soğuk kar yagmur çok fenaaaa herkes atkı şapka ne varsa takıyo kış çok fena bastırdı:18: bende iki parça aldım yarın diğerlerini almaya çıkcammm allah nasip ederse

kızlar katilim msj attı msjlaştık o kadar mutluyumki demek ki görüyo yazdıklarımı ilgileniyo benlee ayy çok mutlym yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa darısı telefonuna msj gelmeyenlerin başınaaaaa

hadi gözün aydın benim katilim hayla yok

sen aldın mı hediyelerini.acaba cam falan birşey alsak kargoda kırılır mı ki

bence kırılır ben güvenmiyorum o kadar çok kargoya ben 2 parça aldım cnm yarında diğerlerini tamamlıcam ben biraz zor biriyim onu beğeniyorum 5 dk sonra baska bişi görüyorum bu sefer diğerini unutyrm o yüzden ayaklarıma kara sular iniyoo gezmekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…